İçeriğe Yönlendir

Kurumsal Numaralar

Uğur Gül

Recommended Posts

Uğur Gül

2-3 gündür 3 farklı numaradan telefon aldım ama telefona yetişene kadar kapandı.

08502228888 bu numara sanırım tüvtürk beni neden arıyor anlamadım.

08504553433 bu numara sabah aradı yetişene kadar kapandı kimliği bilinmiyor.

08504553404 bu numarayıda açma fırsatım olmadı.Sabah arıyolar telefona yetişene kadar kapatıyolar :).

Sizide bu numaralardan arıyanlar varmı dertleri neymiş.

İlk numara tüvtürk ne için aramış olabilirler ? Şu anki arac ile daha hiç gitmedim tüvtürk e daha önceki araçla gitmiştim eski araçla ilgili bir durum mudur.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Beni de Tüvtürk arıyordu. Daha önce satmış olduğum araç muayeneye gitmemiş ve halen benim numaram gözüküyordu. Arayan numarayı geri aradım ve sürekli beni aradıklarını söyledim. Kontrol ettiler ve şu plakalı (satmış olduğum araç) muayeneye gelmemiş dediler. Bende sattığımı söyledim. Onlar tekrar kontrol ettiğinde düzeltmeyi yaptılar ve bir daha aramadılar.

Bankalar, kurumsal firmalar artık 444 'lü hatlar yerine 0850 numaralı hatlara geçiş yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aynı şekilde benide haftada 2-3 kez 0850'li bir numaradan Sigara Bırakma hattından arıyorlar. Adamlar sadece bana çalışıyor resmen :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigara içiyor musunuz... evet diyorum.. seviniyorlar..

Bırakmayı hiç düşündünüz mü diyorlar hayır diyorum..

Şimdi düşünür müsünüz diyorlar hayır diyorum... :D

Bozuluyorlar..

Bir de tarım bakanlığı falan filan karıştırıyorlar..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sigara içiyor musunuz... evet diyorum.. seviniyorlar..

Bırakmayı hiç düşündünüz mü diyorlar hayır diyorum..

Şimdi düşünür müsünüz diyorlar hayır diyorum... :D

Bozuluyorlar..

Bir de tarım bakanlığı falan filan karıştırıyorlar..

Abi sende benim gibisin. Ketun adamsın. Hayır Hayır :D

Beni digitürkten, D-smart hd için Kuran dağıtım fimasından falan arıyorlar ilk cümlelerinde hayır diyorum.

Fİnans Bank dediğinde direk aradığınız kişi ben değilim diyorum :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Beni D-Smart' tan arıyorlar....Hd cihaz kuralım belgesel kanalları + sinema kanalları falan var diyorlar...Biliyorum ve seyrediyorum diyorum...Nasıl diyorlar, geçen sene aldım D-Smart Hd, ondan seyrediyorum diyorum...Tamam deyip kapatıyorlar haliyle...:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fİnans Bank dediğinde direk aradığınız kişi ben değilim diyorum :D

Bu da güzelmiş :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu da güzelmiş :D

en az 8-9 kez aradılar her seferinde farklı birini soruyorlar. İşin ilginci merkezde değil hep şubeler. Hatta bir keresinde Trabzon şubesi :D

Bıktım ama . Finansbank dediğimi telesekreter gibi aradığınız kişi ben değilim diyorum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Beni D-Smart' tan arıyorlar....Hd cihaz kuralım belgesel kanalları + sinema kanalları falan var diyorlar...Biliyorum ve seyrediyorum diyorum...Nasıl diyorlar, geçen sene aldım D-Smart Hd, ondan seyrediyorum diyorum...Tamam deyip kapatıyorlar haliyle... :)

Beni aramalarını bekliyorum... :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Beni aramalarını bekliyorum... :D

O değil de akşama kadar en az 10 kişi bizim dükkanı D-Smart diye arıyor...Niye bilin bakalım...:D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Müşteri hizmetleri numarası 0850 266 0 266, bizim dükkanın numarası da 266 0 266...Haliyle kodu çevirmeyen beni buluyor karşısında...Zaten her telefonu sert bir alo ile açıyorum...Direk söyledikleri şu ; pardon d-smart değil galiba..Hayır değil diyorum kapatıyoruz...:D

En alttaki numara...

http://www.dsmart.com.tr/iletisim

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)

Müşteri hizmetleri numarası 0850 266 0 266, bizim dükkanın numarası da 266 0 266...Haliyle kodu çevirmeyen beni buluyor karşısında...Zaten her telefonu sert bir alo ile açıyorum...Direk söyledikleri şu ; pardon d-smart değil galiba..Hayır değil diyorum kapatıyoruz... :D

En alttaki numara...

http://www.dsmart.com.tr/iletisim

Başına 0850 ekleyince, faturaya çok yazar diye düşünüyordur insanlar..

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Belki de öyle ama sıktı valla...Telefon susmuyor gibi geliyor..Halbuki o kadar güzel numaraydı ta ki d-smart aynısını alana kadar...:) Bende aradım 850 kod numarası ile açan olmadı, yoksa bayilik verin bari diyecektim...:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...