İçeriğe Yönlendir

Ford Connect Amfi

Emre Acay

Recommended Posts

Rasim Bolat
Benim tavsiye ettiğim ürün 20cm zaten Rasim :good1: eBay dan bu tarz ürün alırsan bir o kadarda gümrük vergisi ödersin haberin olsun kocaman kutu ile gelecek :unsure2:

arkadaşa sordum 100 dolara kadar sıkıntı yok girişi yasak olan cep tlf felan degilse %90 gümrükte sıkıntı olmaz diyor ama koli kocaman olursa dediginiz gibi o zaman farklı oluyor işte tşk ilginiz için

Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

Gümrük Vergilerinden Muafiyet ve İstisna Tanınacak Haller

BİRİNCİ BÖLÜM

Önemli Değeri Olmayan Eşya Posta veya hızlı kargo yoluyla gelen eşya

MADDE 45- (1) Türkiye Gümrük Bölgesindeki bir kişiye posta ya da hızlı kargo taşımacılığı yoluyla gelen, gümrük kıymeti gönderim başına toplam 150 Avro’yu geçmeyen, ticari miktar ve mahiyette olmayan eşyaya muafiyet tanınır... buna güvenerek bu bossa kafayı taktım almam muhtamel ama kullanan var mı slim bass nasıl olur oda önemli

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

bu yazıyı okuyana kadar göbeğim çatladı neden sesli harfler çıkartıldı 850 rakam çok iki takım mid bi anfı bi bas mı var sistemde ?

komple jbl takım teyibi değiştirmicem çevirici işciliği arabanın tesisatına bağlanmıcak işte abi komple hepsine 850 dedi ön mid takımı arka tepelere amfisi bası işte abi?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

komple jbl takım teyibi değiştirmicem çevirici işciliği arabanın tesisatına bağlanmıcak işte abi komple hepsine 850 dedi ön mid takımı arka tepelere amfisi bası işte abi?

pahalı

http://www.sahibinde...103496638/detay

mesela bu bi takım daha mid alsan 500 de

http://www.sahibinde...111957698/detay

http://www.sahibinde...110455392/detay

paket sistem arıyorsan sahibindeni araştırın 850 lira gibi rakam montajsız teyp siz çok para

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

montajı çeviricisi hepsi içinde abi

tam neler takılacak yazabilirmisin ?

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

tam neler takılacak yazabilirmisin ?

abi şimdi şole sölim ben tesisatı denedim orda kurulusu vardı bı mid takımı bir bas bi anfi bu şekildeydi güzel ses veriyodu benim aracı bilirsin arka kolonlar arkada tepede oralara koyacağı 2 kolon oda jbl onlar orda denediğim tesisatta takılı olmadığı halde verdiği sesi dinledim ben.

şimdi teyibi değiştirmediği için çevirici takılcak tesisat arabanın kendi sistemine bağlanmıcak yeni yapılcak sadece arka tepedeki iki kolon arabanın tesisatına bağlarız dedi 1000lik bass

amfi 4 çıkışlıydı die hatırlıyorum bi çift mid takımı birde arka kolonlar bide connectlere o oval kolonmu ne uymuyo galiba ona göre bi kolon takılıyomuş kablolaması montajı komple 850 dedi hani pazarlık yapsak peşin para belki 800 de yapardı ancak bu adamları senelerdir biliyorum gerçekten profeyonel iş yapıyolar bende sizinde bi fikrinizi alim dedim şimdi ucuz olup yarın sıkıntı çekmim yok kablosu ısındı koktu fln die :nazar:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

abi şimdi şole sölim ben tesisatı denedim orda kurulusu vardı bı mid takımı bir bas bi anfi bu şekildeydi güzel ses veriyodu benim aracı bilirsin arka kolonlar arkada tepede oralara koyacağı 2 kolon oda jbl onlar orda denediğim tesisatta takılı olmadığı halde verdiği sesi dinledim ben.

şimdi teyibi değiştirmediği için çevirici takılcak tesisat arabanın kendi sistemine bağlanmıcak yeni yapılcak sadece arka tepedeki iki kolon arabanın tesisatına bağlarız dedi 1000lik bass

amfi 4 çıkışlıydı die hatırlıyorum bi çift mid takımı birde arka kolonlar bide connectlere o oval kolonmu ne uymuyo galiba ona göre bi kolon takılıyomuş kablolaması montajı komple 850 dedi hani pazarlık yapsak peşin para belki 800 de yapardı ancak bu adamları senelerdir biliyorum gerçekten profeyonel iş yapıyolar bende sizinde bi fikrinizi alim dedim şimdi ucuz olup yarın sıkıntı çekmim yok kablosu ısındı koktu fln die :nazar:

benim buradan cıkardığım iki takım mid takımı jbl bi tane jbl 1000 bas ceviri+ kablolar+ işcilik bi tanede anfi var anladığım kadarı kablo ısındı koktu böyle bi sıkıntı görmedim ben bu zamana kadar :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Ben pek bir şey anlamadım :unsure2:

1- Amfi marka model?

2- Sub marka model?

3- Mid-bass marka model?

4- Oval kolon ne alaka?

5- Kablo seti marka?

Connect hoparlörleri : Önler 13cm arkalar 10cm dir.

hepsi jbl marka abi ole ince ince konuşmadım araçda yanımda değildi ole sordum sadece

benim buradan cıkardığım iki takım mid takımı jbl bi tane jbl 1000 bas ceviri+ kablolar+ işcilik bi tanede anfi var anladığım kadarı kablo ısındı koktu böyle bi sıkıntı görmedim ben bu zamana kadar :D

aynen abi bi mid takımı bi çif kolon arkaya bi amfi bir bas hepsi jbl sizce nedir? :)

hepsi jbl marka abi ole ince ince konuşmadım araçda yanımda değildi ole sordum sadece

aynen abi bi mid takımı bi çif kolon arkaya bi amfi bir bas hepsi jbl sizce nedir? :)

nasıldır yani :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

nasıldır yani :)

ne biliyim jbl ler alt seriliri tırt biraz kabaca hesap yaparsak bi takım 120 150 arası basında fiyatı o civarlarda kabinli 150 civarı anfi ne marka bilemedim gene150 200 civarı arka ya mid takılmayacak sanırsam kolon takılacak 50 civar o desen ceviri 20 50 arası kablolar da 50 100 işcilik ne kadar ister bilemem connecttin işciliği çok basit ben bi saatte komple tesisatı yaparım o araca :D ama biraz daha paraya kıyar üst serilerine bakarım istanbulun neresinde oturuyorsunuz bide

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ben sana rakamları söyleyeyim ;

1- 4 kanal amfi max:250TL

2- Sub. max:130 TL

3- Mid takımı 1 çift demişsin max:120 TL

4- Oval kolon gereksiz ama neyse max:100 TL

5- kablo ve işçilik max:100 TL

Toplam 700 TL bu rakam peşin ve pazarlıksız ..

aynen abi ama marka ya göre rakam artabilir bu arada

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

ne biliyim jbl ler alt seriliri tırt biraz kabaca hesap yaparsak bi takım 120 150 arası basında fiyatı o civarlarda kabinli 150 civarı anfi ne marka bilemedim gene150 200 civarı arka ya mid takılmayacak sanırsam kolon takılacak 50 civar o desen ceviri 20 50 arası kablolar da 50 100 işcilik ne kadar ister bilemem connecttin işciliği çok basit ben bi saatte komple tesisatı yaparım o araca :D ama biraz daha paraya kıyar üst serilerine bakarım istanbulun neresinde oturuyorsunuz bide

G.O.PAŞA dayım abi bu dediğim yerde gaziosman paşa merkezde rami yolu üzerinde bass da jbl marka bu arada

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Kardeş kurtarsa tükkan sesin :D:p

pahalımı mahmut abi :D :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

İbrahim kardeşim sen bize net bir şey söylemediğin sürece sonuç alamayız :unsure2: AB ile müzakere sürecine döndü konu :D Adamlarla konuştuğunda sana bir liste yapıp vermediler mi?yada sen yazıp çizmedin mi?ne yapılacak hangi model hangi fiyata olacak diye? :(

yok be abii ayak üstü bi sordum çıktım daha sonra aracıda getirim bi die direk size sordum zaten ama sende haklısın modeli bilmiyosunz oyuzden yorum yapamıyosunuz :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Yok !!! her türlü yorum yaparız da :D sonuç alamayız :biggrin:

senin fikrin ne abi daha neyapayım sence başka yerlere de bakayımmı :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

www.aktepesound.com/?urun-3566-FORD-CONNECT-JBL-MUZiK-SiSTEMi-PAKETi.html

Bu linkteki takima benziyodu abi

Yorum bağlantısı
İbrahim Can
Bu linkteki fiyat bile pahalı ederi max: 500 TL :good1:

Oooo ozmn bnmki bya phlya glyo abi ykmu tndgn bldgn gvndgn byer tvsye edicegin biyer abi siz bu isi bilen takip eden kisilersiniz fikirleriniz onemli

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Oooo ozmn bnmki bya phlya glyo abi ykmu tndgn bldgn gvndgn byer tvsye edicegin biyer abi siz bu isi bilen takip eden kisilersiniz fikirleriniz onemli

Açtığınız konu ve gönderdiğiniz mesajlarda imla kurallarına (noktalama işaretleri/küçük-büyük harfler), gönderdiğiniz fotoların küçük boyutlu olmasına,

alıntılarda fotoğraflar gibi gereksiz kısımların silinmesine, standart font kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...ilecek-hususlar linkinde bulunmaktadır.

Kural dışı konu ve mesajların tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

www.aktepesound.com/?urun-3566-FORD-CONNECT-JBL-MUZiK-SiSTEMi-PAKETi.html

Bu linkteki takima benziyodu abi

bu sistemse yanlış anlaşılmasın kazık yani toplam 300 400 lira anadolu yakasında olsanız yardımcı olurdum ama karsıdasınız

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

bu sistemse yanlış anlaşılmasın kazık yani toplam 300 400 lira anadolu yakasında olsanız yardımcı olurdum ama karsıdasınız

Anladım abi teşekkürler yinede

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...