İçeriğe Yönlendir

Otomatik Vites Tavsiyesi

Tufan Bitir

Recommended Posts

Tufan Bitir

20.000-25.000 TL bandında otomatik vites bir araç düşünüyorum eşime. Forumun tecrübeli üyeleri sizce bu fiyat aralığında sorunsuz demeyeyim de minimum sorun çıkaran bir araç tavsiyesi alabilir miyim? dizel-benzin-hb-sedan vs farketmez. Otomatik olması şimdilik yeter.

Yorum bağlantısı

Çok donanım aramıyorsanız,2003 2006 jazz v eya aynı model civic.

Ama donanım arıyorsanız Hondadan vazgeçmeniz lazım :)

Yorum bağlantısı
Tufan Bitir

toyota sağlamlığı ve dayanıklılığının yanına otomatik vitesteki başarısını da eklemiş demek. 2002-2004 arası belki ama 2006 ya gücümüz yeter mi Hakan abi. Sanki beni yorar gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Tufan Bitir

Mustafa bu ilan ne ayak? Kilometre de yüksek değil. Bu model bi de ghia ?

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

fiesta,fusion,(focus,cmax bulunabilirse)jazz,corolla bu araçlara bakın derim.ben oto fusion kullanıyorum çok memnunum şükür

Yorum bağlantısı

Corolla'dan yana kullanırdım tercihimi heralde, daha önce kullandım ve hiçbir sıkıntım olmamıştı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bunlar filo çıkması araçlar. 3-5 parça boyası oluyor ama full yetkili servis bakımlı. sağına soluna baktırıp pazarlık edilmeli. yaklaşış 100 tane felandılar 4-5 galeride satılıyor 15-20 şer şekilde. ama düzgünleri gittikçe azalıyor ve azaldıkça fiyatı yükselmeye başlıyacak. çoğu ilan şuan pasif olmuş fiyatları yükselen bir iki tane var

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Kalitesi hakkında yorum yapamam ama;bu hafta 2006 corolla,siyah hatcback,tipronic arabadan 30000 lira istediler.Aynı model astra'dan da 26000 lira istediler.Corolla biraz pahalı.Astrada da 5 parça boya vardı.Almadık.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)

Arkadaşımda 2004 Corolla var.Henüz ilan vermedi.İlk sahibi doktordan yeni aldı.

1,6 Terra otomatik sedan.Hiç tüp takılmamış.Park halinde sürtmeden dolayı boya var ama henüz 70küsür binde ve servis bakımlı.

25.000 istiyor.Düşünürseniz yardımcı olurum.

Temsili ilan (Bunun otomatiği)

http://www.sahibinde...-96080439/detay

düzenleme:ilave

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tufan Bitir

Hiç kimse VW 'den bahsetmemiş. VW otomatikleri iyi değil mi yoksa "VW' yi yazmaya bile gerek görmedik. O zaten bu işte duayen." anlamında mı yazılmamış. Mesela VW BORA, GOLF 4 gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Hiç kimse VW 'den bahsetmemiş. VW otomatikleri iyi değil mi yoksa "VW' yi yazmaya bile gerek görmedik. O zaten bu işte duayen." anlamında mı yazılmamış. Mesela VW BORA, GOLF 4 gibi.

unutulmuş polo veya golf tavsiye edilir özellikle

Yorum bağlantısı
Tufan Bitir

Ey cemaati müslimin! 2001 otomatik BORA'yı nasıl bilirsiniz? "Gömün gitsin ! " mi yoksa "iyi biliriz iyi " mi?

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Mazda3 düşünmez misin Tufan hocam.

Bahsi geçen araçların bence hepsinden daha güzel,ayrıca sorunsuz.

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Kendi arabam diye söylemiyorum ama full paket bir Megane2 sizi alırken de satarken de üzmez...

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

Ben meyvalardan elma ile portakalı arabalardan'da mondeo ile mercedes'i bilirim sadece :) artık paranız neye yeterse :) :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Ey cemaati müslimin! 2001 otomatik BORA'yı nasıl bilirsiniz? "Gömün gitsin ! " mi yoksa "iyi biliriz iyi " mi?

benimde hep dikkatimi çekmiştir.biraz soruşturduğumda kasanın ağırlığından dolayı hantal kaldığını öğrendim.ikinci elide diğer ww lere göre yavaş..ama wv nin otomatiği kalitedir.çok performans aramıyorsanız uzun süre kulllanacaksanız alınabilir.ama ben wv alacaksam o paralara polo ya bakardım..

Yorum bağlantısı
Tufan Bitir

Mazda3 düşünmez misin Tufan hocam.

Bahsi geçen araçların bence hepsinden daha güzel,ayrıca sorunsuz.

olabilir aslında ama bakımı parçası servisi vb. pahalı deyip soğuttular da o yüzden uzaktım. Düşüne de bilirim aslında

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Pahalı biliriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...