İçeriğe Yönlendir

Sigorta Ödemesi Mahkeme Kararı..

A. Ulaş Barut

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Peki doğru mu ?

Bu haberden sonra alkollü direksiyon başına geçecek kişi sayısında artış olmayacak mi?

Bence Türkiyede alkollü araç kullanan , kırmızı da geçene uygulanan cezanın yetersiz olduğu kanaatindeyım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yeni bir haber değil...

Çağların dediği gibi haberciler tatilde, stajyer işi bunlar..

Alkollü olup, kaza yapan kişi dava açıp, kazaya alkolün sebep olmadığını ispat edebilirse sigorta şirketi dava sonucuna göre ödeme yapar...

Aksi durumda her halukarda red edilir..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Böyle konularda çözüm :

Doğru okumak ve iyi anlamak lazım :good1:

Örnek;

Yeni bir haber değil...

Çağların dediği gibi haberciler tatilde, stajyer işi bunlar..

Alkollü olup, kaza yapan kişi dava açıp, kazaya alkolün sebep olmadığını ispat edebilirse sigorta şirketi dava sonucuna göre ödeme yapar...

Aksi durumda her halukarda red edilir..

Sonuç;

Alkollü araç kullanmayın. Kaskonuz olsa da olmasa da.

alkol-trafik-poster.jpg

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
sosyal mesaj eklendi :p
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Böyle konularda çözüm :

Örnek;

Sonuç;

Alkollü araç kullanmayın. Kaskonuz olsa da olmasa da.

O da mı çıktı? Ben sanıyom hep, benzin, mazot, bi de gazlı bea... :unsure2::crazy:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O da mı çıktı? Ben sanıyom hep, benzin, mazot, bi de gazlı bea... :unsure2::crazy:

Ben de bişi buldum :crazy: Bak dinle (ehem öhöm) : "Benzin ve mazot akaryakıt ise lpg gaz da kokaryakıt mıdır?" :crazy: :eheheheh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Ancak ülkede alkollü araç kullanma serbest olursa, kaskodan da ödeme alınabilir. Haberin yanıltıcı kısmı, emsal teşkil ediyor denilerek lanse edilmesi ve başlığın alkole yasak kalktı gibi algılanması. Hasar ödemesi anında alkolün tespiti durumunda hasar servislerinin tahkikatını görseniz, zaten bu habere inanmazsınız:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...