İçeriğe Yönlendir

Yapıştırmışlar Cezayı....

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Tahir İlter

Abi geçmiş olsun ya olan olmuş artık ama ceza şekil olarak tutarsız gibi 3 dakika ara ile gerçekten geçtin mi kırmızı ışıkta?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

fahri müfettişlik kaldırılmadımı? bügün bende 1.5 depoluk lpg kadar radar cezası yedim ilk cezamdı :blush: 104le yemem ayrıdan üzdü :(

Hemen teselli edelim eski kanunun olduğu dönemde 70 le 200 küsür lira ceza yiyen arkadaşım var :D

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

fahri müfettişlik kaldırılmadımı? bügün bende 1.5 depoluk lpg kadar radar cezası yedim ilk cezamdı :blush: 104le yemem ayrıdan üzdü :(

ben de 122 ile yemiştim 121 olsa yemeyecektim vardır bir hayır.bi konu açmıştım 'ceza yediğime sevindim diye'

Hemen teselli edelim eski kanunun olduğu dönemde 70 le 200 küsür lira ceza yiyen arkadaşım var :D

abi 96 ile 319 lira yemişliğim var benim bide :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

ben de 122 ile yemiştim 121 olsa yemeyecektim vardır bir hayır.bi konu açmıştım 'ceza yediğime sevindim diye'

abi 96 ile 319 lira yemişliğim var benim bide :p

Şükür radar cezası yemedim ama birine fena ceza kitlediğim oldu:D Bizim burada radarın durduğu standart yerler vardır adamın biri ışıklarda kalkışla başladı tahrik etmeye önce pek oralı olmadım sonra şeytan dürttü radarın kucağına kadar dip dibe gidip orada bırakıverdim ben yanından geçiyorken o polislerle koyu bir sohbet içindeydi :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Şükür radar cezası yemedim ama birine fena ceza kitlediğim oldu:D Bizim burada radarın durduğu standart yerler vardır adamın biri ışıklarda kalkışla başladı tahrik etmeye önce pek oralı olmadım sonra şeytan dürttü radarın kucağına kadar dip dibe gidip orada bırakıverdim ben yanından geçiyorken o polislerle koyu bir sohbet içindeydi :D :D

Caiz mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

oldu mu abi bu şimdi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Caiz mi?

oldu mu abi bu şimdi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

allah cezanı verecek :)

Kaşındı Valla benim suçum yok ben efendi efendi gidiyordum tahrik etti :D Ben masumum :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Şahin abi sende mi ? :D Cezanın sebebi belli mi ? Son zamanlarda fahri müfettişler türedi onların işi olabilir.

Fahri müfettişler türedi cümlesi olmamış.Fahri trafik müfettişi tanıdığım abiler var ve işlerini gayet titiz yapıyorlar.Fahri müfettiş olmak için gerekli şartları sağlamak kolay değil.Her önüne gelen müfettiş olamıyor ve ceza yazamıyor.Her meslekte olduğu gibi onlar arasında da şahsi davrananlar olabilir.Hem zaten fahri müfettişin yazıp yazmadığıda belli değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

İster polis memuru isterse fahri müfettiş olsun ceza kesenlere niye bu kadar kızıyorsunuz. Diğer ceza yazılanları bilmediğimiz için bütün cezaların kendimize yazıldığını düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Kaşındı Valla benim suçum yok ben efendi efendi gidiyordum tahrik etti :D Ben masumum :p

abi aynısını bende yaptım kendmi hiç suçlu hissetymiyorum :D

trakya yolunda çanakkale istanbul arasında azçok biliyorum nerelerde çevirmeler diye bir tahrik sonucu bastım gaza ama radardan geçerken güzel bri sırıtma 90kmlık hız gayet akıllı bir profil :D ilerideki adamdan olsa gerek müthiş bir kulak çınlaması yaşadım :D

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

abi aynısını bende yaptım kendmi hiç suçlu hissetymiyorum :D

trakya yolunda çanakkale istanbul arasında azçok biliyorum nerelerde çevirmeler diye bir tahrik sonucu bastım gaza ama radardan geçerken güzel bri sırıtma 90kmlık hız gayet akıllı bir profil :D ilerideki adamdan olsa gerek müthiş bir kulak çınlaması yaşadım :D

güvenç kardeş yine itiraf ettin yalnız bu 2 oldu heee :p :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

konu kıvama geliyor hocam yavaştan :D

MAE de gelsin bu iş tamamdır. :p

Başlığın değişmesi lazım olmaz yoksa zor mesela '' Heyy dostum sizin derdiniz ne ha aynı taraftayız adamım'' olsa hemen bağlardık :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Geldim Mustafa... :D

Hoşgeldin.

Başlığın değişmesi lazım olmaz yoksa zor mesela '' Heyy dostum sizin derdiniz ne ha aynı taraftayız adamım'' olsa hemen bağlardık :D :D

Gittim cezayı iptal ettirdim deseydi daha ilk iletide biterdi bu iş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Nasrettin hoca'nın su testisi misali olmuş seninki Şahin, yola gideceksin ya yolda ceza yemeden peşin peşin öde diye yapmışlar. Neyse hayırlısı olsun yola gidiyorsun başının gözünün sadakası olsun bari..... :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bence Emniyet birimleri arasında çatlak var. Yoksa ne demeye ceza yazılır? :D

Abi iç çatışma yaşıyorlar emniyete eyaletlere bölmek isteyen güçler olduğunu düşünüyorum :D :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şahin, yapacak bişey yok, biraz daha dikkat...

Radar'ın kucağına düşürme işini bende yaparım ve kaşınana yaparım. Aracımın cürmü belli, yoldaki maksimum hızım belli. Arkamda k...ma dayanıp yol isteyen züppe ( hasta v.s. taşımadığı, acil bir olay olmadığını anlayacak kapasitem var çok şükür ) yi radarın eline servis ederim.

Kaldıki uyuşuk şoförler gibi bi otobüsü 50 saniyede sollamam. Maksimum hız limitimde sollar çekilirim hemen.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

güvenç kardeş yine itiraf ettin yalnız bu 2 oldu heee :p :p

abi yaşım küçük ama bazı sebeplerden ötürü fazla yol yapmam gerekti şehir içi ve şehir dışı trafik değişkeni bol bir denklem :D illa duruma göre çözüm üretmek gerekiyor :) sanki ben gitmiyormuşum gibi davranıp yol verince de yan yana gittiğmizde bende fıtık oluyorum :D madem gitmeyecektin neden beni kaçacak delik arattırıyorsun :D yanlışmıyım:D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

ben polis olsam ceza-meza ödemem . bulurum bir yöntemini eğer varsa :)

Doktorlar ceza ödüyor mu ya polis geldiğinde açılın ben doktorum diyerek panik ortamından faydalanma marifetiyle yırtıyormuşsunuz :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

ben polis olsam ceza-meza ödemem . bulurum bir yöntemini eğer varsa :)

Tahir Abi'nin dediği gibi yırtma şansınız var mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...