İçeriğe Yönlendir

Samsung Wave 2 Hakında Yardım Edin...

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar sayın iç işleri bakanımın (eşimin) :biggrin: telefonu lavaboda intahar etmiş sizlere ömür. Bir arkadaşımızda Samsung vave 2 cep telefonu bulduk.250 tl istedi değerli bilgilerinize ihtiyacım var. Konuyu geyiğe sonra açarsınız artıkın. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ben 723 wave kullanıyorum abi bada işletim sistemli çok uygulama vs türü işlerle yengemin işi olmaz düşüncesiyle alınabilir güzel telefon.Bu kadar bilgi yeter hadi geyik yapalım :p

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Hanım olmaz diyor hemen geyiğe başlamayın diyor...Yanımda oturmuş yorumları bekliyor ona göre... ;)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi telefonlar farklı olsada aynı işletim sistemini kullanıyoruz dediğim gibi uygulama yönünden zayıf ama benim uygulamalarla çok işim olmuyor işlevsellik olarak oldukça kullanışlı benim telefonumu baz alırsak şarj süresi oldukça tatminkar.Ben fiyat ve performans olarak değerlendirmem gerekirse alınır olarak yorumluyorum.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Zafer .Ahmet kıyak nerelerde Bartın'a gitti sesi duyulmaz oldu..... :biggrin:

:p yapmayacağım işte :p

Ne o kustün mü? :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kıyağın söylediği gibi.....Kabusun olurum.... :p

Bak benim geldiğimi gördü, Tahir de kayboldu.. :D Korkar benden, ekseriyetle abi diye hitap eder, sağolsun :p:D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

.Ahmet kıyak nerelerde Bartın'a gitti sesi duyulmaz oldu..... :biggrin:

Dün yanına gittim, ortalıkta yok, arazi olmuş hemen :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ben kullanıyorum Wave1 bence sorunlu değilse alınır bir telefon ekranı çizilmez düştüğü zaman öyle kibar falan değil hemen kırılmaz şarj süresi en az 4-5 gün fotoları çok güzel e daha ne olsun ;) Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Abi diyardan uçtu bişeyler oldu bu adama ama noldu... :biggrin: Diyarda arazi olmayı beceremiyordu şimdi dadını çıkarıyordur... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben kullanıyorum Wave1 bence sorunlu değilse alınır bir telefon ekranı çizilmez düştüğü zaman öyle kibar falan değil hemen kırılmaz şarj süresi en az 4-5 gün fotoları çok güzel e daha ne olsun ;) Hayırlı olsun.

Adnan abi çok teşekkürler değerli yorumların için...Senin yorumunla birlikte almaya karar verdik. :bravo:

Bu cihazı zamanında çok satmış biri olarak yengeme tavsiye ederim şahin abi :) çok karışık değildir ve dokunmatiği iphone kadar iyidir ;) keyifli cihaz hayırlı olsun :D

sağol burak kardeşim. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Güzel telefondur, ablamıza uygundur. Keşke samsung biraz daha ilgilenseydi bu işletim sistemiyle android gibi olabilirdi. İlk çıktığı zaman 1200'tlydi sanırsam ve beni büyülemişti. Ama o zamanlar daha android yayılmamıştı tabi. :p :p :p

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ulen nedir bu android dediğiniz şey....Tam bir bilişim cahiliyim. Android deyince aklıma hep kokmuş cesetler geliyor. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bence de yapma Tahir , sonra buyuk falan dinlemeyip koyan ve akabinde oturtan birine denk gelirsin. Hic gerekyok.

Bak seeeennn :)

Yorum bağlantısı

uzun süre kullandım malzeme kalitesi gayet iyi kamerası da güzeldi. Bada sanırım 2.0 sürümünü de destekliyor fiyata gelince bu kadar ucuzladı mı?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

sen nerden geldin :) araya bir bayram karikatürü beklerdim :) asıl sen ayıp ettin :)

Bayram tatile çıktı, karikatürler sonra gelir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Zafer .Ahmet kıyak nerelerde Bartın'a gitti sesi duyulmaz oldu..... :biggrin:

Ne o kustün mü? :p

Abi sana küsülür mü ya sen daha yeni devletin kasasına oldukça yüksek meblağda para yatırdın :p:D ama kırmızıda geçmeseydin ceza parasının üstüne 250 ekler daha iyi bir telefon alırdın :D :D :p

samsung iyidir :)

:p

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Ersin

hattınız avea ise almayın derim badalarda sorun çıkıyor ben hanıma almıştım devamlı resetleme yapıyordu yazılım falan hiç bir işe yaramadı

500 tl telefon heba oldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...