İçeriğe Yönlendir

Samsung Wave 2 Hakında Yardım Edin...

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Len nerelerdesin.Sen yoksun diye çöplükten möplükten bahsettiler....Ortak zafere bir iyilik düşünelim artık.... :seytan:

10.000. mesaj benim konuya kısmetmiş.... :kutlama:

Yorum bağlantısı

Fiyat çok güzel. Deneme amaçlı bile alınabilir. Wave 2, konum olarak Androidli işletim sahibi en üst modelin karşılığıdir. Piyasaya ciktigi donem gozonune alinirsa, wave2, galaxy s ile s2 arasında bir modeldir. Kasa dizaynı çok daha şıktır. İşlemcisi hızlı, ekran amoleddir. Bir bayan Icin eksiği yok, fazlası vardır. Çantada taşınacağı Icin bir miktar uzun boylu telefon olması çok sorun teşkil etmez.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kulağım çınladı, bir ses geldi sanki kuzey doğudan kuzey doğudan. :elisopali:

Maaa, nolmiş? :crazy:

Len nerelerdesin.Sen yoksun diye çöplükten möplükten bahsettiler....Ortak zafere bir iyilik düşünelim artık.... :seytan:

İnsanları kin ve nefrete sürüklemek kötülüklerin anasıdır, hatta ağa babasıdır. Kınadım sizi gitti.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İnsanları kin ve nefrete sürüklemek kötülüklerin anasıdır, hatta ağa babasıdır. Kınadım sizi gitti.

Kötülüklerin anası olan alkol hacı yemişler seni :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kötülüklerin anası olan alkol hacı yemişler seni :D

Şu anda kritik bir noktadayım, iki psikopatı karşıma almışım, sanki hiç karşılaşma ihtimalimiz yokmuş gibi laf atıyorum, resmen ateşle oynuyorum, sen de gelmiş bana özlü sözlerin doğru kullanımından bahsediyorsun... :D Ya bi git allaaasen :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şu anda kritik bir noktadayım, iki psikopatı karşıma almışım, sanki hiç karşılaşma ihtimalimiz yokmuş gibi laf atıyorum, resmen ateşle oynuyorum, sen de gelmiş bana özlü sözlerin doğru kullanımından bahsediyorsun... :D Ya bi git allaaasen :p

Belli inceden el ayak titremeye başlamış yalan yanlış yazıyorsun :D Git bi alkol al üzerine rahat bir şeyler giy :D :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Belli inceden el ayak titremeye başlamış yalan yanlış yazıyorsun :D Git bi alkol al üzerine rahat bir şeyler giy :D :D

no alkol no fitamin :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...