İçeriğe Yönlendir

Yol Bilgisayarındaki Ok Işareti

Mahmut Madendere

Recommended Posts

Mahmut Madendere

2012 model temmuz 20 çıkışlı fiesta titanyum x paket

arkadaşlar araba devir aldığında yeşil bir okun yanması gerektiğini söylediler ama bende yol bilgisayarında kırmızı içi boş bir ok yanıyor sizde aynı durum var mı

Yorum bağlantısı
İhsan Candan

benim araç 2009 olduğu için,o dediğin vites değiştirme ışığı yok

Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

2011 focusumda arac 1750 devirden sonra vites değiştirmem için yeşil ok yanıyor kırmızısını hiç duymamıştım....

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kaç bin devirde çıkıyor ok? Bizim c-max'te 5500 devir ve üstünde yanıor galiba o kırmızı ok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

arkadaşlar merhabalar öncelikle ben samet aranıza yeni katıldım...bir zamandır konuyu takip ediyordum 2009 titanium x fiestam var dizel.ekranda yeşil ışığın yeri var ama yanmıyor bunu farkettim...karanlıkta ışık tuttum okun yeri belli tam olarak ama galiba devre dışı ?

Gauge menüye girip, ampul testinde, ampulün sağlam olup olmadığını kontrol edin.. Ampul sağlamsa servisten açtırmanız gerekebilir..

Yorum bağlantısı
Fatih Köken

Kırmızı uyarı oku 6000-6500 devirden sonra yanıyor benim aracımda yok arkadaşım söyledi denedim gördüm :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mahmut Madendere

servisi aradım bayramda sonra getirin bakalım dedi

bendede işaret yeri var ama yanmıyor....

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Burçin Sevim

Samet Bey, Mahmut Bey Merhaba,

1 Yıl geçmiş gerçi ama cevaplar nasıl. Aynı dertten bende muzdaribim çünkü... Hangisi daha güncel acaba, yeşil oklu olan mı Yoksa küçük turuncu olan sistem mi?

Selamlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

Samet Bey, Mahmut Bey Merhaba,

1 Yıl geçmiş gerçi ama cevaplar nasıl. Aynı dertten bende muzdaribim çünkü... Hangisi daha güncel acaba, yeşil oklu olan mı Yoksa küçük turuncu olan sistem mi?

Selamlar

Turuncu sistem daha güncel. yeşil ok eski.

Yorum bağlantısı
Burçin Sevim
(düzenlendi)

Turuncu sistem daha güncel. yeşil ok eski.

Bu turuncu oklu yazılım son yazılım mı? Daha yenisi de var mı acaba, mesela sms leri de ana ekranda gösterip okunma yetisi kazandıran mesela ? Son yazılımı, bir önceki kasaya sahip aracına yükletmiş olan var mı?

Daha yenisi yoksa, bu son yazılımla bir öncekine nazaran ne gibi yenilikler geldi biliyor muyuz?

Anladığım kadarıyla son makyajlı kasa (güncel-kesik burun) dışında hiçbir fiesta da sms gösterme & okuma özelliği yok.

Bu yazılımları kendimiz güncelliyebiliyor muyuz? USB Bellek vb vasıtasıyla?

Selamlar

tarihinde Burçin Sevim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Özkaya

Bu yazılımların usb vasıtasıyla güncellenmesi söz konusu değil. güncelleme işini yapsa yapsa servis yapar. Sanırım bir problem olmadıkça güncelleneceğini de sanmam. Şu zamana kadar herhangi birisinin yazılım güncellettiğini duymadım. 

2012 hazirandan sonra çıkan fiestalarda yeşil ışık yerini, yol bilgisayarındaki kırmızı ok ile değiştirmiştir. Buna ek olarak 2012 haziran öncesi araçlarda herhangi bir şekilde hararet göstergesi bulunmazken, haziran sonrası araçlarda yol bilgisayarına hararet göstergesi eklenmiştir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...