İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - DG Focus : Efsanenin Günlüğü...

Özgür Turhan

Recommended Posts

Volkan özyurt

İnternette ful dolu hala.

adamın dediğine göre yeni bir olay bu. ne kadar uygulanır bilemem, bekleyip görmek lazım. ön bilginiz olsun diye paylaştım. bende 5-10TL dururken tabi ki 80-100TL vermek istemem. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

senin kırmızı şeritleri gördüğümde hoşuma gitti ve bende yarın kırmızı şerit alıp yapayım dedim. vay arkadaş başıma iş açtın! bir aydır yoluma denk gelen aksesuarcıların hepsine girip sordum yok ta yok. olanda da kalın çiftli olanı var o da bordo gibi. bugün aksaray'a gittim tüm aksesuarcılara girdim yine yok. kısmet işte en son bir dükkan kaldı sokağın sonunda umudum kalmadı ama buna da bir sorayım dedim vee çok şükür buldum :yes:

ayrıca bir bilgi edindim onu paylaşayım: dükkanın birine soruyorum: burada bir pasaj içinde arma ve logo satan bir dükkan vardı ne tarafta?

adam dedi ki: artık logo, amblem v.s. satışı yasaklandı. dükkanında satış yaptığı tespit edilene 8500TL cezası var. adam da o dükkanı kapattı gitti dedi.

yani görünüşe göre artık logo, amblem v.b. birşey lazım olursa orjinal almamız gerekecekmiş... bilginize.

Benimkilerde soldu önleri söküp attım şimdi her rengi var aksesuarcımda kırmızı tükenmiş yok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

maşallah :) üzerindeki jantlardan bulma durumumuz nedir:)

Sahibinden.com da var kardeşim... Bende gezerken tesadüf eseri bulmuştum bu modelden nadir bulunuyor sanırım...

Yorum bağlantısı
Buğrahan Korkut

Sahibinden.com da var kardeşim... Bende gezerken tesadüf eseri bulmuştum bu modelden nadir bulunuyor sanırım...

eyvallah abi:)

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

özgür kardeş kırmızı şeridi çektim. bir de metal wrc amblemi taktım. bak bakalım beğenecek misin?

lBU1dov.jpg?1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Güzel olmuşa benziyor abi. Bir de uzaktan çekip atsaydın fotoyu daha net baksaydık...

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

inşallah bugün atarım, gece şarjım bitmek üzereydi istediğim gibi çekemedim.

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Aem DryFlow Filtremizi Dün akşam temizledim. Resimlerini günlükte paylaşıyorum ;)

Filtre+Temizleme Kiti(Sıvısı)+Sıcak su + Bilek gücü(10 dk sağa sola çevirmek için) :D

20130406215806.jpg

20130406215737.jpg

20130406215725.jpg

20130406215711.jpg

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

o kova zaten twister tipi. kovanın çevirme gücünden faydalansaydın ya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

o kova zaten twister tipi. kovanın çevirme gücünden faydalansaydın ya.

Yok abi denedim ben onu onla olcak iş değil :) Az güç kuvvet kullanmak lazım. Filtre sentetik bazlı olduğu için gözeneklerini açmak lazım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Yurdgulu

yaptığınız herşey çok güzel olmuş. Maşallah .... :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

yaptığınız herşey çok güzel olmuş. Maşallah .... :nazar:

Teşekkür ederim...

ses ne durumda abi filtre ile:)

Çok tok bi sesi var... Ortakarar yani...

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Pazartesi Banyosu Sonrası Bir Kaç Resim.

20130408190855.jpg

20130408190811.jpg

20130408190739.jpg

20130408190712.jpg

20130408190656.jpg

20130408190944.jpg

20130408190646.jpg

20130408190605.jpg

20130408190527.jpg

20130408190514.jpg

20130408190454.jpg

20130408190433.jpg

20130408190408.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

:nazar: :nazar: tek eksiğin ışıklı vites topuzu kalmış..iç görüntüyü tamamlamak için st ışıklı vites topuzu takmanı öneririm gece güzel bir görüntü katıyor.

RwU2mEN.jpg?2

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Nereden Nasıl Sipariş Edebilirim :)

Yorum bağlantısı
Buğrahan Korkut

maşallah abi, sol ön kapıdaki rüzgarlık nerelerde:)

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

maşallah abi, sol ön kapıdaki rüzgarlık nerelerde:)

Bagajda kardeşim. Bandı kötü çıktı onun yapıştırıyorum yapıştırıyorum düşüyor... Güzel bi çift taraflı bant ile tekrar yapıştırmam lazım da erindiğimden kaldı öyle valla :)

Yorum bağlantısı
Altan Berkman

sisle hariç on numara :nazar: :nazar: :nazar:

elinize sağlık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

sisle hariç on numara :nazar: :nazar: :nazar:

elinize sağlık

Teşekkür ederim. Sisli ve sağnak yağmurlu havalar hariç sisleri yolda kullanmıyorum zaten :)

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

Nereden Nasıl Sipariş Edebilirim :)

bu orjinal olarak serviste satılıyor. ben aracı aldığımda önceki sahibi taktırmıştı. servise gittiğim bir gün servis kaydını açan arkadaş: dün bir araca taktık bundan fiyatı şu kadardı. demişti. söylediği rakamı iyi hatırlamıyorum servise bir sorman lazım.

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Sormak lazım. Fiyatı vardır bunun bayaa :)

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Bizim burada 230 TL civarinda Ford bayisinde.

100 lira daha katsam Vogland 3,5cm yay alıyorum şimdilik o kalsın en sonra bakarım :) İlk etapda yay almam lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...