İçeriğe Yönlendir

Enteresan Ama Sizlerle Paylaşmak İstedim.

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Tahir İlter

Tahir yerine Athir yazsalar ne yazardın :D

Ben yazmadım çocuk yazdı derdim :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tc numarasının rast gele verilmediği gerçek belli logaritmalara göre çıkacak şekilde bilgisayar programının hazırladığını düşünürsek bu şekilde hesaplarla bunun çıkıyor olması normal diye düşünüyorum.

Demek ki kimlik numarasında da belirli bir şifre var. Acaba fişleme falan mı yaptılar?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Demek ki kimlik numarasında da belirli bir şifre var. Acaba fişleme falan mı yaptılar?

Fişlemişler abi 3 lü prize takmışlar hepimizi :D:p Kesin illimünati :D:p

Uyan Türkiye kurbağalar pişti :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Fişlemişler abi 3 lü prize takmışlar hepimizi :D:p Kesin illimünati :D:p

Uyan Türkiye kurbağalar pişti :D:p

Belki de 5'li topraklı grup prize takarlar, grup yaparız. Ama o dediğime inananlar var, gülüp geçmeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Belki de 5'li topraklı grup prize takarlar, grup yaparız. Ama o dediğime inananlar var, gülüp geçmeyin.

ooo ona gelinceye kadar facebook bile fişleme aracı abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Valla arkadaşlar ben evdeki herkesin hesabını yaptım tutuyor, olmuyor diyen arkadaşlara istinaden iş yerinde sekiz, on kişiylede hesapladık hepsi tutuyor az önce yine birkaç kişi ile yaptık onlarda tutuyor. Zaten bunu bana anlatan kızımda arkadaşları ile yapmışlar enteresan olunca bana anlattı, ama sizlerde de çıkmayan olunca şaşırdım :unsure2: doğrusu. ( Bu arada bazı arkadaşların yazdıkları şehir efsaneleri de aklıma gelmiyor değil :p ) Neyse çokta önemli bir konu değil nasılsa.........

Yorum bağlantısı

Bu konuyu görünce aklıma Muş'tan bir hikaye geldi. Cahil ve kandırılmış vatandaşımızın biri aklı sıra propaganda yapıyormuş öğrencilerimizden duyduk. Güya devlet doğudaki vatandaşlarımızı etiketlemek için kimlik no'larının hepsinin sonunu çift rakam yapmış. Halbuki Türkiyede herkesin herkesin kimlik nosunun sonu çift rakam. Cevabı ulaştırdık vatandaşımıza. İnsanlarımızı nelerle kandırmaya çalışıyorlar diye gülsek mi üzülsek mi bilemedik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...