İçeriğe Yönlendir

Arabadaki Tesisatımı Eve Kurmak Istiyorum :D

Onur Kılıç

Recommended Posts

Onur Kılıç
(düzenlendi)

herkese merhaba. eski aracımda olan ve su anda boşta duran 1 tane 30 cm çift bobin 400 rms pionner subwoofer ve oval kolonlarımı odamda tekrar faliyete geçirmek istiyorum nasıl faaliyete geçirebilirim.yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

İki tane güçlü power suplyden besleme yaparsınız, bir tane aküyü bağlarsınız. Gerisi bildiğiniz bağlama şekli :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

dediğim gibi yap kardeşim bi takim oval kolon için kutu al hakan abinin dediği gibide yapabilirsin veya güçlü bir ev sinema sistemlerinde kullanılan amfilerden de alabilirsin :D

Yorum bağlantısı
Onur Kılıç

İki tane güçlü power suplyden besleme yaparsınız, bir tane aküyü bağlarsınız. Gerisi bildiğiniz bağlama şekli :p

peki tahmini kaç para ya mal olur bana bu sistem

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

İki tane power suply. Herhangi bir bilgisayarcıdan bulunur. 70 ile 150 lira arası değişir. Donanımhaber de elektriklerin nasıl bağlantı yapılacağı falan da yazıyordu ama forumun neresinde benim de aklıma gelmedi.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

meanwell marka bir adet SMPS alıcaksın kardeşim. 15v veya 12v çıkış voltajı 20A veya 16A çıkış akımı olsa seni keser ;) Meanwell dist. nün adı koçtaş yerleri merter de google den aratıver ;)

Not: Paranın yettiği ne kaddar amperi yüksek olur ise o kadar iyi ;)Burada asıl hesaplama yöntemi anfinin watt değerinden belli olur buraya yazabilirsen sana hesabı yaparım net olarak ;) Başka arayışlar içerisine girme.

Para sıkıntılı diyor isen mervesan marka SMPS alabilirsin lakin verimlilği en az %80 ve üstü olsun amperi de en az 30 olsun ;) Mervesanın perpa da şubesi var telefon ile rakam alabilirsin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Kılıç

meanwell marka bir adet SMPS alıcaksın kardeşim. 15v veya 12v çıkış voltajı 20A veya 16A çıkış akımı olsa seni keser ;) Meanwell dist. nün adı koçtaş yerleri merter de google den aratıver ;)

Not: Paranın yettiği ne kaddar amperi yüksek olur ise o kadar iyi ;)Burada asıl hesaplama yöntemi anfinin watt değerinden belli olur buraya yazabilirsen sana hesabı yaparım net olarak ;) Başka arayışlar içerisine girme.

Para sıkıntılı diyor isen mervesan marka SMPS alabilirsin lakin verimlilği en az %80 ve üstü olsun amperi de en az 30 olsun ;) Mervesanın perpa da şubesi var telefon ile rakam alabilirsin ;)

amfi bass amfisi abi başka bi amfi alıcam stereo amfi almam lazım önerebileceğin bir marka varmı

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

En basit formül, amfi wattının %10'u kadar akım verebilecek güç kaynağı kullanmaktır. Buradan yola çıkın.

Yorum bağlantısı
Onur Kılıç

ben sana stereo 4 kanal premier anfi vereyim sende bana bass anfisini ver ;)

bakarız abi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...