İçeriğe Yönlendir

Jantı Değiştirmeye Değer Mi? Mondeo Mk2

Ali Karadağ

Recommended Posts

Ali Karadağ

Arkadaşlar merhaba. Aracım aşağıda fotoda görünen 1998 Mondeo Mk2, üzerindeki jantı da orjinal jantı ve lastikleriyle birlikte sorunsuzlar. Ama aklımı da alttaki jantlar çeliyor sürekli, aracıma yakışır mı acaba diye iç geçiriyordum sürekli, bir de size sorayım hatta aynı kasaya aynı jantı kullanan varsa örnek fotoğraf rica etsem çok birşey istemiş olmam umarım :)

Sizce bunlardan hangisi araca daha çok yakışır? Yoksa hiç değiştirmesem daha mı iyi?

Aracım

1.jpg

Almak istediğim jant örnekleri

1.Fiesta titanium jantı

fiesta.titanyum.jant.JPG

2.Focus1 Ghia jantı sanırım

big_79631424erc.jpg

Selamlar

Ali

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ali fiesta jantları çok güzel olur. Ancak aracında takılı olan jantlarda güzel duruyor....

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Ali fiesta jantları çok güzel olur. Ancak aracında takılı olan jantlarda güzel duruyor....

Evet bir yabancı olarak baktığımda baya bi heybetli duruyor ama insanoğlu aç gözlü sanırım :)

Focus ghia jantları burdaki lastikçide var üzerine 100TL ver takas yapalım dedi aklımı çeldi abi ya :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Fiesta jantlarına ne istiyolar?Bi de kaç inç?Ayrıca lastik de alıcak mısınız?

Fiesta jantları başka bir arkadaşta var nakit 650TL istiyor. 15" jantlar ve lastikleri vermiyor saç janta takıp arabayı satacakmış ;)

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Fiesta jantları başka bir arkadaşta var nakit 650TL istiyor. 15" jantlar ve lastikleri vermiyor saç janta takıp arabayı satacakmış ;)

16'sını aldım bi ay önce 500 liraya.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

seçenekler bu ikisi ise hiç zaman para harcamazdım, 2001 mondeo jantı olsa değişirdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

16'sını aldım bi ay önce 500 liraya.

Sıfır 15" jantlar 500TL'den başlarken onlara 650TL verilmez zaten.

seçenekler bu ikisi ise hiç zaman para harcamazdım, 2001 mondeo jantı olsa değişirdim.

Google'da bulamadım Çağlar abi, bahsettiğin jantlar hangileri?

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Üstündeki jantlar bence çok güzel.

Böyle birşey için değer ama. :)

4mJiU.jpg?1

Öhö öhööö... :D

Bunun için baya bi mebla göze alınır tabii ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Üstündeki jantlar bence çok güzel.

Böyle birşey için değer ama. :)

4mJiU.jpg?1

Bu araba alınır valla lpg li de olsa alınır.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bu araba alınır valla lpg li de olsa alınır.

Bir kaç ay sonra İzmir yollarında sedanına rastlayabilirsiniz, 2000cc Benzin+LPG :)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

İstediğiniz jantın 16 sını bir ay kadar önce 400 liraya aldım...Bence güzel olur...

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

İstediğiniz jantın 16 sını bir ay kadar önce 400 liraya aldım...Bence güzel olur...

Ben Focus2'ye ve Mondeo3'e çok yakıştırıyorum bu jantı ama benim araçla yukarıdaki kadar uyum sağlar mı acaba bir bilinmez :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

güzel jantlar öneririm ;)

QgKBw.jpg

Süpermiş Süha, maşallah :nazar:

Çok yakışmış gerçekten de, Çağlar abinin dediği kadar varmış. Bu jantların da takibine başlayim bakalım ;)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

canlısı yolda gideni daha da güzel durur

Şimdi aklıma geldi abi, benim aracı almadan gri bi tane Mk2 2500cc V6 Ghia bakmıştım onun jantı da bundandı aracı çok beğenmiştim ama motor büyük diye almamıştım onu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

205/50/16 lastik masrafı da olacak, çok güzel durur bence

Elimdekileri bir an önce elden çıkarmam lazım, bunlar arabada çok güzel durur bir de pasta cila + cam filmi (çok koyu değil) yaptırırsam tadından yenmez :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Almak istediğim jantların birinde kaynak varmış durumu bayağı kötüydü, balata tozundan ve karanlıktan dün akşam göremedim. Almadım tabiki.

Değişim fikri şimdilik donduruldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...