İçeriğe Yönlendir

2002 Astra Sw Iç Aydınlatma Ve Mercek Modifiyesi.

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Işık kısma özelliği var en kısıkta ve özellikle kısıkta kullanılıyor.Yoksa gayet iyi. :good1:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Yazmayı unuttum bence önemli bir açıklama.Aracın far voltaj kısmı korumalı,farlar açılınca 9 volttan başlayarak 12.40 voltaja kadar kademeli yükselen bir voltaja sahipmiş.İlk başta ben balastlar bozuk sanmıştım pırpır yaparak düzgün yanmaya başlıyordu.Ampulün biri osram biride philipsti ikiside aynı şekilde yanıyordu ve biraz ugraşıdan sonra yukarıda yazdıgım sorunu tespit ettim ve aküden direk balastlara hat çektim 2 adet 17 amperlik elimde bulunan rolelerin tetik ucunu orjinal far hattına bagladım ve aküden gelen ucuda roleden geçirip balastlara verdim sorun çözüldü.Şimdi saglıklı şekilde kullanılıyor.Opelin bu modellerinede xenon takanlar phlips ampul öneriyormuş görüşüm sırf bu sorun nedeniyle buna yöneliyor olmaları yönünde.

Farlardan oldukca memnun söylediği uzun far kısmını hemen hemen ikaz haricinde kullanmadıgı yönünde.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Gerçekten, sabırlı, becerikli ve özenli vede başarılı bir çalışma olmuş. Herkesin harcı değil bu işler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Oktay abi. artık bu konularda senin rakibin kalmadı kalmamasına da ben diyorum ki hani şu tempralardaki gibi silecek kollarını vs. de bir arabada ışıklandırsan artık. birazda bu işleri öğrensek sayende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu dediğim işlem için led takılacak kısmın uygun olması gerekiyor.Tempraları inceleme fırsatım olmadı.

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Oktay abi yine güzel bir iş çıkarmışsın ellerine sağlık :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Elinize sağlık. Ümit hocam kaçırmamışsınız ilk cevap sizden gelmiş.

:nazar: Elinize sağlık, her zamanki gibi yine şahane iş çıkarmışsınız. :bravo: :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...