İçeriğe Yönlendir

Vize Görüşmesi

Arkın Argun

Recommended Posts

Arkın Argun

Vizeyi koparabilirsek 1-2 aylığına Amerika'ya gitmeyi planlıyorum. Aslında sorulacak soru çok ama ben vize görüşmesi ile kafanızı ağrıtmaya başlayayım. Görüşmem 5 Eylül'de Ankara'da. Görüşme için tavsiyeleriniz nelerdir? Bir de mülakatı tamamen Türkçe mi yapıyoruz yoksa evrakları önce bir Türk görevliye teslim ettikten sonra mı konsolosluk görevlisi bir Amerikalı ile görüşüyoruz? Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bizim arkadaş hiç gitmek istemediğini ancak patronunun iş için onu seçtiğini söylemiş.

Çokta kolay almıştı.Size bol şanslar.

Yorum bağlantısı
Arkın Argun

Sefa abi 12den vurdun valla. Okul yeni bitti, askerlik tecilli, bekarım, müslümanım elhamdurullah. Açıköğretime filan mı yazılsaydım acaba. :D Davetiye de var ama Amerikalı bunlar napacakları belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu neymiş ya Amerika.

Sırat köprüsünde bundan daha rahat geçerim gibi duruyor. Gitmek isteyenlere allah yardım etsin.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sadece denemek için bir gideyim şu elçiliğe, geçmişte içinde çok dolaştım..Belki tanıyan birilerini bulurum....:D

Kolay gelsin, inşallah alırsın vizeyi..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Zamanında makinelerine bakarken hiç aklıma gelmedi...Belki istesek alırdık, yine de önümüzdeki yaza düşüneyim...Para kazanırsak gider bir gezer geliriz....:)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Benimde gidesim var ama arkadaşım tehlikeli yerde.

Las Vegas daha sıkıntısız yere geçerse giderim artık.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Maslak a geleyim pilav tavuk yiyelim o zaman.

m.köy de de güzel yemekler ;) Yemekten sonrada kahvesi mevcut ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Arabalar km lerini Mecdiyeköy Maslak git gel yaptı zaten.

Geliriz bak bakalım yarın yemekte ne var?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...