İçeriğe Yönlendir

Yeni Astra Sedan

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

1- motor teknik verisine göre rakiplerinden geri denemez 1.6tdi-tdci motorlarında 90-95 ps versiyonları var daha güçlü versiyon TR ye gelmiyor ama yok değil 1.7 cdti çok farklı motorlar var.

2- göreceli

3- belirsizlik ?

beğenmedim denebilir bana hitap etmiyor denebilir :) her zamanki gibi olmamış denince görmeden binmeden :D değişik geldi.

Yani bana göre olmamış, her zaman dediğim opelin hiçbir modelini sevmiyorum, o yüzden, 1.3 mjet le bu kasa hayattta gitmez zaten, ayrıca 90 hp de olsa yine az, anca fiestaya olur o 90 hp lik motor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
1. kağıttaki beygir rakamı ile yola çıkınca sürme hissi zevki performansı ayrıdır, en üst devirde alınan beygir rakamına fazla takılma derim.

eski kasada o motoru sürmüşlüğüm var. kağıtta yazan kadar gidiyor. bi süprizi yok. 95 ps ile ferrari kovalamayana tatminkar bir motor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben hala V40 dizel 177 hp istiyorum, bu da golf te henüz fikrimi değiştiremedi, volvo da volvo diyorum :)

2013-Volvo-V40-Rear-Side-Top-588x441.jpg

2013-Volvo-V40-Side-Top-588x392.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yumurta gibi olmuş.(bknz honda city, fiat linea) öğgh :bad:

Civciv çıkacak kuş çıkacak :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Ben hala V40 dizel 177 hp istiyorum, bu da golf te henüz fikrimi değiştiremedi, volvo da volvo diyorum :)

2013-Volvo-V40-Rear-Side-Top-588x441.jpg

2013-Volvo-V40-Side-Top-588x392.jpg

doğru diyon abi. devam et. volvoyu kafaya koyduysan beleşe opel verseler de alma. yanından yoldayken volvo falan geçer görünce aklın kalır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

1.3 motoru kullanmayanlar verilere bakarak yorum yapmasın kağıt üzerinde durum çok farklı hb olanını kullandım atmosferik kullananları tatmin edebilcek bir motor, ancak arabaya 5 kişi binip bagajı fullerseniz ne olur bilemem :) , ama çip ve boxla gayet yeterli performas sunar, ancak motoru yalıtım olarak beğenmedim bir golf yada i30 daki yalıtım yok 1.3 te, fiyat olarak bence pahalı ama kaliteside jettayla kıyaslanmaz, 1.4 cosmo start stoplusunu ve adaptif şasi olanını 60 a verirlerse alınır yoksa zaten insigniadan pahalı bir araç d sınıfı fiyatına c sınıfı mantıklı değil :)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Görüntüsü güzel, bence alınır. 1.3 motor da Türkiye de çatır çatır satar.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

1.3 motor 95 hp olmamış. Diğer yönleriyle güzel araç zaten. Sırf bu motor yüzünden bu aracı almadım focus'a karar vermiştim. En azından 2 seçenekli bir dizel motor koyabilirler.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Bence hiçte garip tipi yok, aksine gayet şık bir sedan aile aracı olmuş... 1.3 Motorları pek bilmiyorum ama ekonomik ve verimli gözüküyor kağıt üzerinde, müşteri kitlesinin aşırı performans beklediklerini sanmıyorum zaten bu araçtan...

Yorum bağlantısı
Kaan Akkor

geçen kasa bence tam bir fiyaskoydu. zaten onu da opel bayisi filo kiralamada eritti. Perakende tırttı...

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

bu aracın hb olanını sürdüm(3 kişi), çekişi klasik kasaya göre daha iyi geldi(alt devirlerde dahil),eşiminde ısrarıyla arabayı beğendim hatta sedanı satışta olsaydı belkide şuan evin önünde duruyordu birtane fakat gel gelelim şu 1.3 fobisi ve söylenenler aklımı kurcalıyor ya diyorum acaba benim beklentim mi yok araçtan yada diğerlerinin beklentilerimi yüksek performans adına :unsure2:

Yorum bağlantısı
Necati Dur

bu aracın hb olanını sürdüm(3 kişi), çekişi klasik kasaya göre daha iyi geldi(alt devirlerde dahil),eşiminde ısrarıyla arabayı beğendim hatta sedanı satışta olsaydı belkide şuan evin önünde duruyordu birtane fakat gel gelelim şu 1.3 fobisi ve söylenenler aklımı kurcalıyor ya diyorum acaba benim beklentim mi yok araçtan yada diğerlerinin beklentilerimi yüksek performans adına :unsure2:

Aracım 1.2 benzinli Polo. Performans konusunda beni gayet tatmin ediyor. Önceki 1.2 teknolojileriyle kıyaslamamak gerekiyor. Örneğin Babamın 1.6 Europa'sından daha performanslı bir araç. Birde Astra'da turbo var. Ford'da 1.0 - C segmenti araç yaptı. Bence eski bildiklerimizi güncellemenin zamanı çoktan geldi.

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Aynen bende sürdüm gayet iyi tatminkar bir performansı var 1.6 atmosferikten sonra

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...