İçeriğe Yönlendir

Gümüş Sörfçü

Mustafa Atik

Recommended Posts

Mustafa Atik

merhaba arkadaşlar,bu foruma üye olana kadar ben bu arabaya nereden başlayacağım diye kara kara düşünüyordum ancak burada çok şey öğrendim ve küçük küçük başladım :) ,modifiye konusuna "0" olarak burada başladım ve sayenizde geliştiriyorum kendimi,tüm fordclub tr ailesine teşekkür ederim,iyi kötü yorumlarınızı beklerim.

Hatam olduysa affedin,

Saygılarımla,

cvl2n.jpg

cvl6c.jpg

cvlb0.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Maşallah canavar gibi mübarek..

Yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı görmek sizin kadar bizim de hoşumuza gidecektir elbet..

Daha ayrıntılı resim yüklerseniz üyelerimizden daha faydalı öneriler alabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Atik

açiklama.?

ne gibi işlemler yapildi.?

kusura bakmayın hocam yazmayı unutmuşum spoiler ve arka difüzor takıldı.birde çift egzos yapıldı.

Yorum bağlantısı
Doğukan İlkar
(düzenlendi)

Çok güzel gözüküyor. :nazar: :nazar: :nazar:

bir sorum olucak egzozu kaça yaptırdınız ? bende yaptırmayı düşünüyorumda ortalama bir fiyat edinemedim

tarihinde Doğukan İlkar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Atik

Çok güzel gözüküyor. :nazar: :nazar: :nazar:

bir sorum olucak egzozu kaça yaptırdınız ? bende yaptırmayı düşünüyorumda ortalama bir fiyat edinemedim

hocam açıkçası daha onun parasını ödemedim,parçaları kendim aldım onları söyleyim 150 tl spoiler ve 150 tl de difüzor parçasını aldım,arkadaşıma götürdüm kaportacı ona söyledim montajı o yaptı egzosuda o taktırdı,daha fiyatı konuşamadık öğrenince söylerim size

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Maşallah. :nazar: İlk resimdeki adam arabaya bakınca gözleri kamaşmış.Elleriyle yüzünü kapatmış. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...