İçeriğe Yönlendir

Kardeşim Şırnak'A Atandı.

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Kız kardeşim Fen ve Teknoloji öğretmeni olarak Şırnak merkeze, Cumhuriyet İlköğretim Okulu'na atandı. Tavsiyeleriniz ya da orada olup da yardımcı olacak arkadaşlar varsa beklerim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sağolasın Zafer, hayırlı olur inşallah. Darısı isteyen, çalışan herkese olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hayırlı olsun abi ah geçen sene olsaydı keşke kuzen orada askeriyede görevliydi iyi kötü faydası olurdu.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun abi ah geçen sene olsaydı keşke kuzen orada askeriyede görevliydi iyi kötü faydası olurdu.

Sağolasın Tahir, faydası olmuş kadar oldu. Oraya nasıl gidilse iyi olur, hava alanı falan var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun.Önce Cizre'ye otobüs bileti alınacak,Cizre'ye varınca terminalde değil ,Şırnak dolmuşlarının olduğu yerde inilecek.(öyle ayarlayın ki gündüz saat 7 den sonra inecek şekilde alın bileti).Dolmuşlar ortalama 15dk yada yarım saatte bir şırnak'a gidiyor.Yol 45 dk. kadar sürüyor.Benim tavsiyem şimdiden Şırnak öğretmen evini arayıp yer ayırtın ,kalacak yer sıkıntı olmasın.Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Teşekkür ederim, not aldım.

Hava alanı yok bildiğim kadarıyla, uçakla gitmeyi bir araştıralım bakalım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi en yakın Batman da var galiba havaalanı o civarlarda.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teşekkür ederim, not aldım.

Hava alanı yok bildiğim kadarıyla, uçakla gitmeyi bir araştıralım bakalım.

Uçak için diyarbakır'dı galiba en yakın olan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Diyarbakır ve Mardin'e hava yolu ile gitmek mümkün.Oralarda inip benim yazdıklarımı tekrar yapması gerekiyor tercih sizin.

Diyarbakır veya Mardin, uçakla gitmek için uzak gibi, dediklerinizi dikkate alacağım.

Hayırlısı olsun.

Hayırlı olsun çok güzel haber.

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, darısı isteyenlere.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

hayırlı olsun..bende silopi de öğretmenim..içiniz rahat olsun güzel yer..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hemşerim hayırlı olsun.

Sağol hemşerim

Öğretmen evini aramayı şiddetle tavsiye ederim.

Şimdi konuştum da Şırnak'ta arkadaşı varmış, gidince birkaç gün kalacak yerimiz varmış, teşekkür ederim.

Abi en yakın Batman da var galiba havaalanı o civarlarda.

Uçak için diyarbakır'dı galiba en yakın olan...

Şırnak'ta arkadaşı varmış, burada okudu, onunla konuşsunlar, en hızlı ulaşımı ondan öğrensin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

hayırlı olsun..bende silopi de öğretmenim..içiniz rahat olsun güzel yer..

Şırnak ismi dışarıdan duyulunca insanı korkutmuyor değil, hele de bayanlar için. Biraz anlatır mısınız, okulu biliyor musunuz, lojmanı falan var mı, öğretmenlere genel bakışları nasıl? Yani biraz bilgi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Mahmut Allah kolaylık versin, kardeşimize ve orada görev yapan tüm vatanperver arkadaşlarına....

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Mahmut Allah kolaylık versin, kardeşimize ve orada görev yapan tüm vatanperver arkadaşlarına....

Amin Ertan abi

Yorum bağlantısı
Alper Saral

Hayırlı olsun,

2 yıl önce Silopi'ye gitmiştim.Samsun'dan otobüsle 16 saat sürmüştü, ama yollar çok rahattı.Uçakla en uygun lokasyon Mardin olmasına rağmen en güzel ulaşım bence karayolu. Mardin'e uçakla gitseniz bile Mardin-Şırnak arası ortalama 3 saatlik daha yol olduğunu belirtmek isterim.

Yorum bağlantısı
Varol Güner

Hayırlı olsun bende kızıltepe de öğretmenim.Uçakla en yakın kızıltepe ye inebilir.Burdan dolmuşla kızıltepe otogarına ordan da şırnağa geçer baya zahmetli olur.En güzeli direk otobüse binmektir.Buralar dışardan göründüğü gibi değil içiniz rahat olsun.Elbet zorluğu var ama alışacaktır.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mahmut'cum, hayırlı olsun Allah utandırmasın... Şırnak'a atanması değil öğretmen olması üzdü beni. ;) Hayırlısı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Hayırlı olsun abi..

Meslektaşıma görevinde başarılar diliyorum.. :)

Allah yardımcısı olsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...