İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Ağlamayın ağlamayın, milletin arabası yok (örnek ben) :D

Bugün yine arabamın kimde olduğunu bulmak için aradım, yarın yine arayacağım... Araba maraba satmayın benden söylemesi.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
28 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ağlamayın ağlamayın, milletin arabası yok (örnek ben) :D

Bugün yine arabamın kimde olduğunu bulmak için aradım, yarın yine arayacağım... Araba maraba satmayın benden söylemesi.

Tramere verilen sms parası 1.3 vergisi öder mi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
5 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Tramere verilen sms parası 1.3 vergisi öder mi :D

1.6 vergisi bir başka canım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Aksları bozmuşuz,titrek manda gibi gezer olmuşuz, disk, Aks titreşim bakımı yaptık

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bisiklet samyelinden far lastigi yaptim. Bagaja ekstra led cektim ve mevcut aydinlatmayi led ile degistirdim. Koltuk alti aydinlatmalari led ile degistirdim. Bu islemlerde led degisimi kolay olsun diye t10 soket kullandim. Bagaja tek led yeterli geldi.

ERM9qZ.jpg

jWRb2m.jpg

DdqgRv.jpg

8doRb7.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
16 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Bisiklet samyelinden far lastigi yaptim. Bagaja ekstra led cektim ve mevcut aydinlatmayi led ile degistirdim. Koltuk alti aydinlatmalari led ile degistirdim. Bu islemlerde led degisimi kolay olsun diye t10 soket kullandim. Bagaja tek led yeterli geldi.

ERM9qZ.jpg

jWRb2m.jpg

DdqgRv.jpg

8doRb7.jpg

Masaallah cok guzel aracınız var tuzla da gördüm birkaç kez. Tuzlada mi yaşıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
11 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Masaallah cok guzel aracınız var tuzla da gördüm birkaç kez. Tuzlada mi yaşıyorsunuz?

Evet Tuzla'dayım. 30 yıldır burdayım Allah uzun ömür verirse bi 30 yıl daha burda kalacağım gibi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
18 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Evet Tuzla'dayım. 30 yıldır burdayım Allah uzun ömür verirse bi 30 yıl daha burda kalacağım gibi :biggrin:

Tuzlada olup ocakbaşından ayrı kalmak, hiç yakıştıramadım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
12 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Tuzlada olup ocakbaşından ayrı kalmak, hiç yakıştıramadım :)

Açıkçası her ikisinde de maalesef saatler ve gün uymamıştı yoksa gelecektim. Kısmetse bir diğerine :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Bugün 70 bin ağır bakımını yaptırdım. Adresim her zamanki gibi Ankara Tuncay usta oldu.

Triger değişti. Genel yağ bakımı yapıldı. Devirdaim kayışları değişti. Devirdaim bozukmuş su kaçırmaya başlamış onu da sökmüşken değiştirmiş Tuncay usta.

Hepsi dahil 900 tl ödedim. Biraz ağır bir masraf oldu ama yapacak birşey yok. Yolda kalmaktan bin kat daha iyidir.

e30173c3b587e1c0914d3b98c503d03c.jpg

c89b5af5e1f306cf24e223c5abd9d1eb.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Aracımda belli belirsiz ve düzensiz vibrasyon vardı, aksları elden geçirdik düzeldi çok şükür

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Aracımda belli belirsiz ve düzensiz vibrasyon vardı, aksları elden geçirdik düzeldi çok şükür

Lastik de yapar bunu.. 

Benim sıfır lastikler sorunlu çıktığı için arabanın söktürmedik elden geçmedik yerini bırakmamıştım.. 

Lastik kusuru olduğu sonradan anlaşılmıştı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Lastik de yapar bunu.. 
Benim sıfır lastikler sorunlu çıktığı için arabanın söktürmedik elden geçmedik yerini bırakmamıştım.. 
Lastik kusuru olduğu sonradan anlaşılmıştı.. 
Lastik haftaya abi, aldığım yer ile görüştüm, tanıdıklar zaten, haftaya balans sonra lastik kontrolü...
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Daha güvenli bir sürüş için sisleride Bi-led yaptım. Hem göz alma sorunu kalmadı hemde daha güzel bir aydınlatma sağladı.

Ayrıntılı resimler aracımın konusunda mevcut.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Yetkili servise gidip kaskodan ön cam değişimi için orjinal cam siparişi verdirdim bakalım kaç güne gelecek.

Uzunları da Osram Cool Blue Intense ile değiştirdim. Renk olarak biraz daha beyazımsı oldu. Beyaz derken beyaza yakın sarı diyebilirim. Ama beyaz duvarda beyaz duruyor tabi :biggrin:

Q75Npj.jpg

5Q0XG5.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ugur Demir

selam,

cumartesi günü internetten çıkma jant ve sıfır bijon aldım,

bayii den sıfır 195/50/r15 petlas lastik taktırdım lastiklerle hafta sonu 250 km yol yaptım benim ilk izlenimlerim gayet iyi

eski hali

y3W9L0.jpg

yeni hali,

0BXADW.jpg

0BXAE8.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Ceza yedim.
Nasil bir gafletse 2016 aralikta muayene biter muhrunu ben 2016 aralikta muayene oldu diye biliyomusum ,az once uygulamada 92 lira ceza yedim.8 aydir miayenesiz geziyomusum utandim.vesile ile muayenesiz gezmenin cezasinin muayeneden daha ucuz olmasi cok ilgincime gitti, demek bu kadar millet bu yuzden muayenesiz geziyomus

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
7 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Ceza yedim.
Nasil bir gafletse 2016 aralikta muayene biter muhrunu ben 2016 aralikta muayene oldu diye biliyomusum ,az once uygulamada 92 lira ceza yedim.8 aydir miayenesiz geziyomusum utandim.vesile ile muayenesiz gezmenin cezasinin muayeneden daha ucuz olmasi cok ilgincime gitti, demek bu kadar millet bu yuzden muayenesiz geziyomus

senin cezan daha bitmedi. :) aracı muayeneye götürünce geciken her ay için % 5 daha ödeyeceksin yaklaşık 100 tl gibi bir rakam daha fazladan ödeyeceksin muayene için. 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
senin cezan daha bitmedi. [emoji4] aracı muayeneye götürünce geciken her ay için % 5 daha ödeyeceksin yaklaşık 100 tl gibi bir rakam daha fazladan ödeyeceksin muayene için. 
Ismail bunu cok begendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
7 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Ceza yedim.

Normalde muayenesiz araçların trafikten çekilip muayene istasyonuna ya da parka çekilmesi lazım ama polisler uğraşmıyor.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2004/07/20040731.htm

"2918 sayılı Kanunun 34 üncü maddesinin sonuna aşağıdaki fıkralar eklenmiştir.

Bu araçlar trafikten men edilir ve en yakın muayene istasyonuna gönderilirler."

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
17 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Ceza yedim.

Yeddi emin teslimi yapmadılar mı ?

7 gün içinde muayeneyi yaptırıp, yaptırdığınızı da emniyete gidip ibraz etmeniz gerek.. 

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...