İçeriğe Yönlendir

Accent Donanim Farklari

Hamit Akkuş

Recommended Posts

Hamit Akkuş

04 focus collection aracimi sattiktan sonra uygun fiyatli bir arac aramaya basladim.sanirim 10-15 bin arasi alinabilecek en uygun arac(az yakit ve yedek parca ucuzlugu) accent olacak sanirim.1.3 motorlardan ls lx gl gls ve admire arasinda ne fark var acaba.bilgisi olan paylasirsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

(2004-2005) Admire accent sondan bir önceki kasasıdır. Milenyum kasa dediğimiz model. Diğer ls, lx, gl, gls'ler yumurta kasa diye tabir ettiğimiz 1996-2000 model accentlere aittir.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

az yakması ni astiyorsanız 1,5 gls olan modellere bakım 1,3 ler gitmiyo dyie duydum

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş
Bence konu yanlış foruma açılmış, burada bunlara cevap verebilecek kişi ya çıkar yaçıkmaz.

http://www.hyundaiclubtr.com/forum.php

Beni yabanci kisilerin forumlarina gondermeyin ben bir ford hastasiyim.ihtiyactan dolayi aracimi sattim.

(2004-2005) Admire accent sondan bir önceki kasasıdır. Milenyum kasa dediğimiz model. Diğer ls, lx, gl, gls'ler yumurta kasa diye tabir ettiğimiz 1996-2000 model accentlere aittir.

Bahsettigim donanimlar 96-2005 arasi butun benzinli modellerde var.benim ogrenmek istedigim hangisinde klima var hangisinde abs yok vs...

az yakması ni astiyorsanız 1,5 gls olan modellere bakım 1,3 ler gitmiyo dyie duydum

Dizel bana pahali gelir ustadim... uygun olmasi acisindan 1.3 bakiyorum

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

Beni yabanci kisilerin forumlarina gondermeyin ben bir ford hastasiyim.ihtiyactan dolayi aracimi sattim.

Bahsettigim donanimlar 96-2005 arasi butun benzinli modellerde var.benim ogrenmek istedigim hangisinde klima var hangisinde abs yok vs...

Dizel bana pahali gelir ustadim... uygun olmasi acisindan 1.3 bakiyorum

benim dediğim dizel değil benzinli :D 1,5 gls admire kasanın bi altı :D :D

klima gls olanlarda abs olanlar ayrı bi paket gibi satılıyor

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Atalarımız "Bir ekmeklik unun dahi olsa fırıncıya git" diye boşa dememişler, tabi ki forum üyelerinden hyundai hakkında bilgisi olanlar çıkacak. Ama hyundai'nin forumundaki üyeler kadar olmayacaktır. Benimki asla "gönderme" değil tavsiyedir. Karar sizin.

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Merhaba,hyundai daha önce kullandım.ls,lx modeller 1.3 motor donanım fakiri. gl gls olanlar 1.5 motor gls ful olanı bide admair var bunlar 1.6 motor ve ful olanlardır.

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

benim dediğim dizel değil benzinli :D 1,5 gls admire kasanın bi altı :D :D

klima gls olanlarda abs olanlar ayrı bi paket gibi satılıyor

Arkadasin biri 1.5 lerin hepsi dizel demisti kandirmis beni tesekkur ederim cok onemli bir bilgi benim icin

Atalarımız "Bir ekmeklik unun dahi olsa fırıncıya git" diye boşa dememişler, tabi ki forum üyelerinden hyundai hakkında bilgisi olanlar çıkacak. Ama hyundai'nin forumundaki üyeler kadar olmayacaktır. Benimki asla "gönderme" değil tavsiyedir. Karar sizin.

Tesekkur ederim normalde forumlara girip cikan biri degilimdir sadece ford beni foruma girmeye zorladi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Arkadasin biri 1.5 lerin hepsi dizel demisti kandirmis beni tesekkur ederim cok onemli bir bilgi benim icin

Tesekkur ederim normalde forumlara girip cikan biri degilimdir sadece ford beni foruma girmeye zorladi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sedefli-accent-98764208/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-memurdan-darbesiz-boyasiz-95180893/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-full-full-degisensiz-83558607/detay

mesela bir kaç örnek 1,3 admire yerine imkan var 1,6 ları na bakım

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş
Merhaba,hyundai daha önce kullandım.ls,lx modeller 1.3 motor donanım fakiri. gl gls olanlar 1.5 motor gls ful olanı bide admair var bunlar 1.6 motor ve ful olanlardır.

Cok tesekkur ederim.bir sorum daha olacak ls modeller karburatorlu dediler peki lx de oylemi yoksa enjeksiyonlumudur

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

2. Ve 3. İlan hosuma gitti ozellikle ikinci ilan fakat 17000 e 99 2000 focus tercih ederim.birde yakin cevreme bakiyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Babamda vardı, koltukları inanılmaz rahatsızdı. 30dk yolculuktan sonra bel fıtığım azıyordu, öyleki topallatıyordu....

Kasanın dandikliğinden ve güvensizliğinden bahsetmeye gerek yok tabi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Babamda vardı, koltukları inanılmaz rahatsızdı. 30dk yolculuktan sonra bel fıtığım azıyordu, öyleki topallatıyordu....

frenler zayıf, yol tutuş yoka yakın ve lpgsiz ocağa incir ağacı diker.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

frenler zayıf, yol tutuş yoka yakın ve lpgsiz ocağa incir ağacı diker.

Bizdeki dizeldi, müthiş ekonomikti. Ama o kadar. Başkada bir şeyi yoktu...

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Cok tesekkur ederim.bir sorum daha olacak ls modeller karburatorlu dediler peki lx de oylemi yoksa enjeksiyonlumudur

Hayır,lx modelleri enjeksiyonlu. Fakat bas bas gitmez,sadece yakıt tasarrufu iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

az yakıt ve yedek parça ucuzluğunda, yanlış marka/modele bakıyorsunuz derim. Canlısını yaşadım, eski zaman, 96 otomatik mondeo almıştım , satıyordum, müstakbel alıcı benim arabamı isterken, ağbisi 1.5 otomatik Accent aldırdı, 1 at sonra satmaya uğraşıyorlardı, bayağı tüketiyordu, demiştim demek istememiştim ama oldu.....

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

mecburiyetten olunca konfor seçimi yapma sansımız olmuyor hele bırde ford dan sonra hyundai de konfor ararsak boşa kürek sallamış olurum

Hayır,lx modelleri enjeksiyonlu. Fakat bas bas gitmez,sadece yakıt tasarrufu iyi.

bu aracın gitmemesi beni çok korkutuyor.1,5 bakıyorum şimdilerde

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

az yakıt ve yedek parça ucuzluğunda, yanlış marka/modele bakıyorsunuz derim. Canlısını yaşadım, eski zaman, 96 otomatik mondeo almıştım , satıyordum, müstakbel alıcı benim arabamı isterken, ağbisi 1.5 otomatik Accent aldırdı, 1 at sonra satmaya uğraşıyorlardı, bayağı tüketiyordu, demiştim demek istememiştim ama oldu.....

çağlar abi mondeo alasım var ama limitim anca 98 99 modellere yetiyo onlarında km si çok yüksek ve çok yakmasından korkuyorum.bitane var aslında bir bakarmısınız bu para edermi bu araba satarken beni zorlarmı mondeo...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...