İçeriğe Yönlendir

Lpg'De İki Büyük Markanın Lisansı İptal Edilecek

Fahrettin Karakoç

Recommended Posts

Çağlar Bayur

kaç tane lpg ikamlcisi var ki? İpragaz, Aygaz? başka var mı? Mogaz galiba?

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

kaç tane lpg ikamlcisi var ki? İpragaz, Aygaz? başka var mı? Mogaz galiba?

Çağlar bey onlarada ince ayar yaparlar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Halil Yavuz42

Haberde firma adı verilmiyor. Ama bazı otogazlar diğerlerine göre km olarak az gidiyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Topal

Bakalım neler çıkacak bu işin içinden ?

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Full de hangi gaz satılıyorsa tedarikçi firma hangisi bilmiyorum ama biri odur diye tahmin ediyorum. Forumlarda ucuz depo doldurdukları halde araçlarının az km yaptığını yazanlar var...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Petrolcü tanıdık var ısrarla bana Aygaz ile Mogaz birebir aynı diyor aslı varsa.Bende sen Mogaz satıyorsun diye öyle diyorsun demi diye taklıyorum.Mogaz gitse aygazda gider gibi hissediyorum ben.

Erikli su ile Nestlenin suyu gibi olabilirler,su aynı etiket farklı...

Aygaz ve mogaz bence de aynıdır...

Ama bu gazlar sağlamdır bence listede yoktur...

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence petrol ofisi olabilir. İki kez petrol ofisinden aldım çok az yol gitti. 11 litre aygaz, petline 130 km gidiyor şaşmaz. Po 85 te bitti 2 kere denedim. Artık önünden bile geçmiyorum.

Yani petrol ofisinin kullandığı lpg demek istedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Milangazı kapatsınlar :tongue:

En son milangazı kapatsınlar... En güzel gaz onlarda :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Analizler Aralık 2012 ye kadar devam edecekmiş, sonra para cezası vs vs

Devam....

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Petrolcü tanıdık var ısrarla bana Aygaz ile Mogaz birebir aynı diyor aslı varsa.Bende sen Mogaz satıyorsun diye öyle diyorsun demi diye taklıyorum.Mogaz gitse aygazda gider gibi hissediyorum ben. Erikli su ile Nestlenin suyu gibi olabilirler,su aynı etiket farklı...

Doğru söylemiş, aynı firmanın farklı markaları. Ayrıca lipetgaz da var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Milangaz bi shell kadar permorfanslı gitmiyor,

Ama daha fazla km yaptığı kesin.

Milangaz olmasa Ankara'da lpg 3 lira olurdu... ;)

30 kuruş indirimi ona borçluyuz..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı

Full de hangi gaz satılıyorsa tedarikçi firma hangisi bilmiyorum ama biri odur diye tahmin ediyorum. Forumlarda ucuz depo doldurdukları halde araçlarının az km yaptığını yazanlar var...

katılıyorum 2.20 tl iken 50 liralık aldım 187 km gitti aygazdan 2.38tl iken aldım 30 tlye 150 km yaptı aynı güzergah hemen hemen aynı tarz kullanım.

Yorum bağlantısı
Halil Yavuz42

Geçen gün lpg filtresini değiştirirken montajcı servisin bana söylediği gaz veya benzin yakıtı "bildiğiniz ve emin olduğunuz yerden sürekli aynı istasyondan alınız." İsim önermedi. Ama belirli miktarlarda alıp deneyip ona göre kendiniz hangi otogazdan memnunsanız onu kullanın diyor.

Milangazın sitesinde 93 oktan gaz diye yazıyor. Bizim burada en pahalı gaz şuanda milangaz zaten 2 yerde var. Fazla yaygın değil...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...