İçeriğe Yönlendir

E Bay Dan Alışveriş

Hakkı Bedbaht

Recommended Posts

Hakkı Bedbaht
(düzenlendi)

Emanet alarak gelin arabası yaptığım bir Amerikan arabasının cam rüzgarlığını önümü bahşiş için kesen çocuklar kırdı. Malum parçayı Türkiye'de bulmak zor arabanın sahibi önemli değil diyor ama içim rahat etmiyor,orijinalini e bay dan kolayca bulabiliyorum ancak alış verişi tamamlayacağım sırada 125 dolarlık artı masraf açıyor gümrük bedeliymiş sanırım buda fiyatı 4 katına çıkarıyor.Merak ettiğim bu masrafı yapmadan bu parçayı getirme imkanımız yok mu?

varsa bunu benimle paylaşırsanız sevinirim.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İngilizce biliyorsanız veya bilen biri vasıtasıyla satıcı ile irtibata geçin paket üzerinde hediye seçeneğini eklesin,parasını 99 dolar sınırında yazsın kolayca geçer gümrükten diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

99 dolar yazdırtmak olmaz. 80 olsun 91 olsun herşey olsun ama 99 dikkat çeker Tahir :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Doğru söylüyorsun abi ben tam sınır diye dikkat çekmek istedim ama dediğin gibi şüphe doğurur. Bu arada euro cinsinden olursa 75 euro sınır var.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gümrük vergisi değil ki bu; kargo parası. Onu vermeden nasıl getireceksiniz bunu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bunun gümrük değil kargo masrafı çok yüksek anladığım kadarıyla. 125 dolar yazan kargo masrafı olması lazım.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

toplam 64 usd görüyorum. kargo ve ürün..

2004 ve üzeri olan modellere uyanları daha ucuz. 25 dalırs :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Link alalım... Öyle desteksiz konuşmak yok. Hadi, çabuk... :yes:

kendi şifrem ile giriyorum, bana görünen rakamı söyledim

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Şifreni kırıveririm sorun mu yani, ya sen söyle ya biz bakalım. Seçim senin abi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şifreni kırıveririm sorun mu yani, ya sen söyle ya biz bakalım. Seçim senin abi :D

Bıyır, şifre seni bekliyor :)

Yorum bağlantısı
Hakkı Bedbaht
toplam 64 usd görüyorum. kargo ve ürün..
link yokmu?
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allahallah... Bi tek sana mı görünüyo sanki? Amma da havalıymışsın sen be! :p Versene olm linki, hasta etme len adamı! Attırma Makedonun kafasıni! :jedi:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

upps !! hoşgeldin ama girmedin diyor, girince tavan yaptı kargo :blush:

Senin ki ihale galiba abi :unsure2:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Senin ki ihale galiba abi :unsure2:

yok beni görüyor ama giriş yapmadığım sürece standart kargo ücreti olan 30 usd yi veriyor. Giriş yapınca tükiye kargo rakamı otomatik görünüyor

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

yok beni görüyor ama giriş yapmadığım sürece standart kargo ücreti olan 30 usd yi veriyor. Giriş yapınca tükiye kargo rakamı otomatik görünüyor

Bazı ürünlerde ve satıcılarda yapıyor abi onu bir kaç kere benim de başıma geldi.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...