İçeriğe Yönlendir

2. El Kış Lastiği Almak Mantıklı Mı?

Emre Alliş

Recommended Posts

Ruhan Sorgun

2.el lastik alıp memnun olan pek yok.Çok nadir iyi lastik denk geliyor.Zaten bir çoğu 2-3 yıllık lastikler oluyor.Diş derinlikleri olsa bile lastikler sertleşmiş oluyor.Bu da aldatıcı oluyor.Bence kışlık değil ama yazlık lastik 2.el olarak alınabilir...

2011 yılı 40 küsürüncü hafta olduğu için aldım. pek beğenen yok ama, yazlık michelinden iyidir diye takıcaz artık...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Nasıl yani :)

Şöyle yani;

Ordan pirelli hattorihanzo almıştım geçen sene bir arkadaşla birlikte 8 adet.

lastikler gerçekten diş derinliği ve kullanım açısından dedikleri gibi 3/4 lüktü. ve bir yıllık lastiklerdi. Ancak Hattori hanzo (sottozero2) kış performansı olarak çok iyi lastik değildi.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/224991-pirelli-kis-lastikleri-icin-soru-oneri-ve-izlenimler/page__pid__1650353__st__20#entry1650353

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Şöyle yani;

Ordan pirelli hattorihanzo almıştım geçen sene bir arkadaşla birlikte 8 adet.

lastikler gerçekten diş derinliği ve kullanım açısından dedikleri gibi 3/4 lüktü. ve bir yıllık lastiklerdi. Ancak Hattori hanzo (sottozero2) kış performansı olarak çok iyi lastik değildi.

http://www.fordclubt...20#entry1650353

daha konuşmuştuk başka konuda hattorihanzoyu :D merakla, sabırsızlıkla takacağım günü ve ilk kar-buzu bekliyorum. bakalım samsunda nasıl tepki verecek. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

daha konuşmuştuk başka konuda hattorihanzoyu :D merakla, sabırsızlıkla takacağım günü ve ilk kar-buzu bekliyorum. bakalım samsunda nasıl tepki verecek. :biggrin:

İnşallah seni üzmez :D ama kalın buz tabakalarında dikkatli ol abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

kalın buz tabakalarında dikkatli ol abi :D

korkudan olacak, şimdiden pür dikkat kesildim valla... :vandal:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

korkudan olacak, şimdiden pür dikkat kesildim valla... :vandal:

Kasma kendini abi. Arabanın kayış yönüne göre bırak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Alliş

bende aynı yerden aldım lastikleri geldi ve gerçekten çok güzel duruyorlar, şimdi kar bekliyorum ki lastikleri takalım diye. lassa snoways era aldım ve bir yıllık lastiklerim. fiyatta sıfırının tam yarısı :) kargo bedava ve 4 sibop göndermişler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Saat

Mk2BZ.jpg

lzYTK.jpg?1

lFTFS.jpg

FmIaI.jpg

lastiklerin 2 tanesi fulda 2 tanesi goodyear satan kişi modellerini bilmiyor..(goodyear olanlar ug7 gibi yanlış tahminde olabilir) babası 2 yıl önce almış 4 ay kullanıldığını söylüyor.. 250 tl istiyor... bu lastikler alınır mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...