İçeriğe Yönlendir

2011 Fiestam 1.4 Tdci, H&R Yaylar 5Cm Ve Yazılımlı 88Hp Ve 205Nm

Hakan Çay

Recommended Posts

Hakan Çay

Verdigim link H&R nin kendi sitesi orada mavi renk yok. Yaylarin ters takildigini nereden anladiniz?

yazılar ters :) ve ben Türkiye distributörüyle de konuştum yazılar ters olmayacak size düze bakacakmış

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa Bagci

Arkadaşlar merhaba bende 2012 1.4 tcdi trend fiesta var aracım istanbul trafiginde 35 lt mazotla sakin surusume ragmen 610 - 620 km yol yapıyor 88 ps yapsam faydasını gorurmuyum yapan arkadaslar varsa tavsiyelerinizi bekleriyorum

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Arkadaşlar merhaba bende 2012 1.4 tcdi trend fiesta var aracım istanbul trafiginde 35 lt mazotla sakin surusume ragmen 610 - 620 km yol yapıyor 88 ps yapsam faydasını gorurmuyum yapan arkadaslar varsa tavsiyelerinizi bekleriyorum

veriler göre aracınız 100 km de ort tüketimi 5,6 civarı yani km .de 23-25 krş falan yakıyor ki istanbul ve şehir içi trafik için zaten uygun bir rakam. km olarak kaç binde bilmiyorum ama yeni ise araç yakıt tüketiminiz daha da düşecektir. . .

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet YILDIRIM

Hakan bey normalde 1.4 tdci 2009 model arabamla ben görüyorum 180'i, bulundugum yerler yokuş yokuşlardada kesilme yok gayet artış içinde aracım.. 180,190'da gitmek güzel bir performans degil bence normal deger bunlar.. Chiptuning'e bir daha baktırın en kötüsü 220 ibresi olan bir araç nihayetinde. bence düz yoldada 200 görmelisiniz veya daha üstü. 1.6 150tork olan bir araç rahat 200 görür mesela

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...