İçeriğe Yönlendir

Tampon Etiket Sipariş: "Yavaş Git Az Benzin Yak"

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Benim evle okul arasi 15km git gel,otobuse binersen 3lira git gel.Arabayla gidip gelirsem daha ucuza geliyor :D

Bak bakalım daha mı ucuz ;)

Kasko :1500 TL

Trafik sigortası:250 TL

MTV :750TL

Bakım :250 TL

Toplam:2750/365=7,53 TL/gün

Soğuk motor kısa mesafe(15 km) yakıt :4.5 TL/gün (ortalama 7 lt yakacağı kabulü ile)

Günlük tüketim:12TL ( otobüs ücretinin 4 katı)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Ben istiyorum hocam parayı işinide bence ankara da alanların biri toplayıp size göndersin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bak bakalım daha mı ucuz ;)

Kasko :1500 TL

Trafik sigortası:250 TL

MTV :750TL

Bakım :250 TL

Toplam:2750/365=7,53 TL/gün

Soğuk motor kısa mesafe(15 km) yakıt :4.5 TL/gün (ortalama 7 lt yakacağı kabulü ile)

Günlük tüketim:12TL ( otobüs ücretinin 4 katı)

araba zaten vsr. toplu taşım la gidemezsin birçok yere. mesela ben bayramoğlunda oturuyorum. ayazağa da toplantım var diyelim. araçla 110 km toplam. 4 lira köprü 3.60 ise otoban. benzin 35 lira. toplam 42.60. süre 45 dakika gidiş.

toplu ile birinci dolmuş 2 lira transfer 2 daha. gebze harem kartal a kadar 3 lira en az kartal kadıkoy mtero 2 lira (herhalde) .kadıköyde metrobüs. metrobüste zincirlikuyuda transfer 1. leventte in. ayazağa dolmuşuna bin 2. ne etti? kabaca 13 lira mı? gidiş geliş 26 lira. varış süresi 3 saat. (tek yön)

ben aracımla gidiyorum. Kartal metrosuna dev otopark yapsınlar 5 lira. bir daha arabamla gitmem.

<p>

O zaman kısaca '' AZ BAS AZ YAK'' bundan iyi slogan da şamda kayısı :D Hesabımı vereyim 300-500 bin gönderiverin yeterli..
</p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>olabilir...</p>

<div id="myEventWatcherDiv" style="display:none;"> </div>

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eh o zaman ben bineyim arabama :D

Kasko: 0 TL

Trafik Sigortası: 130 TL

MTV: 42 TL

Bakım: 15-20 TL

Günlük? : üjbej TL

:p

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bir de arabanız zate varsa bir de otobüse biniyorsanız sadece benzini düşünmek lazım. diğeri nasıl olsa veriliyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Benim için:

Kasko: 800 TL

Trafik sigortası: 170 TL

MTV: 480 TL

Bakım: 230 TL

Günlük: 4,6 TL

Eh o zaman ben bineyim arabama :D

Kasko: 0 TL

Trafik Sigortası: 130 TL

MTV: 42 TL

Bakım: 15-20 TL

Günlük? : üjbej TL

:p

Aveo ve Doğan arasında ki ortak noktayı buldum.İkisinde de yakıt yok sadece hava kullanıyorlar bedava olduğuna göre :D:p Bence bunu önce tofaş mühendisleri buldu aveo ondan çaldı :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aveo'nun toplam sarfiyatına erişmek için 100 km.de kaç litre yakmam lazım? :D Onu da hesapla bakim zeki jojuk :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Hocam bana sorarsanız iğneleyici bir söz yazalım, biraz daha muhalifsel bir şey olsun bence bunu görenler ya çevreci yada parası yok sanacak bizi(aslında buda yanlış sayılmazda hadi neyse), neticede benzin 6 tl de olsa az bas demenin bir anlamı yok az bassan da yakıyor bu melet, görenler artık bunların ne mal olduğunu anlasın, benzinin 5 tl olduğunu akıllarına gelip kafalarının çark etmesi lazım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Yahu onu da yazarız. Bu benim istediğim. sponsor olduk ya. yok mu yardım edip matbaa ile görüşecek? Benim bulunduğum yerde matbaa felan pek yok zamanım da yok ama görüşün epostasını alın pazarlık edin gerisini eposta ile yaparız. Tek renk olacak. Muhtemelen siyah.

Az benzin yakmanın yolları var. Trafiğe bakıyorum kimsenin umurunda değil gibi gidiyorlar. Bunlar 90 hp çekmez kaldırmaz felan diyen grup olsa gerek.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

olabilir. tüm sigorta şirketleri gavur çünkü.. (yüklenici olan patronlar)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2005 li yıllarda, yabancılara kastırdık diye çok sevinmişti, işletmeyi beceremeyip satan Türk CEO lar

Bu da nerden aklıma geldi ise:

ceyo-4.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Tasarım konusunda da yardımcı olabilirim, baskı konusunda da.Boyut ve sayı nedir hocam?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

12x20 felan gibi bir standart var galiba. tek renk. bir yerde 1000 tanesi 170 lira diye gördüm.

100 ben verdim 50 ve 10 iki arkadaş daha verdi 10 lirası kaldı fonlamada.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

verelim hocam 10 lira.

sen zaten vermiştin bununla 20 mi olacak :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

6.vites 1500d/d 55-60km/h hızla gidip arkadan gelenlerden bi dünya sellektör yiyen biri olarak etiketlerden birine talibim. :)

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Hocam ben daha uyguna bulurum o ebatlarda fiyatı boyutu pazartesi yazarım.Renk önemli değil ofsette bir farkı yok isterseniz renkli yaptırabilirsiniz ikisine de aynı gidecektir fiyat zaten

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

başlarda güzel bir tasarıma yaklaşmıştık YAVAŞ GİT AZ TÜKET ve benzin pompası sadece ordan bakarsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...