İçeriğe Yönlendir

Bunlar da Benim Arabalarım :)

Oğuzhan Çakır

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Geçen gün oyuncak kutularını karıştırırken bunları buldum.Bende kutularından çıkarıp Meguiars 66 ile cilaladım ve sonuçlarını sizlerle paylaşmak istedim :) İyi Seyirler...

Kenworth/Man BP;

img0993np.jpg

img0994vi.jpg

img1000i.jpg

img1001c.jpg

img0982yo.jpg

img1005rn.jpg

Gitt(e araba Ford olunca malum opet zorunlu akaryakıt şirketi bu olmassa olmazdı zaten :D )

img0931wp.jpg

img0929ls.jpg

img0927ai.jpg

img1013z.jpg

Buda Meg66'nın Marifeti :)

img1009nl.jpg

img1012um.jpg

Kazalı Z3 Roadster

img0938uo.jpg

img0939rn.jpg

img0940pi.jpg

img0942d.jpg

img0943u.jpg

tarihinde Oğuzhan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Makine kaliteli olmadığı için fotoğraflar biraz bulanık kusura bakmayın :)

WV New Beetle

img0955h.jpg

img0957u.jpg

img0958nv.jpg

img0964ad.jpg

Ferrari F430

img0971sw.jpg

img0972id.jpg

img0974lc.jpg

img0977aa.jpg

Chevrolet Blazer (uzaktan kumandalı) 94 senesinde almış babam

img1014j.jpg

img1015z.jpg

img1017z.jpg

img1026end.jpg

img1025f.jpg

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Bu'da benim Gözbebeğim :)

img1038s.jpg

img1035x.jpg

Bununla Hakan(Tarım)'ın Jipinin üstünden atlarım :D:)

img1034jw.jpg

img1027mz.jpg

img1028gy.jpg

img1029l.jpg

img1037w.jpg

Harikalar :bravo:

Z3 ün pert kaydı varmı ? :p

Teşekkürler Abi :) Pert kaydı gizli Çağlar abi sağolsun :):fiuw:

Çok güzeller ama her iki kamyonunda neden sol dikiz aynası yok :unknw:

Aynen benimde vardı renk renk,çeşit çeşit arabalarım,babam S.Arabistandan getirirdi her izine gelişinde 2/3 valiz vardı abartısız ama çoğu gitti :( bir kaç tane saklıyorum bir gün erkek çocuğum olursa ona vericem :biggrin:

Tamamen tesadüf :)

Man olanın nasıl kırıldı bilmiyorum ama Kenwood'un aynasını babam cila yaparken kırdı yapıştırmaya çalıştık ama tutturamadım :blush:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

1 araba parası değerinde oyuncak arabalarım vardı binlerce, her ülkeden her yerden almıştı veya getirtmişti babam. Teyzem bir gün büyüdün artık diye 2 oda dolusu hepsini kapının önüne koydu kapış kapış günün sonunda hepsi gitti :(

Murat, kusura bakma da çok kızdım teyzene. :angry: Yazık etmiş, ayrıca senin onlar kapışılırkenki ruh halini hiç düşünmemiş... :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Şu Ferrariyi shelldenmi aldın ? Eğer ordan aldıysan arabanın içini aç,daha dengeli gitsin diye küp şeklinde ağırlık koymuşlar onu sök at.Draglarda tokatlamadığın araba kalmaz :D

Tavsiyen için sağol abi :) Yarın bi kurcalıyayım ben onu :)

Hakan abi Emmi amcaya daha uğramadık yakında onu rahatsız edeceğim :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Evet yanlış yazmışım şimdi fark ettim :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

1 araba parası değerinde oyuncak arabalarım vardı binlerce, her ülkeden her yerden almıştı veya getirtmişti babam. Teyzem bir gün büyüdün artık diye 2 oda dolusu hepsini kapının önüne koydu kapış kapış günün sonunda hepsi gitti :(

Bizim babamız zengin değil ki...

Bizde pazarda su satıp telli araba alıp gezerdik tüm gün... Raptiyelerle Modifiye ederdik :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Vallahi mallar boncuk olmuş 66 ile kardeşim takribi olarak 10 adet model motorum ve 50 ye yakın model aracım mevcut benimde birde 6.7 volt akülü Drift makinam var annem hep söyler bunları evlenince eşine vericem oo tozlarını alsın bundan sonra diye

Takribi 200 ü geçkin ufak tefek hasarlı oyuncak arabalarımıda verdik :)

Abi fazla uğraşmadım.Biraz daha yumuşak bezlerle parlatsaydım ve makina kaliteli olsaydı çok daha güzel olurdu ama sağlık olsun :) Sende fotoğrafla abi onları görelim,merak ettim şimdi :)

Mustafa abi teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Rüya sanmıştım kendimi çimcikliyordum uyanayım diye. Ayrıca 2 dolap dolusu 1980'den 1995'e kadar olan bütün otomobillerin hatta otobüslerin her versiyonunu uzun uzun anlatan kataloglarını da attı. İthalat izinlerini babam imzaladığı için otomobil markaları izin çıkacak araba hakkında her şeyi yolluyorlardı, Türkiye'de ilk babama geliyordu.

Olm sen beni teyzene düşman mı edecen? :) Kızdık dedik da! ;)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Bunlar ne led'lenir. :biggrin::good1:

Bp Tırına yaptıgıklarımı incele istersen sana yeni uğraşlar çıksın biraz. :tongue:

http://www.fordclubt...i/page__st__100

Abi bir ara eski bir arabayı ledlemek için uğraştım sonra sıkılınca bıraktım,aslında beceremedim :) .Bunların orjinalliğini bozmak istemiyorum,kötü olur falan diye yoksa yaparım :)

Serkan abi ona ne olduğunu kimse bilmiyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bizim gitt'ler de depodaymış :)

Buradan anladığım kadarıyla da, Baban, opet, shell ve bp'den yakıt alıyor :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
:) Yok Emmi amca( :fiuw: )çoğunluk opet zorda kalırsa Shell.BP'den yakıt aldığı çok nadirdir. :good1:
Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

bp den bende oğluma iki tane tır almıştım ama misafir gelip gittikten sonra tırlar pert... :)

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Onur Çipli

diecast(model)biriktirmek çok güzel bir hobidir evlenmeden önce ağırlıklı olarak 1/18 mercedes temam vardı evlenince maddi kaynak çin hepsin sattım:(şimdi yine elimde birkaç model araçlar var özenle seçilmiş genelde 1/43 olarak her gittiğim benzicide model bakarım olmassa olmaz eminönüne gider 2 saat fln dolaşırım oğluma ilerde güzel bi koleksiyon bırakmak istiyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...