İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ümit Kocabaş

Video araması yapılarak. Yani şebeke üzerinden.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şebekeden derken nasıl yani, 3g üzerinden var, tırtfonda bile yok, bunda var, şebeke derken sadece gsm şebekesinden yani data gitmeden olanı ise hiçbir telefonda yok diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Yanlış degil isem samsunglarda şebeke üzerinden görüşülüyor hatta paket dakikalarından düşüyor ben konu açtığımda samsung ve lg lerin bir kisminda bu şekilde denilmişti

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Şebekeden derken nasıl yani, 3g üzerinden var, tırtfonda bile yok, bunda var, şebeke derken sadece gsm şebekesinden yani data gitmeden olanı ise hiçbir telefonda yok diye biliyorum.

Sanırım 3g, tam olarak bilmiyorum. Telefonda arama yaparken video arama ve ses arama olarak iki seçenek çıkıyor. İnternet paketi olduğu için hangisini kullandığınına hiç dikkat etmedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İnternet yoksa görüntülü konuşmada olmaz diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş
(düzenlendi)

Şimdi denedim 3g üzerinde oluyor. Aslında şimdiye kadar hiç merak etmemiştim nasıl oluyor diye ve ayrıca fatura gelmediği için şebeke üzerinden zannediyordum. :)  Sayenizde yeni birşey daha öğrendim, teşekkür ederim Ali Bey.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Xperia'nın bütçenize uygun herhangi bir modelini kullanabilirsiniz. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Yazdığınız özellikleri Xperia U karşılıyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-u-4-gb/productDetails.aspx?productId=telcepericeu&categoryId=371946

Multimedya özelliklerini boşverip sağlamlık ve dayanıklılık ön planda olsun isterseniz Motorola Atrix

http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-atrix/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946

Bunlar 700 TL civarında modeller, daha fazla bütçe ayırdıysanız aynı özellikleri destekleyen markaların daha üst modelleri mevcut.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

hocam sıfırı yok ama problemsiz ve tüm aksesuarları mevcut sarjıda hala 3 gün giden 5800 bende mevcut :D

galaxy w kullanıyorum güzel bi telefon ama her samsung gibi kasa kalitesi zayıf ben htc leri şık buluyorum

Galaxy W'da RAM kullanımı ne durumda?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

İnternet paketi olması gerekmiyor. Bulunduğunuz coğrafyadaki şebekenin 3G desteklemesi yeterli. 3G ayarları yaptıktan sonra görüntülü konuşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet ama paket olmadan 3g ile 3katı kazık yeme durumuda oluyor. :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Evet ama paket olmadan 3g ile 3katı kazık yeme durumuda oluyor. :)

Konuşma ücretini kastettiyseniz normal konuşma paketinizdeki dakikalardan düşüyor. Ekstra ücret yansımıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

telefon lazım değilse zaten 800 liraya laptop alabilirsiniz. 2.3 kalır tabi 2.3 nesi var? eposta foto facebook web harita skype hepsi tamam.

2.3 ile gelecek olan birçok makina 2.3 kalır.

+ İlk çıktığında S2 2.3.3 sürüm yüklüydü,nerdeyse 6-7 ay biz 2.3 sürümüyle kullandık.İCS geldi nemi oldu ufak tefek birkaç değişiklik dışında hiçbirşey...

Mert, Ace2'yi aldım. Güncelleme gelmezse banka bilgilerimi iletirim sana :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Konuşma ücretini kastettiyseniz normal konuşma paketinizdeki dakikalardan düşüyor. Ekstra ücret yansımıyor.

Mesela 1 dk. konuşsam 10 kontör gitse, görüntülüde de aynımı gidiyor?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Mesela 1 dk. konuşsam 10 kontör gitse, görüntülüde de aynımı gidiyor?

Kontör işini bilmiyorum ama mesela faturalıda 100dk konuşma paketiniz var diyelim. 1 dakika görüntülü konuştunuz geriye 99 dakikanız kalır yani ek ücret yansımaz.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Babama 700 tl civarı birşey düşünüyoruz ben motoluxe alalım diyorum o da beğendi ama sizede soralım. Ne almalıyız ? Kamerası iyi olmalı. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani hayırlı olsun.

Eyvallah :)

Cok sert abi :D neyse gelmesinde S2 ile takasa gireriz ustunede bisey istemem abi,ona kesin jelly bean gelcek zaten :p

Hayirli olsun ilk izlenimler nasil?

Bilmem, daha gelmedi elime :)

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Telefon konusunda kararım netleşti gibi. Galiba eski alışkanlıkların peşinden gidip Nokia 500 alacağım. Bu telefon nasıldır. 450tl civarında fiyatı var. Sizin bildiğiniz duyduğunuz eksi bir yönü var mıdır?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...