İçeriğe Yönlendir

Ucuz Atlatılmış Bir Kaza Daha

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Dün gece işten çok geç saatte çıktım.

E-5 çıktığımda bir anda trafik kilitlendi

Maltepe Carrefour durağında katliam olabilecek nitelikte bir kaza olmuş.

Arkadaş beni o durağın karşısında ki durakta bırakacaktı ve bende oradan dolmuşla eve gidecektim.

Dayanamadım olaya bakmaya gittim.

Dehşet verici bir görüntüydü.

Bir Linea durakta yolcu indiren körüklü otobüse akıl almaz bir şekilde çarpmıştı.

Yorumum muhtemel önünde ki aracı makaslayarak geçmek isteyen Linea karşısında otobüsü görünce direksiyonu çevirmiş ama sağ arkada çarpmaktan kurtaramamış.

Görenlerin söylediğine göre tek teselli Linea da 2 kişi yaralanmış.

İtfaiye aracı keserek çıkarttı şoförü.

Ama araç ta arkada yolcu olsaydı şansı olacağını sanmıyorum.

Bu haberi.

http://www.haberler.com/kartal-da-trafik-kazasi-2-yarali-3969209-haberi/

Bu da benim olay yerinde çektiğim resimler.

tgdbi.jpg

FAzPj.jpg

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Sabah haberlerinde izledim, şöförun yanında arkadası da vardı. Son durum ne bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Son zamanlarda izlenimim ,bazı linea kullanıcıları altında uçak var hissiyatındalar nedense ,

Doğru bir izlenim Faruk.

Özellikle şirket aracı kullananlar da bu daha bariz görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Son zamanlarda izlenimim ,bazı linea kullanıcıları altında uçak var hissiyatındalar nedense ,

uçan tenekeden farkı yok. maketten yapılmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mercedes olsa ne fark eder.

Kaza kazadır.

Ha birinden çıkma olasılığın tabi ki daha yüksek ama göz göre göre kazaya sebebiyet vermek inanılası bir iş değil.

Durakta yolcu indiren otobüsün arkasına vuruyorsa ve araç bu hale geliyorsa sürat yok demek mümkün değil.

Olayın olduğu yeri bilenler bilir durak cep in içinde sen cep teki otobüse çarpıyorsun.

sakin kullanan biri si için bu risk bence yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arabanın önü arkası bile belli değil...

Zaten normalde de belli değil :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah hepimizi kazadan beladan kazaya sebep olabilecek çılgınlıkları yapmaktan korusun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Zaten normalde de belli değil :D

Farlardan anlıyoruz aracın neresine baktığımızı :D

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Mercedes olsa ne fark eder.

Kaza kazadır.

Ha birinden çıkma olasılığın tabi ki daha yüksek ama göz göre göre kazaya sebebiyet vermek inanılası bir iş değil.

Durakta yolcu indiren otobüsün arkasına vuruyorsa ve araç bu hale geliyorsa sürat yok demek mümkün değil.

Olayın olduğu yeri bilenler bilir durak cep in içinde sen cep teki otobüse çarpıyorsun.

sakin kullanan biri si için bu risk bence yok.

tabikide durum öyle tamamen sürücü hatası. mercedes olsa çok şey fark ettiğini ancak o kaliteyi biliyorsanız anlarsınız onu söyliyim. linea dediğimiz araç ağızda dağılan irmik helvası gibi birşey. yanından rüzgar geçse kedi yavrusu gibi dengesi dağılıyor ben şahsen öyle bir araçta nizami hız kurallarına çok ama çok dikkat ederim.
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

ucuz atlatılmış, bundan 1 ay kadar önce maltepe huzur evi durağındaki opetten yalıt alırken bir linea opete son sürat girdi ve el freni ile durdu tam pompaların arasında millet bağırıştı falana adama ama umrunda değildi yakıtını aldı aynı şekil bastı ve gitti kartal yönüne, aynı kişi olabilirmi diye gecirdim aklımdan

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allah korumuş.

Bugün sabah bizim okul yolunda bir kaza olmuştu şükür cana birşey gelmemiş bu mucize ama. Marea yolu kesiyor yukarıdan gelen araç mareanın kurtaramayıp önüne vuruyor önü haşat olmuş. Partnerdi galiba takla atmış ve baya sürüklenmiş. Benzer olay aynı saatlerde yakın biryerde daha olmuş ondada araç takla atmış

Dün akşam bizim sitede bir araç yanmış dün akşam bir arkadaş kaza yapmış.

Allah hepimizi korusun.

Yorum bağlantısı

Allah korumuş.

Bugün sabah bizim okul yolunda bir kaza olmuştu şükür cana birşey gelmemiş bu mucize ama. Marea yolu kesiyor yukarıdan gelen araç mareanın kurtaramayıp önüne vuruyor önü haşat olmuş. Partnerdi galiba takla atmış ve baya sürüklenmiş. Benzer olay aynı saatlerde yakın biryerde daha olmuş ondada araç takla atmış

Dün akşam bizim sitede bir araç yanmış dün akşam bir arkadaş kaza yapmış.

Allah hepimizi korusun.

Mehmet hocam bu kazaların hepsi aynı günde ve sizin oralardamı oldu ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet hocam bu kazaların hepsi aynı günde ve sizin oralardamı oldu ?

Taklalı iki kazanın ikiside sabah ve aralarındaki mesafe 3-4 km birşey.

ARkadaş dün öğleden sonra kaza yapmış, arabada gece yandı.

Amin..

Of ki of..

Sağolun.

Yorum bağlantısı

Taklalı iki kazanın ikiside sabah ve aralarındaki mesafe 3-4 km birşey.

ARkadaş dün öğleden sonra kaza yapmış, arabada gece yandı.

Hepsinin aynı günde ve çevrenizde olmasını garipsedim,şükürki can'a gelmemiş zarar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hepsinin aynı günde ve çevrenizde olmasını garipsedim,şükürki can'a gelmemiş zarar.

Bende çok şaşırdım.. Sanayide de buna benzer bir konu geçti. Bu hafta Maraşta çok kaza oldu hocam anlam veremedik diyorlardı.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

tabikide durum öyle tamamen sürücü hatası. mercedes olsa çok şey fark ettiğini ancak o kaliteyi biliyorsanız anlarsınız onu söyliyim. linea dediğimiz araç ağızda dağılan irmik helvası gibi birşey. yanından rüzgar geçse kedi yavrusu gibi dengesi dağılıyor ben şahsen öyle bir araçta nizami hız kurallarına çok ama çok dikkat ederim.

Mevzu Mercedes'in kalitesi değil ki.

Mevzu kazaya sebep olup hem kendine hem karşındakine zarar vermek.

Elbette Mercedes ile Linea bir olmaz ama

Mercedes var diye makaslar yapıp yoldakileri zor durumda bırakıp sonra duraktan yolcu alan otobüse çarpınca aaa ne kaliteli kaza oldu mu diyeceğiz? :i-ih:

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Çok yazık ya, ne gerek var ki hız yapmaya? Başkasının da günahına girmeye kimsenin hakkı yok ki... :( Allah, hepimizi kazalardan, belalardan korusun. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Bugün sabah dün kaza olan noktanın biraz daha gerisinde bir kaza daha olmuş ve aynı saatte. Sabah 07:00 de.

Kapalı kasa kamyonet kaza yaptığı yerin 200 metre gerisinde kasis var. Aracın fren izi o kadar kısa mesafede yapılacak hızdan sonraki fren izine hiç benzemiyor. Beton sokak lambası direğine vurmuş elektrik direği tuz buz vaziyette devrilmiş karşı şeriti kapatmış durumdaydı. Kazada yaralıda vardı galiba.Ambulans geliyordu çünkü :( Acil şifalar diliyorum.

İki gündür kazalardan birkaç dakika arayla kurtuluyorum. Rabbim korusun verilmiş sadakam var galiba.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...