İçeriğe Yönlendir

Uzun Zaman Sonra...

İbrahim Fındıklı

Recommended Posts

Borga Tansel

Çok geçmiş olsun :flowers: . Allah acil şifalar versin. Kocaman bir maşallah da benden :nazar:

Yorum bağlantısı
İbrahim KAMALI

Resûl-i Ekrem Aleyhissalâtü Vesselâm hastalara şöyle duâ etmiştir:

1-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)10

2- “Bismillâhi erkîke min külli şey’in yü’zîke min şerri külli nefsin ev aynü hâsidin. Allahümme yeşfîke bismillâhi erkîke.” (Sana ıztırap veren her şeyden, her kıskanç nefisten, her hasetçi gözden Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim. Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim.) :nazar:

Peygamber Efendimizin S.A.V yüzü suyu hürmetine Cenabı Hak hayırlı ve kalıcı şifalar verir inşallah.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Geçmiş olsun İbrahim,şimdiki durumunun iyi olması sevindirici.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sağlık ile, hastalık ile, evlat ile imtihandan geçmekteyiz. Yeğenimize Allah'tan acil şifalar diliyorum. Anne ve Baba olarak size de sabır diliyorum.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Çok sağolun arkadaşlar... Herkese teker teker teşekkür ederiz...

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Okurken çok duygulandım, Allah yardımcınız olsun, sağlık sıhhat ve gelecekte de iman dolu bir hayat nasip etsin...

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Amin arkadaşlar. hepinize teşekkürler... Allah tüm hastalara şifa versin inşallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yaz sezonu düğünlere gidiyordur diye düşünmüştüm... :(

Cemre kızımızı çok öpüyorum, yandan bakarak gülümsediği bir fotoğrafını görmüştüm.. gözümün önünden hiç gitmez :)

Allah sizden razı olsun...

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

O fotoğrafı beni de çok duygulandırır gerçekten Mehmet abi...

Allah onun yokluğunu göstermesin inşallah bize...Elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi de iyi maşallah... Diyalizler iyi gidiyor.

Allah tüm ümmeti Muhammed' den razı olsun inşallah...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur...

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Sağol Mert Can... Sende bitirip geldin mi ? o kadar oldu mu ? :)

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş
:nazar: Öncelikle bu haline şükür diyelim. Yeğenimiz tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah.
Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

İyi dilekte bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.. Diyaliz vaktimiz geldi bu arada, müsadenizle arkadaşlar :)

Herkese iyi geceler diliyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

İbrahim tekrar hoş geldin.Cemre'ye Allah'tan acil şifalar dilerim.Sizlere de güç kuvvet ve sabır.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

İbrahim tekrar hoş geldin.Cemre'ye Allah'tan acil şifalar dilerim.Sizlere de güç kuvvet ve sabır.

Amin Adnan abi, çok sağol.

Geçmiş. Allah şifalar versin.

Amin, teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı

Tekrardan hoşgeldiniz, Allah acil şifalar versin. Türkiye'de özürlü engelli olmak ya da farklı olmak gerçekten zor. İnşallah kısa zamanda böbrek bulunur nakil olur, küçük hanımda sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...