İçeriğe Yönlendir

Lg 42Lm620S 42" İyi Fiyat 1699 Tl

Eray Sireli

Recommended Posts

Sani Gerşon

Anneanneme 40-42" arası lcd / led arıyoruz. İki marka takıntım var, başka tercihim yok. LG / Samsung. Önceliğim samsung. Ne önerirsiniz ey ahali :flowers:

Dip not: Sadece kablo tv izlenecek.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi şunlara bakabilirsin hem smart tv olur olmuşken. :)

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-40eh5300-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32329.html

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. 3D lerin elektrik tüketimine bakmadan almayın derim, çok fena yakıyorlar

2. Aynı ebadda Lg/Samsung var (22inch) Lg nin menüsü, fabrikada yarım tasarlanmış gibi çıkmış ama çok basit, Samsungun menüleri çok güzel, Lg nin görüntüsü daha iyi, Samsung o kadar başarılı değil, Lg nin hoparlörü daha doyurucu, yani Lg Annemde, Samsung bende, umarım mesaı almışındır :D ikisi de kablo tv ye bağlı. Dvd de Samsung daha iyi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Anneanneme 40-42" arası lcd / led arıyoruz. İki marka takıntım var, başka tercihim yok. LG / Samsung. Önceliğim samsung. Ne önerirsiniz ey ahali :flowers:

Dip not: Sadece kablo tv izlenecek.

İki lg, biri 3 yılda paneli yedi. Şimdiki 4 aylık ( 3d ) soldan dikey çizgi inmekte. lg paneli çok kalitesiz. Evde haşarı velette yokki panel katili olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

22 al daş gibi, ne biberonlar yedi kafasına hala daş gibi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ps nin bağlı olduğu tv ye ulaşım çok kolay ki birçok kez ulaşıldı :baby:

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

İki lg, biri 3 yılda paneli yedi. Şimdiki 4 aylık ( 3d ) soldan dikey çizgi inmekte. lg paneli çok kalitesiz. Evde haşarı velette yokki panel katili olsun :)

en sağlam panel lg de...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

en sağlam panel lg de...

Üreticiyi görünce en sağlamı olmadığını öğrendim. Süha panel işi ile meşgul. Bilgiyi veren o, 3.5 yılda iki panel arızasını yaşayan ben..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Üreticiyi görünce en sağlamı olmadığını öğrendim. Süha panel işi ile meşgul. Bilgiyi veren o, 3.5 yılda iki panel arızasını yaşayan ben..

süper ötesi 1 km aydınlatan xenonlarına muayeneden kalırsın, mumdan hallice 35 TL lik farımla geçerim, koca panlei çökertirsin, biz ailecek üstünde tepindik bozulmadı, fazla akıma hiç maruz kaldığın oldu mu :mangal:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

süper ötesi 1 km aydınlatan xenonlarına muayeneden kalırsın, mumdan hallice 35 TL lik farımla geçerim, koca panlei çökertirsin, biz ailecek üstünde tepindik bozulmadı, fazla akıma hiç maruz kaldığın oldu mu :mangal:

sabah bu konuyu teknede görüşelim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sabah bu konuyu teknede görüşelim.

ürettiğin tahta sandallar, batmassa mı satıyordun kalite kontrol yöntemi olarak?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ürettiğin tahta sandallar, batmassa mı satıyordun kalite kontrol yöntemi olarak?

yok, kurtulan sayısına göre euro ndip puanı veriyordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...