İçeriğe Yönlendir

C-Max Için 4'Lü Cam Rüzgarlığı(Punto-Linea)

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru
(düzenlendi)

Merhabalar, Lokman Abinin "Dünden Bugüne C-MAX" başlığı altında Punto'nun cam rüzgarlığı montajı yapıldığını hemen hemen hepimiz biliyoruz ayrıca Emir Sınar arkadaşımız da Linea rüzgarlığının puntonun rüzgarlığından daha kısa olduğunu, kesmeye bile gerek kalmadan yapılabileceğini düşünmüşler ve montajını da yapmışlar. Ancak resimler ya silinmiş yada ben göremedim.(Lokman abinin resimleri gördüm tabi)... Son olarak da Lokman abinin verdiği hepsib. da linkini ben de gördüm. Ancak M.131 yazdığı için mail gönderdim. Maili ve cevabı aynen gönderiyorum:

Soru: Sunplex MUGEN MODEL M.131 Ön Arka Rüzgarlık Seti 42c023 adlı ürününüz FORD marka C-MAX model araç için sitenizde ilgili bölüme eklenmiş. Ancak farklı sitelerde ise aynı ürün (ürün KODları da aynı) FİAT marka araçlar için olduğu yazıyor. Benim aracım C-MAX ve bu çelişkiden dolayı sipariş veremedim. Ürünün kendi internet sitesinde de açıklayıcı birşey bulamadım. Sadece "araca uygun ürün gönderilecektir" yazıyor. Eğer ürünün Ford C-Max için olduğu ve ön-arka sağ-sol olmak üzere 4 parçadan oluştuğunu garanti ve teyit ederseniz siparişimi vereceğim... Bilginize!

27.09.2012 14:55:59

Cevap: Selam

Kodları aynı olamaz.

Yanılmış olabilirsiniz .c-max rüzgarlık elimizde mevcut değildir.

01.10.2012 17:30:30

Bana bu ürünün (yada hangisi daha iyiyse) montajı hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz? ısıttınız mı? Nasıl kestiniz? Neresinden ne ile kestiniz? vs. vs.

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Önder hiç uğraşma herhangi bir aksesuarcıda deneyerek al, daha önce bana var diyen insan focusun cam rüzgarlığını getirmişti. bu yüzden görerek almak daha iyi.

ayrıca Sunplex hiç düşünme başka markaları dene, çok ince çok çabuk kırılıyor, benimkiler gitti. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Önder hiç uğraşma herhangi bir aksesuarcıda deneyerek al, daha önce bana var diyen insan focusun cam rüzgarlığını getirmişti. bu yüzden görerek almak daha iyi.

ayrıca Sunplex hiç düşünme başka markaları dene, çok ince çok çabuk kırılıyor, benimkiler gitti. :)

Tamam abi Emin Sınar'ın resimlerini bekleyeceğim!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Olmuyor, Ankara'da bu işin toptancılığını yapan bir yerde bir çok model denedim ama C-max'a tam uyacak bir rüzgarlık bulamadım. İlandaki de zaten olmamış, ön kapıdaki parça öne yaklaştıkça çerçeveden uzaklaşıyor.

Bir de bizim kapılardaki çerçevenin üzerindeki plastik koruma çift taraflı bandı iyi tutmuyor.

Bu nedenlerle ben rüzgarlık hayalinden vaz geçtim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Önder Kuru
(düzenlendi)

Hortlatayım dedim... 4'lü olmasa bile yeterli bence, artık ürünün resmini de aldım, hafif ayna tarafındaki sivri ucu kesmişler bence iyi olmuş...

c-max%202.jpg

Bu da geniş açıdan...

c-max.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bence de güzel olmuş da, öyle bir günde resimlemişsin ki hiç olmamış. Malzemenin markası ve fiyatı konusunda fikir edinebildin mi?

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bence de güzel olmuş da, öyle bir günde resimlemişsin ki hiç olmamış. Malzemenin markası ve fiyatı konusunda fikir edinebildin mi?

abi bulmuşken fotolayayım dedim. markası monza aracın sahibini sordum buldum bi şekilde benim daha önce film yaptırdığım bi yerden taktırmış haftasonu operasyon var yani

Yorum bağlantısı
Misafir

abi bulmuşken fotolayayım dedim. markası monza aracın sahibini sordum buldum bi şekilde benim daha önce film yaptırdığım bi yerden taktırmış haftasonu operasyon var yani

Hadi yap da, güzelce resimle, biz de nasiplenelim.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Önder bu lineanınkimi?

Yok abi değilmiş F2 kasa focus dedi aksesuarcı, linea'larınki küt burunlu yukarıdakinin burnu(aynaya gelen kısmı) sivri, adam azıcık ucunu kesmiş resmi büyütüp bakarsan abi görülüyor ucu ama çok belli olmuyor kesildiği iyi iş becermiş. Ayrıca tahminim 4 lü takım bunlar ama arka camları uyduramadıkları için takmamışlar... Fiyatını 80 TL dedi ben de önce bi araştıracağım sanayideki tanıdık aksesuarcılarda MONZA marka kaç tane ürün varsa bakacağım tabi önce focus ve linea'dan başlayacağım bulamazsam yukarıdaki işi yapan aksesuarcıya... :koskos: :koskos: :koskos:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Önder Kuru

Bn bugun 4lu takim aldim taktirdim c max a ozel. 90tl ama camlar flimsiz oldugu icin pek yakistiramdim dogrusu

Onur Bey, derhal resimlerini bekliyoruz rüzgarlığın. :bravo:

Ayrıca markası, alınan yer bilgileri de...

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bu sitede yeniyim ve interneti hep cepten kullanirim becerebilirsem bu aksam yollarm. Gitti gidiyorda ford c max diye aratin aksesuarlar cikiyor resmde var. Marka netron

Zamanında çok araştırdım ürünün açıklamasında c-max yazdığı halde aradım firmayı deneyelim dediler, bir kaç gün sonra denediler bulunduğu yerde bizim araca, ve olmuyor maalesef dediler. Tekrar baktım ama bulamadım linki paylaşır mısın?

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Link olarak degil cepten android uygulamasindan aldim onder bey. Cam kenarinda cikintilari bile c maxa gore orasi asikar. Suan elimde cektiim fotolar var ama tlfndn buraya yuklemeyi beceremedim

Peki ürünün ilan numarasını bulabilir misin?

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)
abim 40 Tl. den fazla verme.

Lokman abi sanırım bi ürün buldum bilmiyorum Onur Bey'in bulduğuyla aynı mı?

Ne dersin abi alınır mı?

Aşağıda resim var link de bu:

http://urun.gittigid...ccodan-75623182

A-Klas-Ford-C-Max-cam-ruzgarligi-4luset-TECCOdan__75623182_0.jpg

Yorum bağlantısı

Offf Önder sen bizim kanımıza gireceksin. 90 TL çok para yahu. Bir de beğenmezsen ne olacak. Yakınımızda bir yerlede olsa görüp baksak.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Offf Önder sen bizim kanımıza gireceksin. 90 TL çok para yahu. Bir de beğenmezsen ne olacak. Yakınımızda bir yerlede olsa görüp baksak.

Abi siz girerseniz ben her türlü dalarım... :exc1:

Teccotunning istanbul diyor, irtibata geçseniz yakınsa bi baksanız(baktırsanız)? 90 TL ama böler böler öderiz gaza gelirsek(ha bi de 4 ürün diyor 1'i girmiş 3 kalmış: Lokman abi sen ve ben!!!!) :friends:

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ben Ankara'dayım ya?

Lokman abi İstanbul'da ya ona atfen dedim öyle...

(açıkçası avatarına hiç bakmadım abi aklımda İstanbul kalmış nedense kıvırayım dedim elim döndüğünce) :biggrin:

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Evet onder bey aldigim urun bu ayni sekilde

Sizden ricamız, aracınızın resimlerini(daha doğrusu ürünün) yakından ve uzaktan çekip siteye eklemeniz(nasıl yapıldığı hakkında konu var forumda) yada mail ile bana gönderin ben paylaşayım. Yukarıda da okumuşsunuzdur yakışmaz yada beğenilmez kaygıları var nede olsa 90 TL verilecek...

Mukremin bey benim araba tonik mavi oyuzden pek yakistiramadim. Gri veya koyu bir renge yakisacagi benim gozumde kacinilmaz. Biraz desensiz duz duruyor. Ama arkadaslarim begendi film sart artik dediler. 90tl fazla ama bu arabalarada ucuz aksesuar bulunmuyorki.

Benim aracım gri ve camları filmli olur diyorsun??

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

çok güzelde90 tl. çok pahalı, normal araçlarınki 4 lü set 40 tl. bu niye 90 tl.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
çok güzelde90 tl. çok pahalı, normal araçlarınki 4 lü set 40 tl. bu niye 90 tl.

Baktılar piyasada başka bulunmuyor ne yazsak gider diye bakıyorlar... aynı firmanın polo astra için var 45 - 50 tl.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

abim satıcıya mail atın, diğer arçalara verdiğiniz fiyattan verirseniz 3-5 takım alırız diye. bakalım ne diyecek. reklamınızıda yaparız de :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...