İçeriğe Yönlendir

Samsung S3 Mini Duyuruldu.

Sani Gerşon

Recommended Posts

Misafir

Doğrudur Erhan. Ara modellerde çok fazla alternatifi kısa sürede çıkarıyor. Ancak galaxy serisini bir düzene bağladı. Bu seride modellerin çıkış aralığı yaklaşık 1 seneyi buluyor. Örneğin Galaxy S4'ün çıkış tarihi ile ilgili olarak bir belirsizlik yok. Mart nisan 2013 deniyor. Sonrasında Galaxy s5 için de hemen hemen bir yıl sonrası öngörülecektir. Eğer ara model değil de üst model tercih edilirse, 1 sene telefonun en yeni olarak kalacağı az çok garanti.

Nokia aynı seride bile fotoğraf ve ses özelliklerine göre farklılaştırmaya gidip bir kaç model çıkarttığından o yıllardan bize hatıradır Samsung'un çok modelli bir marka olması. Nokia'yı modele boğarak pazarda rekabet edebildi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evren bey, Galaxy demeyelimde, üst seri diyelim. Zira Galaxy olarak orta serisinde de bir çok model mevcut.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

S4 ten önce S3 alfa da geliyor, note taki multi view s3 e de gelebilir, videonun ortalarını izleyin, aşmışlar artık, birde hala ios şöyle iyi diyorlar :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok bişi yok be abi. Ama tabi olmuşken sonuncu olsun :D

JB gelmedi hala.. Ay ortası geldi yok oğlu yok.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Olabilir, ama benim hatice olayım bununla devam ediyor, sonrakide htc olucak gibi :)

htc_wildfire_s_review_13.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Benim wild de İCS 4.0.4 yüklü fena çalışıyor gerçekten, ama one x+ gelse bir...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

S4 ten önce S3 alfa da geliyor, note taki multi view s3 e de gelebilir, videonun ortalarını izleyin, aşmışlar artık, birde hala ios şöyle iyi diyorlar :D

Bu cihaz da kullanılır mı Allah aşkına? :) Akıl mantık eriyor mu :) Parmaka kramp girer durur, yok oraya yetişeyim buraya yetişeyim diye :tongue2:

Demoyu yapan eleman bile zorlanıyor aşşa yukarı yetişebilmek için, ha yaba gibi el parmak var bende diyorsa biri kullansın :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bu s3 rezillikten öte birşey değil vallaha. Beni anti ayfoncu bilirler ama ayfon bundan daha kullanışlı. Çift el silah hiçbir zaman iyi değildir derler :p Bu da o misal. Tek el kullanmak için kurs almak lazım yulimeka ui :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim wild de İCS 4.0.4 yüklü fena çalışıyor gerçekten, ama one x+ gelse bir...

Gayet iyiymiş. 4.1'i de çakarsınız :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Hoort :) 4.1 zaten var ben yüklemedim :) Bu arada şu nexus 4 ne zaman gelecek acep, beklemekten sıkıldım, bundan başka kayda değer telefon yok çünki :D Saf android gibisi yok azizim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oğuzhan Demir

http://www.hizlial.c...-galaxy-s3-mini

konuyu tekrar hortlatayım. bu telefonu eşime hediye olarak alacağım. bu site nasıldır? bir de başka telefon önerileri olan var mı?

Yıllardır alış veriş yaparım daha hiç bir şikayetim olmadı. Geçen sene samsung kulaklık almıştım bozuldu hafta sonu geri göndereyim dedim kargo parasını bile karşıladılar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Arif Doğan

http://www.hizlial.com/u02.044.1271.0645/samsung-i8190-galaxy-s3-mini

konuyu tekrar hortlatayım. bu telefonu eşime hediye olarak alacağım. bu site nasıldır? bir de başka telefon önerileri olan var mı?

Diğer ürünleri için olumsuz bir yorum yapmayacağım ama samsung un paralel ithalatını yapan firmalardan birisidir. Özellikle s3 minisini satın alacağım için müşteri hizmetlerime sormuştum. Gold bilgisayar garantisi var Samsung Türkiye garantisi yoktur.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Güvenç Terzierol

Güvenilir bir sitedir, sıkıntı yok.

hortlatacağım konuyu ancak daha önce buradan alışveriş yapmadım o yüzden soruyorum. 

Buradan PS3 almayı düşünüyorum veya gold bilgisayardan.

Hızlıal.com'da ithalatçı firma garantilidir. diye yazıyor.

yani bu sonyeurosia da olabilir, x firmada olabilir neticede değil mi? ve böyle bir durumda da güvenmek bize kalıyor?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hızlıal ile Gold aynı Güvenç. Sanalpazar da onların, metro grubun bir kolu. Genelde kendileri ithal ederler. Ancak ps3 rağbeti azalan bir ürün, eurasia garantili de olabilir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...