İçeriğe Yönlendir

Köpek Bakımı İçin Aparat

Nihat Palolu

Recommended Posts

Ersen Tapan

Geçen gün discovery de izledim ; gerçekten ne var ne yok topluyor..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman Abiiiiii :clapping:

geldim abim, iyi güzelde bizim oğlan elektrik süpürgesinin sesinden nefret ediyor, bir türlü alışmadı.

Nihat almaya değermi?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

geldim abim, iyi güzelde bizim oğlan elektrik süpürgesinin sesinden nefret ediyor, bir türlü alışmadı.

Nihat almaya değermi?

Hoş geldin abi.Abi linki tıkla köpeğin nasıl alışacağını anlatmış orada ;)

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

sağol abim, Tahir bizimki çok hırçın, diğer odada süpürge çalışırken burda ortalığı yıkıyor. :) ama güzel aletmiş. bugünden itibaren linkteki anlatımı uyguluyacağım, bakalım neler olacak.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Nihat almaya değermi?

Lokman abi, ilk mesajımda ürünün olduğu link var. Linkde kullanım videosu, animasyon ve bu aparat ile süpürgenin köpeğe nasıl alıştırılacağına dair resimler var.

Alınıp alınmayacağına dair fikir verebilir. Yanlız bu aparat '' dyson '' marka elektrikli süpürgelere bire bir uyumlu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Nihat şimdi dikkat ettim bizim süpürgelere olmaz, çok yakında yerli üretimi devreye girer diye düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Nihat şimdi dikkat ettim bizim süpürgelere olmaz, çok yakında yerli üretimi devreye girer diye düşünüyorum. :)

Evet abi sadece kendi markasına uyumlu. Farklı markalara uymuyor.

Ama 100-200 tl lik bir elektrikli süpürge alınıp bu aparat koli bantı vs ile birleştirilebilir. Sadece bu aparatı kullanabilmek için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

philips için bir araştırma yapayım, belki onlardada vardır buna benzer birşeyler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...