İçeriğe Yönlendir

Kalorifer Sorunu

Mehmet Uzunca

Recommended Posts

Mehmet Uzunca

merhabalar arkadaşlar bir ay önce ford fusion2 2004 model araç aldım. klima da sorun yok fakat kaloriferi çalışmıyor: Aracın teyp bölümünü söktüm. Ordan baktıgımda sistem sağlam gözüküyor. Kalorifer petegine sıcak su gelmiyor gibi. Motor ksımında herhangibi bir muslugu var mıdır. Birde bu kalorifer petegine nasıl ulaşırım..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Musluğu mevcut fusion için nasıl ulaşılabileceğini bilmiyorum ama kalorifer radyatörü tıkalı veya arızalanmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

fusion 2 2004 :unsure2:

Yanlış yazılmış galiba İsmail 2004 yazmak isterken iki kere 2 ye basılmış sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Yanlış yazılmış galiba İsmail 2004 yazmak isterken iki kere 2 ye basılmış sanırım.

ama 2 kez aynısı yapılmış :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

ama 2 kez aynısı yapılmış :unsure2:

Doğru İsmail haklısın profilde ki benim dikkatimi çekmemişti.

İkamet yurt dışı acaba orada fark ediyor mu ki ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kumnda paneli elektronik mi manuel mi? sıcak hava mı üflemiyor? soğuk üflüyor mu?=

Yorum bağlantısı
Mehmet Uzunca

Arkadaşlar siz yazınca şüphe ettim :) fusion 2 ve 2004 model KKTC deyim ve sağ direksiyon aracım. klima çalışıyor manuel sistem. sorunu buldum motor tarafında kalorifere giren hortum bir ek vasıtası ile birleştirilmiş ve kalorifer petegine girmiyor. mevcut hortumu kesmişler sanırım bir kaç güne kadar hortum bulup takacağım . Bir sorum daha olacak peki giriş sağ taraf mı sol taraf mı ne farkeder diyebilirsiniz ama sıcak su girişnin kalorifer peteğinin altından girmesi gerekir. Aksi takdirde yeterli basınc olmayınca kalorifer kısmen ısıtır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...