İçeriğe Yönlendir

2.0 Dizel Beni Üzdü

Furkan Avcı

Recommended Posts

Halis Parlak

Şaka maka Bu GETZ'in sahibine buradan teşekkür ediyorum, bana C320 aldırdı. Allah razı olsun :)

c320 mi her türlü 2.0 ı unutturur sana kardeş hatta mutlu bile eder.kazasız belasız sürüşler dilerim. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İbiza Cupra 1.9 Tdi 160hp veya leon FR 2.0 177hp boşuna üretilmiş o halde doğru mu hocam :D

Kastedilen İmprezayla sanırım, bu arabayla bunları tarihten silersin yalnız, bunlar at arabası kalır yanında :D wrx sti (305 hp stock) ile şansları hiç ama hiiç yok yarışmak için gaza bile basmaya değmez hatta :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Kastedilen İmprezayla sanırım, bu arabayla bunları tarihten silersin yalnız, bunlar at arabası kalır yanında :D wrx sti (305 hp stock) ile şansları hiç ama hiiç yok yarışmak için gaza bile basmaya değmez hatta :biggrin:

Tamam siz bu aracı alın bende yarı parasına ibiza cupra tdi ile geleyim deniyelim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Tamam siz bu aracı alın bende yarı parasına ibiza cupra tdi ile geleyim deniyelim ?

tehlikeli :wub:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pistte, egzosundan alev çıkan sti ile standart motorlu cupram, düz hızlanma bölümünde yan yana gidiyordu, bazen tunink yapılacak diye beygir kaybeden de çok.

pd 130 ise, yazık olur ama karşıdakine :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

pistte, egzosundan alev çıkan sti ile standart motorlu cupram, düz hızlanma bölümünde yan yana gidiyordu, bazen tunink yapılacak diye beygir kaybeden de çok.

pd 130 ise, yazık olur ama karşıdakine :f1:

abicim pd 160 fabrikasyon ;)

awd subaru kalkışta tüm saygıyı hak ediyor lakin.....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

kalkış yok, pist var

tüm FCTR ekibi olarak tribünde ayağa kalmıştık o sıra STI yı yakalayınca

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir daha bulursam bırakmam ama , sti dedik saygı duyduk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

abicim pd 160 fabrikasyon ;)

awd subaru kalkışta tüm saygıyı hak ediyor lakin.....

pd 160 mı 170 mi Süha? iyi gider valla her halükarda var mı piyasada bunlardan :)

Atacaktık kendimizi piste,Çağlar abi yakalasın diye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

pd 160 mı 170 mi Süha? iyi gider valla her halükarda var mı piyasada bunlardan :)

Atacaktık kendimizi piste,Çağlar abi yakalasın diye :D

Pd160 abi, 2010 senesinde alıyordum peder aracın pert kaydı var diye gönül koydu araya. Ben alırken 200ps ti araba off diyorum başka bir şey demiyorum :) senin ppd de fena olur yanî dumanlı dumanlı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ahh cupranın direksiyonunda olaydım :danger:

sizin merdaneler toprağa mı göümlü?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Koca

Pd160 abi, 2010 senesinde alıyordum peder aracın pert kaydı var diye gönül koydu araya. Ben alırken 200ps ti araba off diyorum başka bir şey demiyorum :) senin ppd de fena olur yanî dumanlı dumanlı :D

Süha hocam Pd160 olursa bi 400 hp+ bekleriz artık senden :biggrin:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha hocam Pd160 olursa bi 400 hp+ bekleriz artık senden :biggrin:

Nos ile alınır :) keşke arkadan çeker bir makinaya sahip olabilsek önden çekerler kesmiyor beni ;)

Yorum bağlantısı

Nos ile alınır :) keşke arkadan çeker bir makinaya sahip olabilsek önden çekerler kesmiyor beni ;)

S2000 bulsaydık sana bi tane Siyahından ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Trübinlerde şöyle bir ses olurdu o vakit.: cup----raaaaaa...

Kesinlikle :biggrin:

sizin merdaneler toprağa mı göümlü?

Her şey onlar için..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

tdi iki kırmızı tavanından atlar normalde. Ya basmadı, yada motoru bitik passatın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

1.5 105 dizel accentle çook oynadım kedi gibii :)

bostancı sahil yolundaki kıa ceed ci arkadaslarıda unutamam virajlarda çok üzdüm :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben düz yolda bile o hıza çıkmıyorum hiç kaptırmıyorum. 95lik olsa yetişirim de 75lik. Ama dün her zamankinden kötü çıktı, hava sıcak olduğundan mı? Bakımda değiştirmedikleri hava filtresini değiştireyim mi?

Hava sıcak, oksijen yoğunluğu nemden dolayı az. Normaldir.

Aynı yolu gündüz 150 ile gidip, gece 170'e çıktığımı bilirim.

Yorum bağlantısı

bir üst ileti Murat, sonunun cevabı ;)

Arabanın emme manifoldunu hortum ile iç havalandırma ızgarasına vermeyi düşünüyorum abi. Hem sesini daha güzel duyarım hemde soğuk hava çeker. Ama kıyafetlerimi de çekerse diye tırsıyim :crazy:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arabanın emme manifoldunu hortum ile iç havalandırma ızgarasına vermeyi düşünüyorum abi. Hem sesini daha güzel duyarım hemde soğuk hava çeker. Ama kıyafetlerimi de çekerse diye tırsıyim :crazy:

klimanın ayaklara üfleyen yerini manifolda verip güç alanlar çok zaten :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...