İçeriğe Yönlendir

Auris Vs Focus ( Benzinli )

Guest Feti Ercan

Recommended Posts

Guest Feti Ercan

Dizel olarak focus 3 adım önde aurisden onu biliyorum ancak benzinli olarak her ikisi hakkında ne dersiniz? Forumdan bir abim tavsiye etti aurislere bak diye adını unuttum. Bende baktım iç kabin çok hoşuma gitti gayet kaliteli duruyor. Hemen hemen focusla aynı para. Ama sizlerin bir görüşünü almakta fayda var hem genel kültür olur öğreniriz hemde yol göstermiş olursunuz? Otomatik olanları konusunda da bir fikir istiyorum sizlerden aydınlatırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

araba işinde hayırlısı dicen karşına çıkan bütçene uygun kullanımına uygun en iyisi hangisiyse onu alcaksın.piyasada çok araba var ama birde sağı solu sağlam olsun diye bakarken insan arabadan soğuyor.daha önce hangi araç kullandınız bilmiyorum.dış görünüş olarak sevdiğiniz bir araç vardır mutlaka.

auris kısa dış ve içten görünüşü güzeldir ben beğeniyorum şahsen ama sorunu nasıldır arıza durumu parça durumu nasıldır bilmem.

kafanıza yatan aracı alın bence.bir de piyasası olanı

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Vallaha işin acıkcası aurise 2 aydır binme şansım oluyor daha onceden bilmiyordum ama içi cok cok cok rahat. Acayip geniş bir hacim var, kendimi jipte gider gibi hissediyorum. 2-3kez sürme şansım oldu, 10ar kmden o sebepten cok yorum yapamayacagim ama sıkıntısı yoktu. Otomatik viteste geçişler iyi fakat yokuşta geri kaçırma sorunu yaşadım. Focus hakkında pek bilgim olmadıgından kıyaslayamıyorum ama aurisi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

diesel otomatiği Aralık ayında, tsi yı MArt 2013 te, ya sabırrrrr

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

araba işinde hayırlısı dicen karşına çıkan bütçene uygun kullanımına uygun en iyisi hangisiyse onu alcaksın.piyasada çok araba var ama birde sağı solu sağlam olsun diye bakarken insan arabadan soğuyor.daha önce hangi araç kullandınız bilmiyorum.dış görünüş olarak sevdiğiniz bir araç vardır mutlaka.

auris kısa dış ve içten görünüşü güzeldir ben beğeniyorum şahsen ama sorunu nasıldır arıza durumu parça durumu nasıldır bilmem.

kafanıza yatan aracı alın bence.bir de piyasası olanı

Valla hocam daha önce clioya ve focusa bindim. Ancak focusu dediğiniz gibi büyçe ne gelirse öyle aldım. Ama şu anda öyle değil. Hb Titanyum X paket istiyorum. Dizel olsa iyi olur ama olmasa da olur performans baktığım en son daha önceki fokusdan biliyorum gayet yetiyordu. Ama araç bulamayınca da farklı araçlara kayıyor insan.

Vallaha işin acıkcası aurise 2 aydır binme şansım oluyor daha onceden bilmiyordum ama içi cok cok cok rahat. Acayip geniş bir hacim var, kendimi jipte gider gibi hissediyorum. 2-3kez sürme şansım oldu, 10ar kmden o sebepten cok yorum yapamayacagim ama sıkıntısı yoktu. Otomatik viteste geçişler iyi fakat yokuşta geri kaçırma sorunu yaşadım. Focus hakkında pek bilgim olmadıgından kıyaslayamıyorum ama aurisi tavsiye ederim.

bende oto pazarda içine bindim gerçekten içi jeep gibi yüksek. İç konsol filan kaliteli ama dış görünüş olarak focus daha yakışıklı gence hitap ediyor.

Auris kasa değiştiriyor.Az kaldı.Yeni golf derim :) Fuardan sonra satışta olur sanırım :)

yeni golfe paramız yetmez abi. Yada en baz modeline yeter. Ama bu sefer alacağım araç her ne ise çok yüksek ihtimal focus olacak en fulü olacak. Boş araç almam artık.

diesel otomatiği Aralık ayında, tsi yı MArt 2013 te, ya sabırrrrr

Ben 1 hafta duramıyorum yerimde bakmadım araç kalmadı. Bu sefer uzun soluklu bir araç alcam o yüzden aracı sevmem şart

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Feti 2.elde aynı segment bu iki araç'ta marka değerine bakmadan en cazip ve en düzgün hangisi karşına çıkarsa al derim...

Otomatik olacaksa eğer MMT şanzumanın çok sıkıntılı olduğunu duymuştum, bununla ilgili kesin ve net yorum yapamıyacağım ama riske girmeden Otomatik'te Focus derim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mart 2013 'e gün veren doğuşa sabırrr çektim??? üste alınmaya mahal de yok ki, ben mi öle yazdım bilemedim şimdi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

iletiler de zmaan zaman havada kalabiliyor, vesile ile şahsen yazarken , kimin yazmış olduğuna da bakmam :friends: konumuz otomotiv ise

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Toyotanın tekerleri çıkıyormuş. Auris kıyasında bu da önemli sanırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...