İçeriğe Yönlendir

İlk Timelapse Video Denemem

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Sen çok özlettin kendini. İlla bana 10 saat yolculuk mu yaptıracaksın :)

megane ile çekilmez, fun alaydın, başkaydı

Aha polemik başladı :seytan:

Sani de o intercooler oldukçai bişi olmaz :seytan: dimiii?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

nesi tırt, ne ile ne yapmışta nerde işleyip çıkarmış onu bile anlamdım, adam yapmış, sen git lastiklerinni markasını falan oku önce

Ben sana yapılmış videolar paylaşayım, tükan'daki projeksiyon amajına uygun kullanılsın :)

Değiştiricem o lastikleri, sonra binicem naylona, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı :)

Aha polemik başladı :seytan:

megane ile çekilmez, fun alaydın, başkaydı

Sani de o intercooler oldukçai bişi olmaz :seytan: dimiii?

Çağlar abi'me polemikler kurban, intercooler köpeeen olsun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Anıl ellerine sağlık. İlk deneme için çok çok başarılı. Fon müziği seçimine de gerçekten bayıldım.

Fotoğraflar arasındaki süreyi daha da kısaltmak doğal olarak daha akıcı bir görüntü oluşturur ama daha çok sabır ister diye bir sonuca vardım. Onbinlerce fotoğraf, videolaştırılması vs. Sonraki çalışmalarının çok daha iyi olacağından eminim, merakla takip edeceğim :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

bütün kısayollara petrol ofisinden geçmekte dahil mi :p:D :D çok başarılı olmuşş :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Teaser seçimi, görüntüler video gerçekten çok güzel emeğine sağlık Anıl'ım tek sevmediğim mevzu trafik, insan bu trafikte ecel terleri döker. Ne bacak dayanır ne de benzin, özellikle fourmotion'da helal olsun. :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

grooveshark kullanıyorsan ordan bu tarz olan playlistleri yollarım sana ...

Ben kullanıyorum (artık) :fiuw: kullanıcı adım: zfryvc

Alabilir miiym playlistleri?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Büyüğün olarak ben mi yapayım yani. :p

Hasta ve yaşlı bir adamım ben. :p

Nasipse Aralık başında orada olabilirim, belki, galiba, sanırsam.

Ooooo :D

Neen var?

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne sen sooor ne ben söyleyim. :p

Hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu zaman atlamalı görüntüleri ben de çok severim. İnsanı sıkıntıdan kurtarıyor. ;) Tebrikler Anıl. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu zaman atlamalı görüntüleri ben de çok severim. İnsanı sıkıntıdan kurtarıyor. ;) Tebrikler Anıl. :bravo:

17 Mart 2009 u atlatabiliyor mu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Denemek lazım :p :p

:D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

10 Mayıs 2007'i atlatsın da gerisi kolay. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10 Mayıs 2007'i atlatsın da gerisi kolay. :p

:bravo::flowers::friends:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Anıl'ın ki tırt diyorsun yani :p

illa karıştırcan ortalığı :D

Eline sağlık, çok beğendim.

Dee, videonun yarısı ambulans arkasından çekilmiş. :D

Bir ara kaptırmışsın mevkini ama geri almışsın sonra. :D

ambulans yazıyor ama esasında hasta taşıma aracıydı... :D içi boştu ortalama hız 2km/h falan olduğu için orda çok önemsemedim araya girenlere :D bitek sondaki a3 çok kızdırdı ondan sonrada ben sinirlendim bastım gittim :D

İşte asıl timelapse'nin doğru kullanıldığı yer o abi ;)

Hastayım bu vimeo'daki videoların kalitesine yaa, keyif veriyor insana

timelapse son zamanlardaki favorim ... biraz vakit istiyor sadece ... şirkette çok güzel bir manzara var ama camlar leş gibi ve camın önünde metal güneşlikler var sıkıntılı biraz ... :D

nesi tırt, ne ile ne yapmışta nerde işleyip çıkarmış onu bile anlamdım, adam yapmış, sen git lastiklerinni markasını falan oku önce

abi sanada öğretiyim bunu kolay iş :D bigün tükkana kuralım düzeneği Osman abiyle Fatih abinin sabahtan akşama kadar bütün gününü çekelim :D

Anıl ellerine sağlık. İlk deneme için çok çok başarılı. Fon müziği seçimine de gerçekten bayıldım.

Fotoğraflar arasındaki süreyi daha da kısaltmak doğal olarak daha akıcı bir görüntü oluşturur ama daha çok sabır ister diye bir sonuca vardım. Onbinlerce fotoğraf, videolaştırılması vs. Sonraki çalışmalarının çok daha iyi olacağından eminim, merakla takip edeceğim :good1:

Teşekkür ederim ... aradaki zamanı kısaltmak sabır değil de daha büyük bir kart istiyor :D 32gb lık kart olmadan 2sny bir 1 saatten fazla fotoğraf çekmek biraz zor gibi ... Bu başlık altında yenileri ekleyeceğim. Geçen gece çıktım yollar boşken gece çekimi yapıyordum çokta güzel olmuş köprüden geçiş falan fakat sonra tatsız bir telefon aldık tam gaz hastaneye gidince yarısından sonrası çok hızlı olduğundan berbat olmuş ...

bütün kısayollara petrol ofisinden geçmekte dahil mi :p:D :D çok başarılı olmuşş :good1:

:D sorma ya geçen gün üşenmeden arabayı aldığımdan beri kredi kartından aldığım benzinlere baktım ... durum fena :D :D

Teaser seçimi, görüntüler video gerçekten çok güzel emeğine sağlık Anıl'ım tek sevmediğim mevzu trafik, insan bu trafikte ecel terleri döker. Ne bacak dayanır ne de benzin, özellikle fourmotion'da helal olsun. :)

Burakcım çok teşekkürler... Eskişehir de kar yağarken bunu çekmek isterdim cidden ...

Ben kullanıyorum (artık) :fiuw: kullanıcı adım: zfryvc

Alabilir miiym playlistleri?

Abi ekleyeceğim seni :D bugun şirkette zfrayvc denedim bulamadı :D ekliyim ordan sana yollarım

Teşekkürler abi :D çok çok güzelleri var birkaç şey almam lazım onları alıyım daha güzel şeyler yapıcam :D Birkaç şey dediğimde mekanik mutfak zamanlayıcı saatlerden ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

timelapse son zamanlardaki favorim ... biraz vakit istiyor sadece ... şirkette çok güzel bir manzara var ama camlar leş gibi ve camın önünde metal güneşlikler var sıkıntılı biraz ... :D

Biraz su 1 bez 1 çekpas ile hallolur, yine de cam arkasından tavsiye etmem Anıl kur ahtapot tripodu korkuluktan çekim yap :good1:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Biraz su 1 bez 1 çekpas ile hallolur, yine de cam arkasından tavsiye etmem Anıl kur ahtapot tripodu korkuluktan çekim yap :good1:

bu video da cam arkasından ama :D yok dışarıya çıkış mümkün değil :D

Hastanede ne oldu Anıl?

kalpten dolayı tedirgin olup Siyami Ersek'e gitmiş bir yakınım neyseki önemli birşey çıkmadı anlık bir sıkışma falandı sanırım korktuk epey gece gece ...

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kalpten dolayı tedirgin olup siyami erseğe gitmiş bir yakınım neyseki önemli birşey çıkmadı anlık bir sıkışma falandı sanırım korktuk epey gece gece ...

Geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...