İçeriğe Yönlendir

Michelin Kış Lastiği Kampanyası

Yusuf Yurttaş

Recommended Posts

Yusuf Yurttaş

Eğer kış lastiği almayan veya alamayan varsa hala Michelin'in kampanyası var. Ben arkadaşımın aracını Ankara'da bir Peugeot bayisine götürdüm orada kış lastiklerinde kampanya vardı. Biz de 2012 38. hafta üretimli 195/65/15 Michelin Alpine lastikleri 150 TL'den aldık. Ayrıca 100 tl Total yakıt çeki verdiler. Yakıt çeki bütün 4 lastiktlerde var. 2 lastik alana da 50 TL çek veriyorlar. Ekstra bir takma sökme ücreti yok, taksit imkanı da var. Bizim lastikler yani 125 TL'ye geldi. Yeni lastik arayanlar için belki iyi bir alternatif olabilir diye düşündüm ve paylaşmak istedim. Bayinin adını vermeyeyim şimdi, eğer uygun görülürse isteyenlere söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tüm bayilerde başlamış olması lazım sanırım reklam da vardı, indrimin ayıbı olmaz yazınız bayi adını

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş

Ben Peugeot ABC'de gördüm kampanyayı, Şaşmaz kavşağında. Baya büyük zaten görülmesi kolay :)

Yorum bağlantısı
Arif Görkem AKTAŞ

Dört mevsim veya yazlıklarda yok mu bu kampanyadan?

Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş

Dört mevsim veya yazlıklarda yok mu bu kampanyadan?

Onu bilmiyorum ama arayıp sorsanız olur bence.

Yorum bağlantısı
Harun Çalışkan

Bu sadece peugeot araçları için mi yoksa fordlar da yararlanabilir mi?Bide herhangi bir link göremedim indirime dair varsa paylaşabilirmsiniz

Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş
(düzenlendi)

Bu sadece peugeot araçları için mi yoksa fordlar da yararlanabilir mi?Bide herhangi bir link göremedim indirime dair varsa paylaşabilirmsiniz

Evet bütün marka araçlar faydalanabiliyormuş. Ben Opel için de sordum oluyor kampanya dediler. Link de bu var ama lastik fiyatları yok. http://www.peugeot.com.tr/ekim-bakim-kampanyasi/

tarihinde Yusuf Yurttaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mişlen bayisini aradım ben kampanya falan yok..

205/55/16 Alpine 275 lira çekiyorlar..

Yorum bağlantısı
Harun Çalışkan

O zaman her marka oluyorsa gidip görüşmek gerek. Sizin aldığınız lastiğin ölçüleri neydi.almayı düşündüğüm ölçüler benim 195x60x15

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

dün ben de primacy 3 için fiyat sordumdu (215 55 16 97V XL 370tl !!!) şahsen. kampanya yok görünüyor.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Bende aradım abi, 270 TL kredi kartı tek çekim fiyatı verdi :s Ankaraya gitmek vardı planlarımızda haftasonu için o fiyatı kaçırmamak lazım sanki?

Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş

O zaman her marka oluyorsa gidip görüşmek gerek. Sizin aldığınız lastiğin ölçüleri neydi.almayı düşündüğüm ölçüler benim 195x60x15

Benim aldığım lastik 195/65/15 olması lazım. Sanırım sizinkine de olur aynı lastik ama iyice hesaplanması gerek, sıkıntı olmasın :)

Abi onlara kampanya merkezden gelmiş ondan dolayı yapıyorlarmış kampanyayı. En azından bana öyle söyledi çalışanlar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çok pahalı abi. Ankara da bu ölçülere yanlış hatırlamıyorsam 215 tl taksitli fiyat almıştık..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...