İçeriğe Yönlendir

Kontağı Kapattıktan Sonra Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Ercan Yakışır

Recommended Posts

Ercan Yakışır

merhabalar;

aracı kontağı çevirip stop ettikten sonra ekranda üst tarafta yanıp sönen kırmızı ışık neden yanıyor normal mi?

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Aracın güvenlik modunda beklemeye geçtiğini gösteriyor var ise alarm devreye giriyor

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

İmmobilizer ışığı.Türkçesi motoru elektronik olarak kilitleyen bir sistem.İmmo bulunan araçların anahtarlarında kodlar vardır kontak bu kodu algıladığı zaman araç çalışır.Kodlama yapılmadan aynı anahtar dahi olsa kontak döner ama araç çalışmaz.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

İmmobilizer ışığı.Türkçesi motoru elektronik olarak kilitleyen bir sistem.İmmo bulunan araçların anahtarlarında kodlar vardır kontak bu kodu algıladığı zaman araç çalışır.Kodlama yapılmadan aynı anahtar dahi olsa kontak döner ama araç çalışmaz.

Ansiklopedi maşaallah :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ercan Yakışır

Normal..İmmobilizer ışığı..

teşekkürler

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Evet normal anahtar çalıştırmıyo denedim yaptırdım bitane.Kaputu açmak için kullanıyorum kaput kilidi çok sert sustalı kırılmasın diye .

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Evet normal anahtar çalıştırmıyo denedim yaptırdım bitane.Kaputu açmak için kullanıyorum kaput kilidi çok sert sustalı kırılmasın diye .

Kilide, her derde deva wd 40 sıkıldı mı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

aslında çok mantıklı. bir tanede ben yaptırıp atayım torpidonun içine. araç hararet yapsa aracı stop etmeden kaput açamıyoruz evet evet yaptıp atmam lazım torpidoya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...