İçeriğe Yönlendir

Öldüren Yorumlar

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

qa6uqydu.jpg

Yorumu yapan yamış, bize söz düşmemiş ama ben önce DGM diye okuyunca çok daha şaşırtıcı olmuştu benim için:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

qa6uqydu.jpg

Yorumu yapan yamış, bize söz düşmemiş ama ben önce DGM diye okuyunca çok daha şaşırtıcı olmuştu benim için:)

Saygılarımla.

Yuh be kardeşim yuh artık yaaa.....O harfler için kesilen ağaçları alıp kesene ve kestirene biiip....

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Eren

qa6uqydu.jpg

Saygılarımla.

Söyleyecek söz bulamadım. Aslında buldum da forum kuralları müsade etmiyor....
Yorum bağlantısı

Ormanda yaşayan canlılardan daha .... Bunu düşünen ve hayata geçiren o baştaki adam o kestiğin ağaçlar kafana düşsün

Yorum bağlantısı

Bu ağaçlar devede kulak kalır. 2 sene önce Ayvalığa taile giderken... Bir dağ serisi düşünün komple yemyeşil zetin ağaçları. Kadife gibi görünüyor. Bir kaç yükselti böyle. Arada tek gram gedik yok. Ama bir tepe varki.. Komple bir yüzünü biçmişler ve beyaz villaları konumlandırmışlar. O manzarayı gördüğüm an içim cızz etti.. Bu neki..  :i-ih:  :(

http://www.yenigazetem.com.tr/2014/06/26/bunun-adi-doga-katliami/

Yorum bağlantısı

Bu ağaçlar devede kulak kalır. 2 sene önce Ayvalığa taile giderken... Bir dağ serisi düşünün komple yemyeşil zetin ağaçları. Kadife gibi görünüyor. Bir kaç yükselti böyle. Arada tek gram gedik yok. Ama bir tepe varki.. Komple bir yüzünü biçmişler ve beyaz villaları konumlandırmışlar. O manzarayı gördüğüm an içim cızz etti.. Bu neki.. :i-ih::(

http://www.yenigazetem.com.tr/2014/06/26/bunun-adi-doga-katliami/

Ev için, yol için, tesis için ağaç kesilmesine alıştık zaten Kerem. Yazı yazmak için ağaç kesilmesi tuhaf olan. Orman Genel Müdürlüğü bu ağaçlar benim diye kendisine koruması için emanet edilen ağacı keser mi? Trajikomik olan nokta burası. Yoksa kesilen ağaç sayısı çok fazla olmayabilir ama hiç uğruna kesildiğini gösteren bir fotoğraf.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

Ev için, yol için, tesis için ağaç kesilmesine alıştık zaten Kerem. Yazı yazmak için ağaç kesilmesi tuhaf olan. Orman Genel Müdürlüğü bu ağaçlar benim diye kendisine koruması için emanet edilen ağacı keser mi? Trajikomik olan nokta burası. Yoksa kesilen ağaç sayısı çok fazla olmayabilir ama hiç uğruna kesildiğini gösteren bir fotoğraf.

Saygılarımla.

aslında bana pek inandırıcı gelmedi.başka kaynaktan teyit edilebiliyor mu acaba.

mesela ben de gerçek dışı birşey söyleyip altına bu olay gerçektir yazabilirim.

doğru olabilir ama olmama ihtimali daha fazla sanki.

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

aslında bana pek inandırıcı gelmedi.başka kaynaktan teyit edilebiliyor mu acaba.

mesela ben de gerçek dışı birşey söyleyip altına bu olay gerçektir yazabilirim.doğru olabilir ama olmama ihtimali daha fazla sanki.

mesela ben de gerçek dışı birşey söyleyip altına bu olay gerçektir yazabilirim.

doğru olabilir ama olmama ihtimali daha fazla sanki.

Zaytung zaten normalinde olmayan haberleri gerçekmiş gibi veren bir oluşum olduğu için özellikle fotoğrafa Gerçek olduğunu belirtir bir ifade koyması Zaytung'a bile konunun şaşırtıcı geldiği hissini uyandırdı bende. Konu öldüren yorumlar, fotoğrafın üstündeki yorumu da bu yüzden özellikle verdim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmetcan Yiğit

*** küfür *** yazan resim eklenebiliyorsa ben neler eklerdim bu zamana kadar :)

Aynen öyle abi :D

Elimde ne capsler var atamadigim...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...