İçeriğe Yönlendir

Öldüren Yorumlar

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

bu durum bizde çok olur, meslek icabı, denemek amaçlı bildikleri şeyleri bile sorup teyit ederler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

"Beş kavanoz bal olayım 100 liradan sat beni" diye bir yorum görmüştüm bir Müslüm Gürses videosu altında.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Dün akşam bir takımımızın avrupa maçı vardı, onları tebrik ederim. Yorumların futbolla alakası yok, sadece komik. Konuyu sakın başka yere çekmeyin. Yönetime mesajı silme hakkı da veriyorum. İzinsiz silerlerse tepem atar, forumu satın alırım.

Güzelmiş :) :)

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Düğünden önce bayanların toplanıp "salak, rahat mı battı da evlendin? " diyerek gelini kınadıkları geceye ''kına gecesi'' denir... :D

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Düğünden önce bayanların toplanıp "salak, rahat mı battı da evlendin? " diyerek gelini kınadıkları geceye ''kına gecesi'' denir... :D

:crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

güzelmiş, eline sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

alıntıdır :

Yıllar önce ilçede çalışırken hanımla pazara çıkmıştık. Elim kolum dolu domates tezgahının önünde dikiliyoruz.

- " İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş " repliğiyle bir vatandaş yanıma sokuldu ve doğrudan hastalığını anlatmaya başladı. selam sabah yok, merhaba yok...

- " Soyun" dedim

- "Burada mı?" dedi

-" Heee" dedim. "burada sordun, burada muayene edecem. Uzan şu domateslerin üzerine ..."

Toparladı hemen " Ben hatamı anladım doktor bey, Yarın hastaneye gelirim" dedi...

Allahaısmarladık filan demeden döndü arkasını gitti......

149195_10151251712549647_299999983_n.jpg

Bu da iyiymiş valla.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yarıldım :D :D :D

Feysbuka çalalım, hatta sen çal ben senden çalarım...:D :D :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çalmaaaam :p

Feyse gel, ortam temiz...Hatta siz Amerikalılar nasıl diyorsunuz eeeee clear....:D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Fordclub'un yeni kullanım koşullarına cevaben, tarafıma ait her tür kişisel bilgi, görsel, karikatür, resim, fotoğraf ve videonun telif hakkının (Berner Konvansiyonu uyarınca) bana ait olduğunu beyan ederim. Bunların ticari kullanımı için daima benim onayım gerekli olacaktır!

Bu yazıyı kopyalayıp Fordclub duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Bu, haklarınızı telif hakkı kanunları uyarınca koruma altına

...

alacaktır. Mevcut tebliğ uyarınca bunların ifşası, kopyalanması, dağıtılması, yayımı ya da bu profil ve/veya içeriği temel alınarak aleyhime diğer herhangi bir faaliyette bulunulmasının kesinlikle yasak olduğunu Fordclub'a bildiririm. Bahse konu yasaklar, Fordclub'un yönlendirmesi ya da kontrolü altında çalışan personel, öğrenciler, temsilciler ve/veya diğer her tür çalışan için de geçerli olacaktır. İşbu profil içeriği özel ve gizli bilgi niteliğinde olup, gizliliğimin ihlali yasalar kapsamında cezai işlem gerektiren bir durumdur (UCC 1 1-308-308 1-103 ve Roma Yönetmeliği).

Fordclub, sermayesi EMMİye açık bir şirkettir. Tüm üyelerin buna benzer bir bildirimi profillerinde yayınlamaları önerilir. İsterseniz bu bildirimi kopyalayıp duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Bu tür bir bildirimi en az bir kez yayınlamamanız halinde, fotoğraflarınız ve profil durum güncellemeleriniz de dahil olmak üzere profilinizde yer alan öğelerin kullanımına zımnen onay vermiş olursunuz..

:D :D :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ahanda Facebook sazan açıklaması...:):D Mertol'un söylediğini söyleyeyim. Peki Zeki Müren de bizi görecek mi? :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ahanda Facebook sazan açıklaması... :):D Mertol'un söylediğini söyleyeyim. Peki Zeki Müren de bizi görecek mi? :D

Çok düşen olmuş abi ya :D :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çok güldüm ben ya.

Bunun bir de İngilizce versiyonu vardı eee ne de olsa Marc Türkçe bilmiyor :D

Olur mu Ayça Hanım, Marc bizim mahallenin çocuğu...Trakya ağzıyla konuşur Türkçe'yi...:p:D :selo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ciddi ciddi duyurular kısmında konu açsaydım keşke :D Belki forumdan da düşen olurdu :D Facebook'da forum üyelerimizden düşenler olmuş ama kimliklerini açıklayamıyorum kendilerini bu yazı ile koruma altına almışlar. :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Ciddi ciddi duyurular kısmında konu açsaydım keşke :D Belki forumdan da düşen olurdu :D Facebook'da forum üyelerimizden düşenler olmuş ama kimliklerini açıklayamıyorum kendilerini bu yazı ile koruma altına almışlar. :p:D

Benim. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Hocam sen görünmüyorsun özletiyorsun kendini. :)

Buralardayım. Sen moderatör olalı bizi görmüyorsun. :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Buralardayım. Sen moderatör olalı bizi görmüyorsun. :p

aaa olur mu hocam öyle şey özellikle takip ediyorum.Foruma uzun süre girmeyen varsa silelim diye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

aaa olur mu hocam öyle şey özellikle takip ediyorum.Foruma uzun süre girmeyen varsa silelim diye :D

Sizi iptal edilen üyelikler başlığı altında da görmek isteriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sizi iptal edilen üyelikler başlığı altında da görmek isteriz.

Naptın hocam sen ya direk sildirdin beni :D

Bana virmediler daha o yetkiyi :D Atılacak çöp varsa yerler falan temizlenecekse ona bakıyorum ben :D:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Naptın hocam sen ya direk sildirdin beni :D

Bana virmediler daha o yetkiyi :D Atılacak çöp varsa yerler falan temizlenecekse ona bakıyorum ben :D:p

Silecek kişi sen olacaksın yoksa silinmeyi kastetmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Silecek kişi sen olacaksın yoksa silinmeyi kastetmedim.

Biliyorum hocam ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...