İçeriğe Yönlendir

Focus 2003 Hb Lpg Çekişi Hk

Mustafa B Akkaya

Recommended Posts

Mustafa B Akkaya

Arkadaşlar 2003 hb ghıa focus'um var 1 yıldır bende aldıgımda lpg li idi aracımda brc lpg takılı 1 yıldır rolantı v.s hiçbir ayarıyla oynamadım gayet iyiydi taki gaz filtresini degiştirene kadar filtreyi degiştirdikten beri aracın çekisinin düştügünü hissettim neden kaynaklanmıs olabilir? birde toplamda sıralı lpg lerde 2 filtre varmıs ben bir tanesinin degiştirdim digerini degiştirmedim sıralı sistem oldugu için rolanti v.s ayarıylada oynatmak istemıyorum düzeni bozulacak die ne yapmak gerek yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mustafa B Akkaya

Ayhan BEY yuvarlak bi filtre var forumda şimdi gördüm konusunu internetten 5-10 tl ye alınıp takılabiliyormuş ben 30 tl ye degiştirmiştim ama bu dediginiz filtreyi biz degiştiremeyiz sanırım bu filtreyi kaç tl ye degiştiriyorlar ve her 10 binde birmi degişiyor?

Yorum bağlantısı
Mustafa B Akkaya
(düzenlendi)

Ben gaz filtresi degişimide sadece birini degiştirdim Ayhan BEY sizin gönderdiginiz resimdeki filtre yi degiştirmediler az önce aradım lpg taktırdıgım yeri 2 filtreyi 50 tl ye degiştiriyorlarmış bu iki filtreyi biz kendimiz temin edip degiştirebilirmiyiz?

tarihinde Mustafa B Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa B Akkaya

902_gazvalfi.jpg

Yukarıdakı şekilde ki filtre 2. degişen filtredir brc servisinde 2 filtrenin degişim ücreti 50 tl

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu fotoğraftaki filtre 2-3 lira bir şey ancak bir çok yer dışarı parça olarak vermez..Alabilirseniz değişimi yapabilirsiniz.Ancak öteki filtreyi sökmek bira uğraştırıyor.Ayrıca her iki filtre içinde bağlantıları sağlamca yapmak lazım.Gaz kaçağı çoğunlukla buralardan oluyor.Filtre değişimlerinde diş atlatmış olmadıklarından emin olun..Bence 2 filtreyi de serviste değiştirmekte fayda var.30-40 tl ye değişiyorlardı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...