İçeriğe Yönlendir

Ka - Cam Rüzgarlığı Yardım

Oğuz Sarıkan

Recommended Posts

Oğuz Sarıkan
(düzenlendi)

Öncelikle merhabalar, ben 2 aylık çiçeği burnunda bir ford ka kullanıcısıyım. Aranıza da yeni katılmış bulunmaktayım.

Sizlere sorum; ford ka araçlara uygun cam rüzgarlığı bulabilir miyim? İnternette 2 haftadır araştırmama rağmen böyle bir ürün bulamadım. Aranızda daha önce kullanan ya da ürün hakkında bilgisi olan var mı? Yok eğer ford ka araçlara uygun cam rüzgarlığı yok ise; başka bir tek kapı aracın cam rüzgarlığı benim aracıma da uyum sağlar mı?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Başaran

Bende internetten aradım da bulamadım keşke olsa, bulabilirsen mutlaka haber bekliyorum benimde ihtiyacımvar

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Arda Bahadır

Kliması olmayan KA kullanıcıları için özellikle bu aylarda çok lazım, nasıl bir çözüm bulabiliriz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Turgut

Aynı sorunu arkadaşımızın Opel Agila aracında yaşadık. Bu durumda internetten ziyade aksesuarcıya gidip uygun parçayı aracınızın üzerinde denemenizde fayda var. Ben kendi aracımada deneyerek aldım .Aynı rüzgarlık inernette 35 TL + Kardo 7 TL olmasına rağmen ben aksesuarcıya gidip deneyerek 60 TL ye montajını yaptırdım.İyiki yaptırmışım 2 kerede montaj sonrası sabitlemeye götürdüm. Isı tabancası istiyor montaj sırasında.... Siyah bir silikon kullanıyorlar kolaygibi durmasına rağmen biraz uğraştırıyor...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Osman Balkır

Arkadaslar citroen c5 cam ruzgarligi bizim araclara uyuyor bilginize.40 tl civarind...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)

Sahibinden sitesinde bu marka ürünleri Türkiye'de satan biri vardı kim olduğunu şu an hatırlamıyorum.

Almanya'da pahalı, İngiltere'de ucuz, Türkiye'de daha ucuz olması lazım satış fiyatlarının.

http://www.climair.de/shop/index.php/language/de/cat/c7176_KA--3-door--1996-.html

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Alper Sakalli

klimasız Ka modelleri için yağmurlu havalarda cam rüzgarlığı şart

Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

aynen ben de. hepsiburada'da 38 tl aksarayda mı taktırsak acaba bilemedim ki..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alper Sakalli

Şu C5 cam rüzgarlığını deniyecem diorum ama hep unutuyorum. 

Erhan hocam denedin mi oluyor mu c5'in rüzgarlığı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Erhan hocam denedin mi oluyor mu c5'in rüzgarlığı?

cumartesi öğrenicem :) 

c5 rizgarlığı satan bir yer buldum mahallede. haftasonu gidip bakıcam. 

Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

Tamam biz üşengeçliğe vurduk bunu fakat kış geldi artık daha çok lazım olacak. Haberini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

cumartesi öğrenicem :)

c5 rizgarlığı satan bir yer buldum mahallede. haftasonu gidip bakıcam. 

Bu cam rüzgarlığı bana da lazım :/

Ford KA uyumlu cam rüzgarlığını buldum arkadaşlar.  Kadıköyde Demircioğlu'nda. Cumartesi günü gelecek dedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

45TL dedi. Alayım resmi paylaşacağım burada  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Niyazi Mamuşa

benim gibi bu durumda olan arkadaşlar için söylüyorum yanliş olmasin ama ben bu iişi bursa beşyolda aldim citroen xsara model aracin rüzgarliği hemen hemen bire bir uydu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Niyazi Mamuşa

evet bende öyle biliyordum adam arka kapınınkini tuttu kendine bana öndekileri verdi 40 tı 35 e anlaştik ve taktı hemen hemen birebir oldu 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...