İçeriğe Yönlendir

C-Max Pandizot Sorunu.

Evren Barış Özbek

Recommended Posts

Misafir

Ellerine sağlık Eren. İlk fırsatta bende deneyeceğim..

Teşekkür ederim abi :) kesinlikle uygulayın ilk fırsatta :)

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Eren hayırlı olsun..

Ben farklı bir yöntem uygulamayı düşünüyorum.

Türk Teknolojik Gücü 21. Yüzyılda.. Kimse bizi durduramaz. :good1:

İlk fırsatta uygular paylaşırım..

Yorum bağlantısı
Misafir

Eren hayırlı olsun..

Merakla bekliyor olacağız Aydın Abicim.. Nerelerdeydin uzun zamandır göremedim seni forumda.. İyisin inşallah..

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Yoğunluktan, sadece takip ediyorum..

İyiyim, sorun yok.. Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Misafir

Eren hayırlı olsun..

En kısa zamanda bekliyoruz abi :) babamın aracınada uygulayacağız daha. Olmadı sizin fikri de taklit ederim :D
Yorum bağlantısı
Kemal Arslan

Emeğinize sağlık. Bir kaç bir şey sormak istiyorum.

1. Storlu perdelerde kullanılan demiri nereden buldunuz ? Tek başına satılıyor mu yoksa perdeden mi söktünüz ? Perdeden söktüyseniz kaç perde gitti ? Maliyeti ortalama ne kadar ?

2. Pandizotun ortasında kalan oluklardan geçiyor sanırım demirler. Yanlara kadar ulaşmadığı için problem olmuyor mu ? Yanlardan destek alacak şekilde yapılabilir mi ? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Emeğinize sağlık. Bir kaç bir şey sormak istiyorum.

1. Storlu perdelerde kullanılan demiri nereden buldunuz ? Tek başına satılıyor mu yoksa perdeden mi söktünüz ? Perdeden söktüyseniz kaç perde gitti ? Maliyeti ortalama ne kadar ?

2. Pandizotun ortasında kalan oluklardan geçiyor sanırım demirler. Yanlara kadar ulaşmadığı için problem olmuyor mu ? Yanlardan destek alacak şekilde yapılabilir mi ? 

1-Eski bir stor perdeden söktüm.Eğer perde denk gelmeseydi alüminyum doğramacılardan birinden o oluk kalınlığında boru alacaktım.Asıl plan buydu.Fakat bu denk geldi maliyeti düşürelim dedik.Kısaca perde demiri ne kadar bilmiyorum.Sizde yapacaksanız alüminyum boru daha iyi olur.

2-Pandizotun oluklarına yerleştirdim biraz ince geldi doğru fakat herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Benimkinin eski hali tamamen kırık olduğu için bu hali orjinal gibi oldu diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Kemal Arslan

Teşekkürler. Alüminyum boru ile deneyeyim ben. Kenarlardan destek almadığı için üstüne herhangi bir ağırlık gelince kenar kısımlardan kırılır mı ki acaba ? İster istemez araca binenler üstüne çanta, mont v.s. atacaklar.

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkürler. Alüminyum boru ile deneyeyim ben. Kenarlardan destek almadığı için üstüne herhangi bir ağırlık gelince kenar kısımlardan kırılır mı ki acaba ? İster istemez araca binenler üstüne çanta, mont v.s. atacaklar.

rica ederim.Boru daha sağlam olur fakat siz yine de fazla yük koydurmayın üstüne.zannımca bu pandizot yük için değil bagajı gizlemek için yapılmış birşey.Çünkü herkes bu konudan müzdarip.Yani siz ufak tefek şeyler haricinde fazla yüklenmeyin.

Yorum bağlantısı
Misafir
;) 

rica ederim.Boru daha sağlam olur fakat siz yine de fazla yük koydurmayın üstüne.zannımca bu pandizot yük için değil bagajı gizlemek için yapılmış birşey.Çünkü herkes bu konudan müzdarip.Yani siz ufak tefek şeyler haricinde fazla yüklenmeyin.

:good1: Zaten üstüne ne koyarsanız koyun geriyi görmenizi engelleyecektir.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
İlker Kadılar

Orjinal  sağlam ve temiz şekilde c-max pandizotu (açık gri renk) elimde var ilgilenen olursa Foruma uygun fiyat yaparım 532 548 7578 

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Aydın Perçem

Eren hayırlı olsun..

Bir buçuk sene olmuş :) 

Yakışıklı ile yolculuğumuz en az 1 sene daha devam edeceği için biraz üzerine yoğunlaşasım geldi..

pandizot sorununu benzer yöntemle hallettim, fakat bence alüminyum ve perde çıtasına göre daha sağlam oldu.. :D

Fotoları daha sonra paylaşırım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Fotoğraflar buradadır...

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...