İçeriğe Yönlendir

1998 Explorer Türkçe Kullanım Kitapçığı

Aykut Zeren

Recommended Posts

Aykut Zeren

Elimde aldığım aracın Türkçe kullanım kitapçığı mevcut sayfalarını taratarak buraya ekleyeceğim. Sanırım ihtiyacı olan arkadaşlar vardır en yakın zamanda çalışmalara başlıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Teşekkür ederiz uğraşınız için.Siz kitapçığı ekleyin sonra konuyu bilgi kutusu bölümüne taşıyıp sabitleyelim.

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Simdiden basladim zaten tarattirmaya. İnsallah faydali olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Güzel bir kaynak olur. Beklemedeyiz :)

Gerçi Türkçesini okuyunca parçaları anlayacağımı pek sanmıyorum ama okuruz yine de :D

Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Güzel bir kaynak olur. Beklemedeyiz :)

Gerçi Türkçesini okuyunca parçaları anlayacağımı pek sanmıyorum ama okuruz yine de :D

Arabayı almak için İstanbul'a geldim fakat aynı sıkıntı devam ettiği için tekrar Osman usta'ya bırakmak zorunda kaldım. Moralim acayip bozuk. İnşallah arabayı alıp Kdz.Ereğli'ye dönebilirsem çalışmalara devam edeceğim. Elli sayfa civarı taradım ama pdf formatına çevireceğim. Bu arada parçaların Türkçe'si yazmıyor ki sadece bir kaç kritik özellik var onlar faydalı oluyor...

Yorum bağlantısı
Barış Tülis
(düzenlendi)

Aykut Bey,

Ne oldu şanzımanın sorunu nedir?

Satan arkadaş ne diyor bu duruma?

tarihinde Barış Tülis tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aykut Zeren

Gaza bastığım da her zaman olmamakla birlikte devir yukseliyor ama araba tepki vermiyor sanki vitesi boşa alıp gaza basmışsın gibi ve o/d lambası yanıp sönmeye başlıyor. İnşallah çözeceğiz kısmet olmadı binmek. Satan arkadaş telefonlarıma bakmıyor ki. Baksa onun dedikleri değilde benim dediklerim önem kazanacak :-) neyse kısmet arabaya hayırlısı ile kavuşalım da gerisi önemli değil. Eve döner dönmez çalışmalara başlayacağım hemen...

Yorum bağlantısı
Barış Tülis

Geçmiş olsun.Anlattiğiniz kadariyla tork konvertörü arizasina benziyor.Ya da araç hiç bir vitese geçniyorsa valf bady üstünde bir conta var o yirtilmiş olabillir zamanla.Umarim ciddi bir şey değildir.Satan arkadaşda ne kadar dürüstmüş.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

valve body üzerinde sürüsüyle kapı vs olaylar var. Bir conta demek hata olur. T

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Bayram Yazar

mrb benım aracımda geri fitese alırken altta bı vurma oluyo sanjımandan mıdır yoksa safttanmıdır

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

İkisi de olabilir. Buna bakmadan birşey demek zor.

mrb benım aracımda geri fitese alırken altta bı vurma oluyo sanjımandan mıdır yoksa safttanmıdır
Yorum bağlantısı
Bayram Yazar

ben bır sanzımzncıya gosterdım arazı sanzımanından gelıyor demıstı sorun acarmı tahmınınızce

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Sizinkilerin şanzıman yapısını pek bilmiyorum. Çağlar abiyi beklemek lazım. O daha iyi bilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...