İçeriğe Yönlendir

Skoda Indirim Furyası

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Serhat Kaptan

Ocak ayı itibarı ile skoda çok ciddi indirim yapmış arkadaşlar. 2012 nin Aralık ayından bile daha gerilere çekmiş fiyatlarını. su anda 38000 tl ye octavia, 48000 tl ye superb, 40000 tl'ye yeti veriyor ilgisi olan arkadaşlar için gerçekten fiyatları çok cazip duyurulur... ve bu fiyatlar daha pazarlıksız hali http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=1

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

yeti 1.6 TDI 47.000tl çok cazip, hem o motor hemde compakt SUV.

sakin selim kullanırım, konfor-tasarruf ararım uzun yolda bastım mı uzarım patikada köy yolarında dere tepe gezerim diyenlere bence güzel tercih. Anneme direkt bahsettim bagaj kapasitesi ve yüksekliği çok cezbetti ama sanırım olmaz fakat yinede çok uygun ideal fiyat bence. VW kalitesi var mı yok mu bilmiyorum ancak gördüğüm kadarıyla sanırım kokusu var :)) Tiguan gibi olamaz(daha şık ve klas) ancak bir aile için özellikle maceraperst kampçı ruhlu aileler için yeterli :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Fiyatlara baktım, tam zamanında sattığımı düşündüm. Yoksa bu fiyata satamazdım şuan ki sıfır fiyatlarıyla.

Bir yerden 10 lira çıksa Greenline Elegance için giderdim bayiye. Tadı damağımda kaldı :)

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Fiyatlara baktım, tam zamanında sattığımı düşündüm. Yoksa bu fiyata satamazdım şuan ki sıfır fiyatlarıyla.

Bir yerden 10 lira çıksa Greenline Elegance için giderdim bayiye. Tadı damağımda kaldı :)

Tam zamanında sattın, şimdi almanın tam zamanı işte... Forumdaki Yeti sayısı çoğalsın...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ama nefis bu

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
(düzenlendi)

sakin selim kullanırım, konfor-tasarruf ararım uzun yolda bastım mı uzarım patikada köy yolarında dere tepe gezerim diyenlere bence güzel tercih. Anneme direkt bahsettim bagaj kapasitesi ve yüksekliği çok cezbetti ama sanırım olmaz fakat yinede çok uygun ideal fiyat bence. VW kalitesi var mı yok mu bilmiyorum ancak gördüğüm kadarıyla sanırım kokusu var :)) Tiguan gibi olamaz(daha şık ve klas) ancak bir aile için özellikle maceraperst kampçı ruhlu aileler için yeterli :)

Tiguanın daha şık ve klas olduğu doğru bir tespit. Ancak, 2,0 dan küçük dizel seçeneği yok...

Üst kat komşumda var 2011 model 1.4 Tsi 4*4. İlavelerle 78 bin liraya almış, şimdi ancak (araç daha 10 bin kmde) 50 bin liraya satabilirim diyor. Yakıtından şikayetçi. Şehiriçinde kmde 12-13 lt yakıyormuş. Satarsa 30 bin liraya yakın bir zararı oluyor.

Aralıkta 45 bin liraya sıfır Yeti Active Greenline almak mümkündü. Şimdi 47 yazmışlar ama belki yine 45 e düşebilirler...

Elegence 42 olursa zaten baz versiyonda 38 olur...ikimizinde istediği olmuş olur. :D

Rapid Türkiye ye gelemeden demode olacak bu gidişle...

tarihinde Turkay Enez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Rapid Türkiye ye gelemeden demode olacak bu gidişle...

Rapid = :ireful1:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Tam zamanında sattın, şimdi almanın tam zamanı işte... Forumdaki Yeti sayısı çoğalsın...

Alamam abi, 10 lira lazım :) O da yok. Krediye de giremem düğünden yeni çıktık ancak 2-3 sene sonra araç değişikliği yaparım. Konu açmadım ama Golf 6 alıp Lpg taktırdım Yeti'yi satınca, hanım da sürüyor ara ara.

8378773345_77e7c7900b_z.jpg

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Tiguanın daha şık ve klas olduğu doğru bir tespit. Ancak, 2,0 dan küçük dizel seçeneği yok...

malesef gönül ister ki tiguan. Ben çok beğeniyorum tiguanları fakat dediğiniz gibi 2.0dan küçük yok ve hem vergisi hem satış rakamı hemde yakıt masrafı karşılanacak gibi değil bizim açımızdan.

Büyük ihtimalle alınacak son araba olur bizde. Oyuzden C sınıfı veya compakt SUV denilen bu sınıftan bakıyorum.

1.6 TDI olup golf ve jetta 50.000-55.000 fiyat aralığında.

Focuslar 1.6TDCi lar 50.000-60.000 fiyat aralığında.

leonların iyi fiyatları vardı. Bayiilerde kalmadı sanırım artık.

Renaultlar keza öyle ki meganelar 50.000-60.000 arasındalar.

oyüzden mantıklı bir tercih gibi geliyor bana 1.6 TDI yeti. aftermarket olayı zaten mevcut yetersiz görülen donanım sonradan durum rahatlayınca ihtiyaçlar tamamlana bilinir.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Alamam abi, 10 lira lazım :) O da yok. Krediye de giremem düğünden yeni çıktık ancak 2-3 sene sonra araç değişikliği yaparım. Konu açmadım ama Golf 6 alıp Lpg taktırdım Yeti'yi satınca, hanım da sürüyor ara ara.

8378773345_77e7c7900b_z.jpg

hayırlı olsun.

araç kar beyazı galiba :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...