İçeriğe Yönlendir

Skoda Indirim Furyası

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Engin Murat Ünal

Crossover tarzı araç almayı düşünürken Yeti Greenline bana çok mantıklı geldi. Qashqai ile aradaki fiyat farkı cazip hale getirdi. Gidip inceleyecegim hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

stokta arabası olan her firma indirim yapıyor. honda da gördüm 42 bine sıfır civic veriyorlar.

stokta arabası olmayan ise daha çok kredi kampanyası yapıyor.

Mustafa, bu Civic'in en fullü otamatiği hangisi ve ne kadara veriyorlar? Şu bixenonu falan tam olanları.Ben listesine baktım birşey anlamadım. Yeni kasasına çirkin tukaka demiştik hep ama trafikte görünce çok hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bi xenon yok onlarda düz xenon var. Fulu elegance diye geçiyordu bi ara full ve otomatik olanı 50 bin idi. FuLl versiyon bence güzel. Benzinli otomatik alınacaksa ucuz bile denebilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mesela geniş mekanda yaşasam, nevşehir vb. Superb üstüne gül koklamazdım herhalde

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Skoda octavialar eskiden beri hoşuma giden bir araç.Fiyatlar iyi görünüyor..

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Sözüm söz...

42 bine elegance rapid gelsin alıyorum...

Peugeot 301 ve Citroen C-Elysee bile dolu paketi 43500 e satarken Skoda Rapid mümkün değil o fiyata satmaz dizel dolusunu... Ama dizel dolu Rapid'e 46-47 bile dese Rapid herturlu daha alınabilir bi araba... Tahminim 1.6 TDI Elegance Rapid için listeye 49bin gibi bir fiyat yazacaklar...

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Ben de 48 civarlarında olacak diye tahmin ediyorum. Hatta internette dolaşan 35 bin-55 bin arası tahminler var... 55 bin diye tahmin edilen 105 lik elegeance dsg dizel olabilir...

Peugeot 301 ve Citroen C-Elysee bile dolu paketi 43500 e satarken Skoda Rapid mümkün değil o fiyata satmaz dizel dolusunu... Ama dizel dolu Rapid'e 46-47 bile dese Rapid herturlu daha alınabilir bi araba... Tahminim 1.6 TDI Elegance Rapid için listeye 49bin gibi bir fiyat yazacaklar...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Fuar'da rapid'e bindim. İlk izlenimim şu oldu. Fctr'de arkadaşlar o kadar yazdı, ama bu araba ne bulmuşlar ki.. Bence Seat bir adım önde, tereddütsüz seat alırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fuar'da rapid'e bindim. İlk izlenimim şu oldu. Fctr'de arkadaşlar o kadar yazdı, ama bu araba ne bulmuşlar ki.. Bence Seat bir adım önde, tereddütsüz seat alırım.

liste fiyatına da ara sıra bakıyor musun ? yoksa sadece beğeni mi?

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Audi grubu, WW ile ortaklık anlaşmasına vardı. Yani birleştiler . Bu kapsamda, skoda da komple yenileniyor. Tasarım çalışmaları Almanyada WW ve audi firmasının ortaklaşa oluşturduğu bir Ar-ge fabrikasında yeniden tasarıma gidiliyor. 2013 'e yetişirmi bilemiyorum ama 2014 ve 2015 senelerinde komple baştan aşağı yenilenen skoda modellerini nasip olursa görürüz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

bi xenon yok onlarda düz xenon var.

Düz xenon ne be. Merceği yuvarlak değilde kare mi. :)

Desene, d2s (bi-xenon değil) stanley marka koito gibi keskin çizgilere sahip mercek var.

liste fiyatına da ara sıra bakıyor musun ? yoksa sadece beğeni mi?

Fiyatlara bakıyorum, oranlama yaptığımda yine de skoda sınıfta kalıyor. Param yoksa 1 ıl beklerim 1 yıl sonra istediğim aracı alırım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

Rapid ?

disbirütöre yazdım. cevap yok :)

Dedim cevap geldi :D

Sayın Mustafa Tüfekçi, Skoda Müşteri Hizmetleri Ben Yeliz,Skoda Rapid model araçımız aralık ayı sonu yada ocak ayı başı satışa sunulması planlanmaktadır,ilgli ve alanız için teşekkür eder,saygılarımızı sunarız .

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Rapid ?

Araç faslı kapanmadı galiba..Tüm modellerini garajımda istiyorum mu diyorsun :D das skoda

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Liste fiyatından hesaplarsak benim hesap şöyle oluyor. 61759-12759=49000

Öğretmen indirimi ile idi dimi abi :) stokta olan araç için 40 lı fiyatlar yine zorlanır gibi son günlerde. bu son ekledğim kasımdaki diğer kampanyanın aralık hali :)
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Henüz Rapidi görme şerefine nail olmadım ama, hep aklımda. Görenlerden, B+ sınıfı için en iyisi yorumlarını sıkça duyuyorum. Ben alamasam da öğretmen arkadaşlarıma aldırabilrim. Bi gelebilseydi. :biggrin:

Araç faslı kapanmadı galiba..Tüm modellerini garajımda istiyorum mu diyorsun :D das skoda

Evet öğretmen indirimi ile... Greenline Ambition...

Öğretmen indirimi ile idi dimi abi :) stokta olan araç için 40 lı fiyatlar yine zorlanır gibi son günlerde. bu son ekledğim kasımdaki diğer kampanyanın aralık hali :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hüseyin Yergin

Şu Rapid'in 1.2 tsi versiyonu 38 e falan gelse direk alırım.

Aynen ama ben daha fazla fiyat bekliyorum. Tabi donanım full olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Aynen ama ben daha fazla fiyat bekliyorum. Tabi donanım full olacak.

Valla ben 1.2 tsi 38 bin baz versiyona razıyım... :)

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Valla ben 1.2 tsi 38 bin baz versiyona razıyım... :)

Bende 1.2 tsi beyaz elegance 42.000 razıyım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bende 1.2 tsi beyaz elegance 42.000 razıyım :biggrin:

Elegence 42 olursa zaten baz versiyonda 38 olur...ikimizinde istediği olmuş olur. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...