İçeriğe Yönlendir

Aygaz-Milangaz-Exengaz ?

Özkan ERDEMİR

Recommended Posts

Özkan ERDEMİR

Merhabalar; bulunduğum yerde otogaz alabileceğim üç markayı da belirttim; sizce hangisini ve niçin tercih etmeliyim?... teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Milangaz, daha ucuz ve Aygaz kadar kaliteli...

Uzun süredir karışık gazlar kullanıldı ise aracınızda Aygaz ile sorun yaşama ihtimaliniz de var.. Tabi bu Aygaz'ın kötülüğünden değil, diğer gazların kötülüğündendir..

Exen gazı bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bende cok kararsız kalmıstım, neredeyse her firmayı denedim.Aygazıda 3 depodur deniyorum, hissedilir oranda performans artışı oldu.Ama sanırım en pahalısıda o.

Yorum bağlantısı
Özkan ERDEMİR

Açıkçası şu zamana kadar hep aygaz kullandım ancak; burada sıcaklık kış aylarında çok rahat -(20,25) derecelere kadar düşüyor ve katkılı otogazların da böylesi düşük sıcaklıklarda sıkıntı yaratabileceği söyleniyor. Bu ne kadar doğru?... ve güncel fiyatları da şu şekilde;

Aygaz:2,95

Milangaz: 2,75

Exengaz: 2,77

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

En ucuzu her zaman en iyisidir :) Ben yakıta sadece dizelde dikkat ediyorum diğerleri için hangisi en ucuz ise benim için en iyisi odur. :) 2008 yılında tüplü bir çorollamız vardı o zaman aygaz dan alıyordum lpgyi bakım için filtreyi değiştiriyordum filtreyi çıkardığında içinde zift gibi birşey vardı usta aygazdanmı alıyorsun lpgyi dedi. Ondan sonra aygazdan hiçlpg almadım .

Yorum bağlantısı

En ucuzu her zaman en iyisidir :) Ben yakıta sadece dizelde dikkat ediyorum diğerleri için hangisi en ucuz ise benim için en iyisi odur. :) 2008 yılında tüplü bir çorollamız vardı o zaman aygaz dan alıyordum lpgyi bakım için filtreyi değiştiriyordum filtreyi çıkardığında içinde zift gibi birşey vardı usta aygazdanmı alıyorsun lpgyi dedi. Ondan sonra aygazdan hiçlpg almadım .

Aygaz katkılı olduğu için,Lpg filtrelerini çabuk tıkıyor...

Milangaz, daha ucuz ve Aygaz kadar kaliteli...

Uzun süredir karışık gazlar kullanıldı ise aracınızda Aygaz ile sorun yaşama ihtimaliniz de var.. Tabi bu Aygaz'ın kötülüğünden değil, diğer gazların kötülüğündendir..

Exen gazı bilmiyorum...

Milangaz en çok km yaptıran gazdır.

Ama performansı yok abi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...