İçeriğe Yönlendir

Leon Cupra Lipi Bizim Araçlara Uyar Mı Acaba ?

Cemre Yoldurak

Recommended Posts

Cemre Yoldurak

Merhabalar lip almayı düşünüyorum ancak tamponun altı biraz kavisli geldiği için her lip uymuyor.Acaba cupra lipi uyar mı ? Ya da başka bildiğiniz bizim araçlara uyan lip varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Leon Cupra lipi artik cok bunaltti. Herkeste var.

Accent Era lipi bakin

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Leon Cupra lipi artik cok bunaltti. Herkeste var.

Accent Era lipi bakin

Cupra lip in modası eskimez. Hele ki bu lip accent lip çook kötü.

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

işte kesip biçip ısıtmak istemiyorum çok uğraşlı oluyo sadece boydan kesip takalım bitin istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
(düzenlendi)

Opel astra h lipi alin plastik esnek iki parça on numara olur

tarihinde Önder Mersin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Cupra lip in modası eskimez. Hele ki bu lip accent lip çook kötü.

Era lipini saka olsun diye soylemistim..

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

astra g lipi aldım ancak olmadı tamponun altına olmadı tampon inicek dediler ısıtıcaz falan zaten lipi 50 liraya almıştım usta 75 liraya takarız dedi bende sattım :)

pardon benim aldığımda astra h lipiymiş :)

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

Sanirim yok gercekten ne yapalim biz deneriz ilk olarak bare fikir olur :)

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

süper olur cemre sen bi dene oluyosa söyle çünkü uzun zamandır benimde aklımda bu :D

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak
(düzenlendi)

süper olur cemre sen bi dene oluyosa söyle çünkü uzun zamandır benimde aklımda bu :D

Valla bilmiyorum ali benimde çok niyetim var ama ilk aldığım lip olmadı o yüzden biraz çekiniyorum arkadaşımın proceed aracında takılı cupra lipi baktım bana olacak gibi geliyor .Bence ilk sen dene olursa biz de yapalım bi trend yarat :))

tarihinde Cemre Yoldurak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Valla bilmiyorum ali benimde çok niyetim var ama ilk aldığım lip olmadı o yüzden biraz çekiniyorum arkadaşımın proceed aracında takılı cupra lipi baktım bana olacak gibi geliyor .Bence ilk sen dene olursa biz de yapalım bi trend yarat :))

tabi bi ilk olmak güzel olabilir aslında :D ankarada eryamanda bi oğlan satıyo gel bak dedi bende ankaradayım zaten gidip bi bakacam olacak gibi bişeyse alacam 140 lira felan diyo da biraz daha indirimli anlınır

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

tamam işte dene bir lipi olursa alırsın bizde garantiye oynarız bare :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Ekici

Lipi gittip seat servisten aldim ustten tuttum lip oturuyor kivrim olarak yanliz kesme bicme lazim yani buda iyi bu usta demek oluyor

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Lip bende de var ama şahsi kanım uydurmak çok sıkıntılı. Plastik olduğu için kesme biçme ve özellikle birleştirme kısmı sorun olur kanısındayım. Benim arabada orjinal ön ek olmasına ve orjinal tampona göre daha çıkıntılı olmasına rağmen yan kısımlar çok taşıyor.

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Lip bende de var ama şahsi kanım uydurmak çok sıkıntılı. Plastik olduğu için kesme biçme ve özellikle birleştirme kısmı sorun olur kanısındayım. Benim arabada orjinal ön ek olmasına ve orjinal tampona göre daha çıkıntılı olmasına rağmen yan kısımlar çok taşıyor.

eyvah abi sende uyduramadıysan bu lipi uyduramayız demektir kötü oldu bu.

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

eyvah abi sende uyduramadıysan bu lipi uyduramayız demektir kötü oldu bu.

img0488ik.th.jpg

img0489b.th.jpg

Burak resimlerdeki bende olan ve tampon altına direk takılan lip ile karşılaştırdığımda cupra lipinin hatları daha keskin ve plastik olduğu için eğilip bükülme işi nasıl olur, kesilirse birleşme noktaları ne olur bilemiyorum. Ben şu an ön ek altına koydum ciddi bir hayal kırıklığı yaşadım. Sıkıntıyı çözen biri bulunur mu bilemiyorum

img0488ik.th.jpg img0489b.th.jpg Burak resimlerdeki bende olan ve tampon altına direk takılan lip ile karşılaştırdığımda cupra lipinin hatları daha keskin ve plastik olduğu için eğilip bükülme işi nasıl olur, kesilirse birleşme noktaları ne olur bilemiyorum. Ben şu an ön ek altına koydum ciddi bir hayal kırıklığı yaşadım. Sıkıntıyı çözen biri bulunur mu bilemiyorum
Bizim fiestaların tamponları daha oval hatlı cupra lipi keskin hatlara sahip
Yorum bağlantısı
Burak Ekici

abi e bay dahil butun heryere baktım yok yok yok valla birtane bi sitede buldumda carbonfiber olanı 275euro diyor gözlerim yuvalarından firlayacaktı valla:)

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Tese-design.de' den bulabilirsin. Fiberini istersen Benim lipin kalıbını alan bir usta var sahibinden de 200 tl ye satıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Doğu abi bu cupra lip plastik oldugu için ısıtılarak şekil verilmesi çok kolay. Benim merak ettiğim şekil verildikten sonra sonra tam olarak tompona oturuyormu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...