İçeriğe Yönlendir

Piranha Encore

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Musa Kuru
(düzenlendi)

Arkadaşlar bunda tv varmı :)teybin kumandası varmı ? aux girişi varmı ?

ford fiesta makyajlı kasaya takmak için ekstradan çerçevede almam gerekiyor sanırım ?

tarihinde Musa Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Namlı

Tv ve kumandası yok diye biliyorum, önden usb ve micro sd bağlantısı var aux yok. linkte verdiğim aparatla tam oluyor muhtemelen fiesta makyajlı kasaya.

Yorum bağlantısı
Servet Namlı
(düzenlendi)

Orijinalden alıntı: servetnamli

Piranha encore cihazında bluetooth üzerinden ses dosyası oynatma özelliği var mı acaba ?

Sayın servetnamli,

Encore modeli double din cihazımızda bluetooth üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. Bluetooth bağlantısını yaptıktan sonra, telefonunuzun bluetooth mensünden cihazım bölümünden servis listesine girip kulaklık bağlantısını seçmelisiniz. Ayrıca bazı cep telefonlarında kullanılan medya player üzerinden de bu seçimi yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Firma yetkilisinden gelen cevap :)

tarihinde Servet Namlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Namlı

Arkadaşlar bugün montaja gittim, herşeyin montajı yapıldı iyi güzel, fakat encore montajına gelince sıkıntılar çıkmaya başladı.

* ilk olarak alet 4.1 değil 2.1 çalışıyor. 4.1 çalışıyor diye fazladan bir kablo daha çekildi amfiden sonra boş yere çekildiği anlaşıldı ama nafile :(

* İkincisi teybi double din çerçevesi ile gövdeye oturtamadık. Teybin içeriye kaçmasını engelleyen yan metalleri çıkarmadan takınca teyp fazlasıyla dışarıda kalıyor ve etrafındaki ince çıtaları takınca saçma bir görüntü çıkıyor ortaya. Ayrıca merak ettiğim etrafındaki ince çıtaları nasıl yapıştırmamız gerekiyor. Çünkü çıtaları tutan herhangi bir klips mevcut değil. Yandaki metalleri çıkarınca teybi içeriye sokuyoruz bu seferde etrafındaki ince çerçeve ile içeriye girmiyor. Şu an ince çerçeve olmadan, içeriye kaymasını önleyen klipsleri takarak içerisindeki ızgara görünür şekilde bıraktım ve inanın oraya bakıp ızgarayı gördükçe olaya dair tüm hevesim kaçtı.

Arkadaşlar bunu fiestaya aşağıdaki düzgün montajlar gibi nasıl monte edebilirim ?

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/514638/83B0320017384968869A21A227FD0910.jpg

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/167549/F0E687326BBB4621BA9D78D29C4EE674.jpg

Bu arada dipnot, tüm montajı aktepe sound da yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

araba içinde olmadan mantaj tarifini yapmak imkansız gibi? 2.1 ne demek? 4.1 ne demek?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

araba içinde olmadan mantaj tarifini yapmak imkansız gibi? 2.1 ne demek? 4.1 ne demek?

rca çıkışı iki kanalmış,

Yorum bağlantısı
Servet Namlı

2.1

sağ+sol hoparlör ve subwoofer çıkışı

4.1

ön sağ/sol arka sağ/sol ve subwoofer çıkışı

cihazın özelliklerinde 4.1 olduğu yazıyor bende anlamadım.

Anlamadığım nokta şu ki. Bu cihaz double din standartında fakat double din yuvasına neden sorunsuz bir şekilde oturmuyor.

Yorum bağlantısı
Servet Namlı

Cihazın açılış logosunu cihaz menusunden değiştirdim. Sonrasında logohu görmek için cihaza restart attım ve donup kalan ekran. Ne kadar uğraştıysam nafile düzelmiyor.

Piranha almakla hata ettiğimi düşünüyorum. Hem double din standartıyla alakası yok hemde boyle yazılımsal problemler ... kimbilir daha da neler çıkar.

Bu donan ekrandan kurtulmam için tekrar rom atmam gerekiyor galiba da, romu nasıl atacağım ve nerden indirebilirim, yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

20121125163436.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...