İçeriğe Yönlendir

Teyp Kaset Kapağına Aux Girişi Montajı

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar bildiğiniz üzere kablo işlerinden anlayan bir arkadaşıma Aux girişi yaptırmış ve çok memnun kalmıştım.Fakat zamanla torpidodaya koymuş olduğum Aux girişi ve yönlendirme düğmesini yamacıma alma kararı verdim ve kısa bir çalışma neticesinde Teyp kaset girişine monteledim.Kaset girişindeki plastiği ise silikon ile sabitledim.Aman ha kaset girişindeki plastik çok narin onu severek çaktırmadan matkaba yaklaştırın. :biggrin:

egLBv.jpg

bBTFH.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O koca anahtar ne len, kibar bir şey bulamadın mı :)

Kabloyu kesmeye kıyamadım, teybin içine doladım dersen de gidip yatacağım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Şahin abi hayırlı olsun.Gene değişik bir icat yapmışsın.Güle güle kullan. :)

Sana uzun zamandır söyleyecektim bir türlü fırsat olmadı.Benim arabaya aux girişi taktım ama istediğim sesi alamadım.Çok kısık çıkıyor.İstediğim sesi bir türlü alamadım. Diyarbakıra geldiğimde bu işten anlayan tanıdığın birisi var mı?Bunu nasıl yapabiliriz abi...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

çok açıklayıcı bir foto olmuş :s

Teknik bakınca çok açıklayıcı Sn. Bayur. :moil:

Anahtar yerine, soketin üstündeki anahtar kullanılsa mis olurmuş ama buda güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Aplak

Öncelikle hayırlı olsun.

Aynı teyip bendede var bu aux girişi nasıl yapılır lehim noktaları nereler yazabilirmisiniz...

Yorum bağlantısı

Şahiiiiiiiiiinnnnn, ben sana kaç kere şu bağlantı şemasını gönder dedim? önceki konuya şemayı kendim çizip bağlantıları yap dedim, dedim dedim dedim....

Sen bütün bunları yapacam, az sonra, bu olmadı, sıradan, herkeste var, orijinal olsun, seminer var, ameliyat var dedin dedin dedin.

Şimdi de kalkmış yeni konu açmışsın, bak yemin ediyorum seni polise vereceğim. Çabuk bu bağlantının şemasını çiz ve buraya yapıştır. :angry:

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

O koca anahtar ne len, kibar bir şey bulamadın mı :)

Kabloyu kesmeye kıyamadım, teybin içine doladım dersen de gidip yatacağım :D

Abi çok aradım ama bulamadım... :( Kabloyu teybin içine tıkıştırdım... :biggrin:

Şahiiiiiiiiiinnnnn, ben sana kaç kere şu bağlantı şemasını gönder dedim? önceki konuya şemayı kendim çizip bağlantıları yap dedim, dedim dedim dedim....

Sen bütün bunları yapacam, az sonra, bu olmadı, sıradan, herkeste var, orijinal olsun, seminer var, ameliyat var dedin dedin dedin.

Şimdi de kalkmış yeni konu açmışsın, bak yemin ediyorum seni polise vereceğim. Çabuk bu bağlantının şemasını çiz ve buraya yapıştır. :angry:

Abi yapan arkadaş tayine gitti çu anda adana da. Valla ben sordum o anlattı ama yine anlamadım yine anlamadım.... :(

Teknik bakınca çok açıklayıcı Sn. Bayur. :moil:

Anahtar yerine, soketin üstündeki anahtar kullanılsa mis olurmuş ama buda güzel.

Soket derken başkanım.... :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...